[BGII] Posiadłości w Baldur's Gate II

Jestem szczęśliwym posiadaczem warowni D'Arnise którą juz neidługo najprawdopodobniej będę bronić przed najazdem wrogów > A teraz, idealnie wymierzyłem, właściwie przypadkiem tak, że w połowie walki w kuli sfer, złamałem się na maga. Zrobiłem to jednak bez drużyny, by później móc ze zwojów wydobyć więcej doświadczenia, jestem tam sam z Valaregiem... I jest ciężko. Głupio w poszukiwaniu serca przebijałem się przez wszystkie możliwe sale, gdy demon czeka na zewnątrz... i pewnie sił mi na demona nie starczy. No cóż, zobaczymy, jak się uda, to powiem Wam, czy możliwe jest zdobycie dwóch twierdz

EDIT 20.05.08 14:25
No i nic. 8 poziomów cudem zdobytych "nowym" magiem nie uprawnia mnie do posiadania drugiej twierdzy - kuli sfer. Lavok najspokojniej w świecie spojrzał na słońce, umarł i nic mi nie przekazał. Sam nie zje a drugiemu nie da... Ech. Cóż, mimo to wszystko poszło lepiej niż przewidywałem
Odpowiedz
w easy of use bodajże można było mieć więcej niż 1 twierdze
Dota ownz [you]
„Dies irae, dies illa
Solvet saeclum in favilla
Teste David cum Sybilla
Quantus tremor est futurus..."
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Zeal dnia wto, 20 maj 2008 - 15:28 napisał

w easy of use bodajże można było mieć więcej niż 1 twierdze

Można mieć wszystkie naraz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja chciałem spytać, jak jest z punktami doświadczeń za misje w twierdzach. Jak są one przyznawane i w jakich ilościach?
Odpowiedz
Zależy od twierdzy, ale znalazłem, że w Twierdzy Barda - 15 750 XP za każde zadanie i 100 000 za ostatnie. Wszystko zależy od wyborów - jeśli w ostatnim się pomyliliśmy to XP-ków jest mniej. Zawsze po prostu jak należy wydać kasę to oferuj jak najwięcej się da. Jeśli szukasz więcej informacji zajrzyj np: tutaj.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Jeśli szukasz więcej informacji zajrzyj np: tutaj.



Tylko i wyłącznie: http://gexe.pl/Twierdze-a35.html.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← Baldur's Gate

Posiadłości w Baldur's Gate II - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...