Zabawa Forumowa

Anonimowa
Nawalanka
Normalizująca
Y - Insbruck

Odpowiedz
Inteligentny
Nałogowy
Spamer
Blogowy
Robi
Ucztę
Czarnym
Kurom
Odpowiedz
Kronika
Uzupełniająca
Robocze
Okrucieństwa
Mamy Muminka
Odpowiedz
Małgosia
Atakuje
Małego
Yeti

Manualnym
Ubijakiem
Made
In
Northern
Korea...
ATAK!
Odpowiedz
Artystyczne
Tortury
Amunicji
Kalibrowanej

Eth Yeti się ciągle powtarza
Odpowiedz
Koty
Atakują
Latającą
Infrastrukturę
Bardzo
Rozbudowanego
Osiedla
Wszechwładnej
Atris
Neutralizującej
Element
Japoński

Odpowiedz
Jopowaty
Anarchista
Pomaga
Osikować
Narnię
Sokiem
Krowiej
Ikony
Odpowiedz
Inteligentna
Kocilla
Okrada
N00ba
Yanka19 aka 'Fri itemz plz plz plz'

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Galariel Kensei 25lvl dnia pią, 11 lip 2008 - 11:14 napisał

Inteligentna
Kocilla
Okrada
N00ba
Yanka19 aka 'Fri itemz plz plz plz'


Y - Irenka
Analfabetuje
Normalnego
Konstruktywnego
Achetatowca

tylko tyle bo by było troche za długię
Odpowiedz
Ambitny
Cycek
Harcerki
Elokwentnie
Tłumaczył
Atakującym
ORMO-wcom
Wolę
Ciapowatego
Anarchisty.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Alternatywny
Nienormalny
Arab
Rąbie
Ciapowatą
Hannę
Instrukcja
Sabotażu
Torpedowej
Y - Irenki

Odpowiedz
Irracjonalny
Rębacz
Edward
Napastliwie
Kopie
Imiennika.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
Ikona
Marka
Igły
Emailuje
Nowo
Narodzony
Ilościowy
Kał
Araba

Odpowiedz
A ndaluzyjskiemu
R owerzyście
A bsolutnie
B rakuje
A nimuszu
Odpowiedz
Arbuz
Noworodek
Ironii
Musi
Uderzyć
Samym
Złym
Urokiem

Odpowiedz
U przedzony
R ewolucjonista
O dsprzedaje
K onieczne
I luzjonistom
E eteryczne
M łotki
Odpowiedz
Mały
Ł - Lombard
Odsprzedaje
Taczki
Krowom
Iluzjonistycznym

Odpowiedz
I mitacja
L imonki
U zbroiła
Z dziczałego
J aszczura
O dnowionymi
N owoczesnymi
I zoplazmatorami
S kładanymi
T ylko
Y -> jeśli
C zerwone
Z łośliwe
N ogopłaszczki
Y -> jedzą
M arudząc

Odpowiedz
Małpa
Akwizytorka
Robiła
Ustęp
Drobnymi
Zębami
Ą -> Aplikując
Ciacho
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Zabawa Forumowa - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...