[NWN:SoU] Pustynia

wczoraj kupiłem sobie shadows of undertide i utknąłem na pustyni!!!jak ja mam pochlastać tego kapłana!!próbowłem go wygonić z groboeca i nic berła nie znalazłem a w krypcie nie potrafię otworzyć skrzyneczki!!!POMOCYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!bo mam taką wielką zajawkę na tą gierę a przez ten problem nie wyrabiam!!!!może dlatego ze 72 h nie spałem!!!! :cry:
Też nie moge zabić tego Dupka bo jak bo niego podchodze to pojawia się przerażenie(albo strach nie pamiętam) i mój gostek ucieka.Co zrobić żeby okonać ten czar??
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Miksturki pić!!! Nie pamiętam dokladnie jakie . Zobacz, jak bohater dostaje przerażenia, jaki test jest wykonywany (wytrwałość, wola, czy refleks, ale chyba wola) i załóż wszystko co Ci tego dodaje i pij odpowiednie miksturki.

Ps. Ja też miałem małe problemy z tym kolesiem, ale jakoś poszło. Może dlatego, że grałem łowcą i rozwaliłem go z łuku ?

I nadejdzie wkrótce ten dzień...

RTS
Problem juz nieaktualny. Ja tez gram lowca ale mam zanizona przez chorobe zrecznosc i nie strzelam z luku . Wystarczylo kupic medalion ktory mi zawyzyl Sile Woli o 3 :lol: i tera nikt i nie podskoczy
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.

Cytat

próbowłem go wygonić z groboeca i nic berła nie znalazłem a w krypcie nie potrafię otworzyć skrzyneczki



Żeby otworzyć ten sarkofag musisz runy ułozyć w znak X, ale na jednym kafelku musisz stanąć sam. Berło jest w grobowcu tego kolesia którego masz zabić (nie pamiętam jak on miał) po prostu dokładnie wszystko przeszukaj :!: Jak już znajdziesz to idź do swiątyni i połóż berło na ołtarzu. W świątyni będzie mała niespodzianka także się przygotuj

Pozdrawiam
← Neverwinter Nights
Wczytywanie...