[IWD2] Pomoc w Oku smoka

Jestem już na drugim poziomie jaskiń i nie mogę wyjść na "Pola rzezi"
Help
Odpowiedz
Jakbyś mógł bardziej opisać problem to może byłbym wstanie ci pomóc. Bo nie za bardzo wiem o twoim problemie.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Nie mogę znaleźć Mandala

[Dodano po chwili]

Dobra znalazłem Mandala. Zrobiłem ten wywar Nheera on go wypił, potem zrobiłem trucizny z pazurów wiwern i zatrułem wodę na 3 poziomie. Tera co dalej HELP
Odpowiedz
mam ten sam problem nie moge otworzyc mostu i drzwi na 3 poziomie oka
Odpowiedz
szkoda, że nie podawaliście tej stronki jak ja przechodziłem !
Odpowiedz
A co mam zrobić jeśli gdzieś posiałem ten napój który musi wypić jeden z moich by wejść do pokoju z gdzie jest przełącznik mostu
Odpowiedz
bez niego nie przejdziesz bo bedzie cie cofac ten posag bo probowalem musisz miec napoj a skoro go nie masz to zrob nowy
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz
Bez napoju nie dasz rady. Musisz zrobic nowy. Polecam najpierw korzystac z solucji na gameexe bo jest swietna, dopiero potem pytac sie na forum
Wejdziesz do tego pomieszczenia jak zamienisz sie w histachii, zabijesz 2 innych, nacisnij alt i podswietli ci sie taka polka, ktora jest mechanizmem otwierajacym most. Tam zabij takich ognistych gosci potem thorasskusa. On pod koniec ucieknie do skarbca, w dolnym prawym rogu jest ikonka schodkow, tez tam wejdz. Przeszukalem skarbiec [Wez medalion wyznawcow koniecznie!!!]. Thorasskusa znalazlem w tym miejscu z posagiem weza jedzacego czlowieka. Zabij go, a potem idz na 4 poziom nowootwartymi drzwiami na wschodzie ;p
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Możesz sobie dodać ten napój do inwentory używając dale keepera 2 (jeśli już raz do zdobyłeś i zgubiłeś, albo tak jak u mnie nie pojawiał się item questowy tam gdzie wiwerna to nie jest oszustwo). Sposób szybki i na pewno działa.
Armando
Odpowiedz
Ja też mam problem z tym 3 poziomem. dałem Nheero ten wywar, jestem po walce z tymi galaretami co z pulapki jakiejś wylatuja i dalej w solucji pisze, zebym wrocil do groty w ktorej byly i rozbroił pułapke jakas. Tyle, ze ja tam nie widze zadnej pułapki ain nigdzie innej! o co chodzi....

PS
juz nie aktualne wystarczylo spac jak głupi przez cały czas w tej grocie i drzwi zaskoczyly. . Usunalbym posta ale nie wiem jak
Odpowiedz
← Icewind Dale

Pomoc w Oku smoka - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...