[NWN:SoU] Tancerz Cienia

Witam,

daje ten temat tutaj, gdyz profesje presrtizowe pojawily sie dopiero w tym dodatku. taki mądry jestem bo wlasnie skonczylem czytac wszystkie 3 instrukcje z diamentowej edycji =='. i nigdzie nie znalalzem rozwiazania problemu..

otoz nie moge zostac tancerzem cienia. jestem w chiwli obecnejłotrzykiem ( 6 lvli ) i wojem ( 1 )
wymogi, czyli atuty mobilnosci i uniku - spelniam,
umietnosci:
upadanie - wymagane 5, mam 11;
skradanie się - wymagane 8, ( nie wiem jak sie wyciaga te wartosc z ukrywania i cichego chodu )
ukrywanie - wymagane 10, mam 13
cichy chód nie wymagany- także mam 13.

..moje dwa pytania. czy w taki mrazie przez ten jeden lvl woja - moge zapomniec o tancerzu ?
a jesli nie przez to - jak sie wyciaga skradanie z ukrywania i cichego chodu =='


i, tak na zakończenie, bo z zabójca z także mam problem - czy przy odpowiednio złym prowadzeniu , chaotyczny neutralny moze przejsc w jaikolwiek zły charakter?

z góry dziekuje i pozdrawiam,
Zhur
Odpowiedz
Hmm... co do ostatniego pytania to raczej da się z chaotycznego neutralnego przejść w zły. Mi się udało z Chaotycznego dobrego w neutralny dobry przejść
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Hm... w NWN można mieć trzy klasy, czyli jeden poziom woja nic nie przeszkadza.
Ukrywanie i Cichy chód... Obie zawarte są właśnie w skradaniu, tym się nie przejmuj. Niestety nie pamiętam jak się to robi. ;/

A co do zmiany charakteru... zmienić charakter na zły to najprostsza rzecz w grze Zachowuj się jak zły chłopiec: "Bij! Morduj! Pal! Zaczni..." Eee... sorka, cytat z Halastera Czarnego Płaszcza. Zachowuj się źle, okrtutnie, etc. etc.
Odpowiedz
Dokładnie tak jak mówi Lionel musisz mieć "swoje"statystyki nie z przedmiotów, klasa woja nie przeszkadza bo ja zawsze robię łowcę/tancerza/mistrza oręża i działa więc musisz mieć czegoś za mało...
Odpowiedz
co do przedmiotów- rozebrałem moją dzierlatke (prawie - bo zbroje zostawilem )do naga- mieliscie racje,mialem rekawice zr. +1 - jako ze dawalo mi to 4 bonusu ze Zr miast 3, to po ich zdjeciumiałem o range mniej ( 10, 12 i 12 ). ale, jak zdjąłem zbroje takze - mam takie same umiejetnosci jak podałem na poczatku ;]

moze ktos, kto jest tancerzem cieni , opisac jakie mial staty jak nim został ? bo, nie ukrywam , jestem wobec powyższego nieco skonfudowany, a do ambitnego ( chyba az za bardzo .. ), samotnego przejscia nwn lotrem/wojem potrzebuje ukrywania sie na widoku....

co do charakteru- skoro moze miec do 3 klas postaci to jego zmiana mnie juz nie obejmuje, dzieki wszystkim za pomoc...




edit@
jest powód, jak sadze. wartosci podane w wymaganiach sa wartosciami bez modyfikatora z cechy - a w takim momencie mam 6, 8 i 8. i własnie w ukrywanie sie bedzie chyba tkwić szkopuł ;] wystarczy dłuższa chwile nie pograc w D&D i juz sie najprostszych rzeczy nie pamieta. jak awansuje o nastepny lvl - poinformuje o ewentulanym sukcesie.

pozdrawiam i miłej nocy życze,
Zhur




@edit:
...istotnie , rozwiązało to problem ;] temat w sumie do zamknięcia.
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Tancerz Cienia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...