Yarpen Gottzorn

Proszę nie zadawać mi takich pytań, bo istnieje prawdopodobieństwo, że odpowiedź która padnie na nie przed wygraniem miliona będzie inna niż po jego wygraniu;) Niech starczy Ci za odpowiedź to, że na pewno coś z tymi pieniędzmi zrobię - nie jestem tak cierpliwy, by bawić się w lokaty, giełdę i tego typu dziwactwa;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Akurat by Nam powiedział, gdyby wygrał
\"Myślę o rzuceniu każdego dnia, ale potem myślę: pie***yć to. Zasługuję na wszystkie papierosy tego świata.\"

Jestem tru w pizdu.
Odpowiedz
E noo...
myślisz że by nie powiedział?
Jarku powiedział byś?
Odpowiedz
Oczywiście, że NIE ;] Ale wysłałbym wam kartkę z jakiegoś fajnego miejsca;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Co byś zrobił gdyby cię ogolili na łyso jak będziesz spał

Co byś zrobił gdyby rozebrali Cię do naga jak się opijesz i wyrzucili gdzieś w poznaniu [np na twój wydział ]

PS. Quesz trza tak uczynić XD
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Na ogolenie na pałę nic nie poradzę - jak mnie ogolą, to ogolą, ale włosy odrosną
A co do rozbierania do naga - taka sytuacja nigdy nie nastąpi, jako że nie opijam się do nieprzytomności, w przeciwieństwie do co po niektórych:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Kogo masz na myśli:)?
Odpowiedz
Nikogo konkretnego, ale zazwyczaj jak ktoś już pije, to na umór:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Nieprawda. Poza tym nie dla każdego kończy się to zgonem. No, może czasem.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Co byś zrobił gdyby twoje dziecko ćpało koks albo fete?

Co byś zrobiłgdyby twe dziecko kochało inaczej?
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Jakby kochało inaczej, to bym mu kupił tęczową karimatę i kazał rozsiewać idee Tęczy:P

A co do koksu - pewnie bym mu zrobił piekło z życia;)
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
"Przedstawił Telarowi?"
:>
Odpowiedz
Ha, przebrnęłam przez wszystko i właściwie nie wiem o co spytać właściwie to się chyba powinnam nie odzywać

Cytat

bo Ślązak zdolny do wszystkiego - nawet do wywalczenia Autonomii Górnego Śląska.

Dzięki za pomysł, niedługo o mnie usłyszycie
Odpowiedz
Pomysł już jest od jakiegoś czasu w trakcie realizacji;) Zaczyna się powrót do korzeni i kolejne regiony paru państw chcą się odseparować W sumie, bez Górnego Śląska Polska by daleko nie zajechała:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Użytkownicy

Yarpen Gottzorn - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...