[NWN:HotU] Czary epickie

Jak w temacie. Gram czarownik 21 -uczeń czerwonego smoka 14 i nadal nie mogę wybrać czarów mistycznych od czego to zależy. Wiem że je się wybiera jak się awansuję ale ja nie miałem na razie takiej możliwości.


[Dodano po 12 godzinach]

Czy jest jakiś sposób odblokowania epickich zaklęć
Odpowiedz
Napisałeś już o tym w dwóch tematach, spokojnie. Jak ktoś będzie wiedział o co chodzi to Ci powie. Poczytaj sobie tematy na tym forum odnoszące się do tej tematyki, może znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie wiem czy to o to chodzi, ale potrzebny jest określony poziom czaroznawstwa.
Odpowiedz
to znaczy jaki mam ponad 60
Odpowiedz
60 starczy... więc nie wiem. Czary te wybiera się jako atuty... może to przeoczyłeś?
Odpowiedz
no właśnie nie mam możliwości wyboru takiego czaru. Przed awansem na poziom są atuty a ja nie mam czego takiego jak cza epicki.
I zastanawiam się co mi brakuje
Odpowiedz
W takim razie musisz wbić 23 poziom czarownika... przed awansem na 23 powinieneś móc wybrać czar epicki. Teraz awansujesz w uczniu czerwonego smoka?
Odpowiedz
Tak teraz mam nową postać Uczeń czerwonego smoka 11 i czarownik 10 ale nawet na starej postaci nie miałem a miała czarownik 21 i uczeń 14
Odpowiedz
Więc wiem w czym problem... aby wybrać czar epicki musisz mieć epickiego czarownika, a nie postać. Tak więc awansując jako uczen czerwonego smoka nie mozesz wybrać takowych, za to będziesz mógł zdobyć czar epicki na 23, 25 etc. poziomie czarownika. Chyba...
Odpowiedz
Chyba ?
To raczej chciałbym mieć pewność. Tak jak mówie miałem czarownika na 21 poziomie i nic. Ale zobaczymy.
Odpowiedz
Wie ktoś czy na uczniu czerwonego smoka można mieć ten czar odstraszający? Te co smoki zawsze mają
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Czary epickie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...