Admin&Mod Log

Kasacja trzech postów z Kwiatków. Pod wpływem prośby z SiP w Fae.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
3 posty z tematu [Klasa] Tancerz Cieni, Dereus Monglaid[ID 2215] w Fae=>Pozwolenia wypadają. Rozmowy nie na temat.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
MajareQ otrzymał profilaktyczny nadzór moderatorski na posty na okres najbliższych 4 dni.
Odpowiedz
Temat o kwiatkach w Fae. Post użytkownika MiridiusHazentoff wyleciał. Cytuję: "aha...".
Kolejne aha będzie dotkliwe w skutkach.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu HELP...? WTF? w Obku.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Temat Kolejny zlot., Czyli klimaty południowe, czyt. śląsk. i 2 posty (Yarpena i Kresselacka) wylatują. OT
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematu "PROBEM Z tdd" z "Mody i modziki do Baldurka", w dziale Baldur's Gate.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu `Rozdział 3-problem` w dziale NWN - istnieje już taki temat.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Zamknięcie i odpięcie tematu "Konkurs", w dziale Karczma.
Odpowiedz
Temat '[Kamael] L2 Revolution' z L2 wyleciał.

Temat do reklamowania jest troszeczkę wyżej.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu 'Reputacja u asasynów'. Powód: istnieje już podobny temat.
Odpowiedz
Temat Usunięcie konta, i dość "chamski" opis z Rozpraw, skarg i zażaleń w Fae przenoszę do subforum Zakończone. Powód - sprawa zakończona.

[Dodano po 5 minutach]

Temat [Skarga] Nieodpowiednie zachowanie, ID : 12 i post Yarpena wylatuje. OT.

[Dodano po 2 dniach]

6 postów w temacie Kolejny zlot., Czyli klimaty południowe, czyt. śląsk. w Fae=>Newsy=>ZiZ wylatuje. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja czterech postów autorstwa Quartza i Ekhteliona w temacie "Pokażże swój pokój", w Karczmie. Powód ? Problem rozwiązany.
Odpowiedz
Porcja spamu z Kwiatków w Fae paszła w kosmos.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Post Yaprena w Kwiatkach w Fae obraził się i poszedł do domu, bo moderator go nie chciał.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja 4 postów z tematu " Życie najemnika i nie tylko" w dziale Gothic II. Powód: rozmowa nie na temat.
Odpowiedz
Znów sprzątanie w kwiatkach w Fae. 7 postów wyleciało.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów autorstwa Favara i Dabu w temacie "Deus-ex", w Inne gry. Powód ? Off-top.

[Dodano po 6 godzinach]

Przeniesienie tematu "Amn" z działu "Inne gry" do "RPGi przeglądarkowe i tekstowe".
Odpowiedz
Kasacja dwóch postów z Kwiatków.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Temat Sugestia. przenoszę z Fae=>SiP do [SiP]Zatwierdzone. Powód - zatwierdzenie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...