Admin&Mod Log

Kasacja tematu 'Valinor serwer zaprasza' z L2

Temat odnośnie serwerów istnieje. Tam można reklamować serwery.
"Hi ho hi, it's off to war we go..."


Hedon, Rinsed in post-human shadows A monument scorned by the teeth of time
Odpowiedz
Połączenie tematu "Nie wiem w co grać ;)" z "Czas kupic cos nowego :P". Powód ? Podobna tematyka.

[Dodano po 2 godzinach]

Kasacja posta Korda z tematu "Spellforce 2". Powód ? Nic nie wnosił do tematu.
Odpowiedz
Kasacja tematu `błąd przy logowaniu` w dziale Błędy w Fae. Powód: duplikat tematu.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja tematu "Piszemy opowiadanie.", w Karczmie. Powód ? Spam.
Odpowiedz
Usunięcie kilku postów z tematu "Chcesz mieć wpływ na losy forum i portalu GameExe.pl?". Powód: nie pasowały do tematu, a ich odpowiedniki zdążyły się pojawić we właściwym temacie, więc nie było sensu ich przenosić.
Odpowiedz
Kasacja postu Nerzesa z tematu [Klasa i postać] Skrytobójczyni, właścicielka impa, ID: 49 . Powód – OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta Kafiego w temacie "Mass Effect", w dziale Inne cRPG. Powód ? Post niewiele wnosił do tematu.

Użytkownik Kafi napisał

bardzo dziękuję!


Proszę bardzo
Odpowiedz
Kasacja tematu "Ocena i uzasadnienie." w dziale Gothic III. Powód: istnieją już podobne tematy.
Odpowiedz
Czasowa kasacja tematu JAK WEJŻDŹ DO RUŻNYCH MIEJSC w G3.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Przenoszę post Berona do tematu o błędach GE. Jego temat (Drukowanie na forum GE, Błąd w drukowaniu) usuwam. Powód - złe umiejscowienie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Och, przepraszam Drobny błąd, tym razem z mojej strony... to przez aktualne ograniczenia czasowe.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
W temacie o zlocie Faerunu pożegnaliśmy 5 postów. OT je zainfekował i nie miały szans na przeżycie.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Kasacja posta Favara z kwiatków. Nie ten temat. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Kasacja 6 postów z tematu GE Wybory 2008 - III Edycja - spam się zaczynał, a reszta skasowana, coby temat czytelniejszy był.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Spam z tematu "Śmiertelny List", w Karczmie zniknie za 24 godziny.
Odpowiedz
Posty Enethera i Kiyuku z tematu Religia wyleciały - spam.


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Post Enethera i Shasfany z tematu o kwiatkach w Fae wylatują. OT.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Połączenie tematów "Dobra gra" oraz "Czas kupic cos nowego :D", w dziale Inne gry.

Kafi - używaj opcji szukaj
Odpowiedz
← Game Exe

Admin&Mod Log - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...