[GI] Walka czy Magia

Co wolicie Magje czy Walke ja Walke a wyyyy
Odpowiedz
ja oczywiście że Walka, magia to nuduuuuuda
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
zgadza sie magi nudna i male obrazenia a walka p2p(per to per) ze tak powiem a jeskli chce walke na odleglosc to wystarczy mi luk
Odpowiedz
A ja lubie i to, i to. Poniewaz ja sie na poczatek wolałem bawic w skrytobojce i w zwiadowce, dlatego nie lubiłem walic z miecza B)
Odpowiedz
Oczywiście, że walka. Nie ma to jak porządna rozróba
Odpowiedz
Ja lubię walke i magie....Na początku gry łatwiej grać walką bo jak jesteśmy magiem to mam słabe zaklęcia za to puźniej ........
Odpowiedz
w g1 magia to kich bo najpierw jesteśmy cieniem i mjak mamy w magie ładować jak run nie ma ze zwojów i w ogóle ale w gII juz mag jest lepszy chociaz ja i tak wole miecze
Odpowiedz
Dla mnie to zależy od sytuacji , na jednych jest lepsze to a na drugich to.
Dlatego staram się być pośrodkui idealnie do tego pasuje paladyn z II no ale w jedynce to najlepiej magia , zaklęcia kosztują nas mało many i są do tego bardzo silne B)
Odpowiedz
Walka! To jest mój żywioł! B) Może dlatego że lubię sie wyrzywać na moich wrogach Fajnie sie ich tnie, roztrzaskuje..echh A magia to taka..taka..nielubię jej poprostu <_<
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
e tam , i to i to spoko , ale za pierwszym razem w g1 wojownikiem , w drugim magiem i wtedy jest satysfakcjonujonco
Odpowiedz
Jako cień wyuczyłem się broni jednoręcznej na perfekt, a potem pakowałem już tylko w manę. Ostateczni skończyłem z mieczem blizny i falą śmierci Uriziela. Co zdążyło dobiec zanim spaliło się na popiół wykańczałem mieczem... Wybicie miasta orków to była pestka!
Odpowiedz
walka to faza a magia to nuda i techniczne skradanie do klopa.
Odpowiedz
Walka w g1 jest lepsza niż magia w g1 bo jak ktośnas walnie to cała magia pójdzie siękochać bo nie zdążymy rzucić lepszego zaklęcia. Dlatego preferuje w g1 walkę.
Odpowiedz
Ja uwielbiam magię, ale nie mam nic przeciwko walce. Najczesciej wiec w G1 zdobywam wszystkie kręgi magii i chodzę z mieczem dwuręcznym


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
ja zdecydowanie wolę walkę :063:
Odpowiedz
← Gothic

Walka czy Magia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...