[GII] Kim według ws był najłatwiej przejść gre??

Jak większość osób w tym temacie się wypowiedziała, najłatwiej gra się magiem. Co prawda, dla początkujących graczy próba Ognia może być trochę trudna, ale z biegiem czasu wszystko się wyjaśni Jak określił mój kuzyn gdy grałem pierwszy raz magiem: "2 rozdział a ten już skacze po górach w Dolinie"
Odpowiedz
Najłatwiej chyba przejść grę jako paladyn ponieważ wiele ważnych wątków napotkamy w Khorinis.W Khorinis mamy jednego z najważniejszych postaci w grze- Lorda Hagena.Ja przeszedłem Gothica II 4 razy i najlepiej było mi grać jako Mag.Zarabista szata i najwiecej korzysci.
Odpowiedz
Najłatwiej zdecydowanie paladynem ponieważ łatwo dojść do straży, ma runy leczące i niszczące ożywieńców dzięki temu końcowa walka jest banalna.
Odpowiedz
Najłatwiej być strażnikiem a dalej paladynem bo maja najlepsze wyposazenie (jak sie jest paladynem to strzały odbijaja sie od zbroi)
Najtrudniej i najfajniej przejsc gre jako Mag- trudne zadania (i te zagadki w próbie ognia) kregi magii i te wszystkie zaklecia

Ja przeszedlem Gothica II 3 razy i najlepiej mi sie gralo magiem
Odpowiedz
Proste że grę najłatwiej jest przejść paladynem. To w Khorinis rozgrywa się po części akcja, tam mamy dużo questów do wypełnienia i trzeba tam składać kilka razy wizytę więc paladyn jest najodpowiedniejszy. A tak w ogóle to ma łatwe questy, łatwo dostaję się dobre zbroje, według mnie Paladyn jest najprostszy a potem Łowca Smoków później Mag.
Odpowiedz
Ja przechodze magiem ognia i nim jest bardzo łatwo no czasami są pewne momenty w których trzeba sie dłużej zastanowić.
Odpowiedz
Najlepiej jest przejść paladynem, ponieważ ma najlepszą zbroję i to w dodatku za friko! Najlepszą, bo ma największe ochrony (tylko Mag Ognia ma większą przed ogniem i magią). Chociaż na początku gdy jest się strażnikiem to dostaje mało zadań. Bodajże cztery, nie to co Mag Ognia. A w grach CRPG najlepiej lubię wykonywać zadania poboczne.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
No Paladyn właśnie za zbroję i magię.
Chociaż magiem też się łatwo gra, już tak od drugie rozdziału to wymiata.
Ale najlepszy jest łowca smoków ,nim trzeba się namęczyć a to lubię
Odpowiedz
Najłatwiej:Bez dyskusji paladynem:jak ktoś skacze to mieczem a jak jakiś paker to zaklęcie i leży.A i ciężko nim zostać nie jest.

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Zdecydowanie paladynem. Wszystko przychodzi takiemu bardzo łatwo: miejsce w szeregach straży, dobra broń i zbroja, niezła magia, itp.
Ale łatwiej nie znaczy przyjemniej.
Odpowiedz
Mag, mag, oczywiście, że mag. Na początku trudno nim zostać, ale potem ma genialne czary i w ogóle. Szaty ma właściwie dobre... to nim najłatwiej i najfajniej się przechodzi grę.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Darnith dnia czw, 17 lip 2008 - 09:56 napisał

Mag, mag, oczywiście, że mag. Na początku trudno nim zostać, ale potem ma genialne czary i w ogóle. Szaty ma właściwie dobre... to nim najłatwiej i najfajniej się przechodzi grę.


Taa... najłatwiej - darnith co byś zrobił jakby wyskoczyli skads oddział 20 orków prosto na ciebie - czaru byś nawet nie zdążył wyjąć. Więc prawdopodobnie najłatwiej paladynem - dobra zbroja, dobra broń i pancerz też nie najgorszy

Co prawda oprócz tej sytuacji mag wymiata - wytępiło się nastu orków Śmiertelną Falą i Deszczykiem Ognia
Odpowiedz
Hm, najprawdopodobniej tym śmierdzącym paladynem.

Ładnych parę lat temu, gdy sam przechodziłem Gothica po raz pierwszy (nie było jeszcze NK ;(), zrobiłem to właśnie paladynem - niepodważalny dowód, że KAŻDY może dać nim radę. ~~

Huh, ładnych parę lat temu, to były czasy...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Cytat

Co prawda oprócz tej sytuacji mag wymiata - wytępiło się nastu orków Śmiertelną Falą i Deszczykiem Ognia biggrin.gif

W szóstym rozdziale każda armia wroga to bułka z masłem, nawet 10 jaszczuroczłeków naraz - pamiętam, jak cyk pyk i dziesięć trupów
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ja osobiście lubię Najemnika->Łowcę Smoków.
Nie ma postaci, którą można najprościej przejść gry, każda ma swoje wady i zalety w różnych sytuacjach i momentach gry.
Np. na początku łatwiej wojem, no bo Nowicjusz (późniejszy mag), ma dość ograniczone możliwości ataku, później mag ma sporo kłopotów z maną (ciągłą koniecznością doładowywania), ale na końcu ma za to naprawdę potężne czary

Odpowiedz
Moim zdaniem nowicjusz a później mag okazali się dla mnie najłatwiejsi. Chociaż jako strażnik miejski i jako najemnik też grałem. Lecz największa satysfakcja jest przy magu.
Odpowiedz
Mi tam najłatwiej gra się w Gothicu 2 łowcą smoków. Nigdy nie miałem kłopotów z zarobkiem, do tego dochodzą świetne bronie. Mag ma bardzo ciężko na początku gry, a paladyn? Niby najsilniejszy, ale nie dla mnie. Jego czary ofensywne działają tylko na kilka stworków, a na ludzi to wogóle. Więc zostaje wojaczka, a tutaj lepszy łowca
Odpowiedz
← Gothic

Kim według ws był najłatwiej przejść gre?? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...