[GII:NK] Premiera!

Myśle, że wszyscy razem ze mną czekają z niecierpliwościa na premiere NK w Polsce. Planowana data to 26 sierpień 2004 o czym każdy chyba wie. Więc mam nadzieje, że panowie z CDprojekt słowa tym razem dotrzymają [chyba, każdy wie jak ta premiera była przeciągana...] Proszę piszcie tutaj swoje sugestiw i uwagi dotyczące premiery NK
Stanwoczo za długo...to już koniec wakacji A miało być juz miesiąc temu premiera <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
O ile się nie myle miała być 26 lipca
a tak to trzeba czeka <_< ć

Użytkownik Mroczny Paladyn dnia Jul 28 2004, 08:59 AM napisał

O ile się nie myle miała być 26 lipca
a tak to trzeba czeka <_< ć

Miała być dla sprostowania 15 lipca, potem chyba 26 lipca, 5 sirpnia i teraz 26 sierpnia. Czy my sie w końcu doczekamy...
Kiedyś MUSI wyjść, byle przez wrześniem! Może teraz się wyrobią i będzie już nie długo
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Miejmy tylko nadzieje, że przed 26 sierpnia [tak około 20] nieusłyszymy CDprojekt Press Relase... :angry:
A jeżeli usłyszszymy to panowie ze CD-projeck usłyszą, wielkią złość graczy <_< Bo to już będzie przegięcie pały :angry: Ileż to można czekać i czekać :angry:
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
ja sie nawet ciesze ze NK nie wyszedl w grudniu2003 bo wtedy nie mialem neta , gralem w g1 . potem mialem neta w lutym nio i potem znalazlem w ksg(gazecie) informacje o g2 i jakby wtedy bylo juz NK to bym sporo stracil a tak zyskałem jesli mnie rozumiecie
Ja też nie moge sie doczekać. Wkurzają mnie te przekładanki wydania :angry:
A kogo nie? JUż dawno byśmy sobie grali, a tu lipa, nie wiem co ci goscie z CD-projekta kombinuja, ale niech sie trochę pośpiesza
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
to juz przesada niech nie obiecują czegoś czego nie mogą spełnić

Użytkownik Vampire Lord dnia Jul 28 2004, 10:46 AM napisał

(...) JUż dawno byśmy sobie grali, a tu lipa, nie wiem co ci goscie z CD-projekta kombinuja (...)

Wiesz co oni kombinują:

"Premiera długo oczekiwanego, pierwszego oficjalnego dodatku do kultowej gry RPG z 2002 Gothic II, została przesunięta na 26 sierpnia br. OPÓŹNIENIE WYNIKA ZE STARAŃ CD PROJEKTU O JAK NAJLEPSZĄ POLSKĄ LOKALIZACJĘ ROZSZERZENIA. Jednocześnie przypominamy, że Noc Kruka będzie pierwszą, po oryginalnej niemieckiej, obcojęzyczną wersją dodatku. Miło nam także poinformować, że Gothic II: Noc Kruka znajdzie się w strefie upGRAde, gdzie do każdego zakupionego egzemplarza będzie dodawany prezent-niespodzianka. O szczegółach poinformujemy niebawem."

Nic tylko płakać, choć jest pocieszenie...
Tak... tyle że ten tekst wciskają już od grudnia 2003, bo od tego czasu zacząłem do nich pisać emaile. I za każdym razem wciskaja mi taki kit... <_<
KIJ IM W CZTERY LITERY :angry:
co to ja jestem ? ratowacz honoru ? skoro nie ma Saturasa - lub ja nic o tym nie wiem - to ja mowie ze wtedy nie mieli jeszcze licencji i gdyby bez niej zaczeli tłumaczenie byliby kaput
Ehh, mam tylko nadzieje że cierpliwi zostaną wynagrodzeni... a co do daty, 26 sierpnia w krakowei odbedzie sie zjazd forumowiczow Gothic Site i fanów Gothica, jesli ktos z was jest zainteresowany, prosze o kontakt ze mną na pw lub gg!
Hmmm...... niezła propozycja ale nie będzie mnie w Polsce
zresztą troche daleko mam do Krakowa <_<
Ja tak jak już powiedziałem na GS Macus postaram się być Pojedziemy chyba razem z Kaimem i Wojasem.
i mam rozumieć ze każdy kto przyjedzie bedzie mógł kupić nk czy od razu dostanie za free ? i a pro po - Nam by sie przydało takie coś , zjazd , wszyscy z forum , wybralibyśmy miejsce gdzie wszyscy mieliby podobnom odległość i gicior

Użytkownik Qurnik dnia Aug 3 2004, 06:06 AM napisał

i mam rozumieć ze każdy kto przyjedzie bedzie mógł kupić nk czy od razu dostanie za free ? i a pro po - Nam by sie przydało takie coś , zjazd , wszyscy z forum , wybralibyśmy miejsce gdzie wszyscy mieliby podobnom odległość i gicior

Co do tego, że wszyscy którzy przyjadą i dostaną NK za Free to nierób sobie nawet nadzieji... <_< Pewnie, że tak nie będzie! Musisz sobie sam kupić, za własny cash Co do soptkania team'u se Strefy to nie mam nic przciwko tylko wydaje, mi sie że będzie ciężko to zorganizować. Polska wbrew pozorom wcale takim małym krajem nie jest...

Kurcze muszę przyznać, że trochę zaczęliśmy offtopic'ować ale po części zjazd jest związany z premierą NK Jak gra wyjdzie, zamknę topic.
Premiera NK tuż tuż hehe, wic mam nadzieję że nie będzie zmiany A co do zebrania, ja stawiam na kraków, mam stosunkowo blisko 80km zyli 1h30min jazdy autobusem B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
← Gothic
Wczytywanie...