[Tibia] Klasy

Kim lubicie być

Paladyn (1 głos [9.09%])
Knight (1 głos [9.09%])
Druid (5 głosów [45.45%])
Socker (4 głosy [36.36%])
Zagłosujcie kin lubicie być i prosze o wyjaśnienie

[Dodano po chwili]

wiem ze to juz było ale chce wiedziec kogo jest najwięcej w poprzediej sondzie było "nie mam zdania" a ja prosze żebyście wybrali
Odpowiedz
druid kopie dupę i tyle. nie wiem jak po najnowszym update, ale do tej pory to była masakryczna profesja.
Jestem Akolitą Zakonu Banana!









Peace'n'Love
Odpowiedz
Ja powiem tak. Moją ulubioną klasą jest druid, po prostu mi się podoba i nieźle sobie nim radzę, jest bardzo dobry na początek, podobnie jak sorc, ich głównym atutem jest co, że nie muszą tak skillować jak palle i woje (a to potrafi zniechęcać)

Jeśli jednak mamy być szczerzy teraz najlepsi są paladyni, nie wiem czemu ale zdaje mi się, że cipsoft jakoś tą klasę faworyzuje w ostatnim czasie (choć pewnie mi się zdaje )

Odpowiedz
jedno zastrzezenie:nie socker tylko sorcerer
mozna w tej klasie robic sd-ki ajak je masz to jest:bójcie sie dragony!
Odpowiedz
Sorc najlepszy... Latwo sie nim nabija lvle
Odpowiedz
Jeżeli o szybkie nabijanie expa to zdecydowanie paladyn
Ale on i knight muszą skillować, a to robi grę nudną i monotonną

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rivian dnia pon, 31 gru 2007 - 01:19 napisał

druid kopie dupę i tyle. nie wiem jak po najnowszym update, ale do tej pory to była masakryczna profesja.

Po upade najnowszym druid jest o wiele leprzy wiec moze zmienisz zdanie ;]
Odpowiedz
Ogólnie najlepsze są postacie magiczne, ponieważ zadają dokładnie 2x dmg niż knightowie/paladini. Osobiście lubię grac paladinem
Odpowiedz
Przede wszystkim Sorcerer, napiernicza z SD ma RotS i niszczy.
Drugie miejsce Palek, ma największe hity i świętość.
Knight, czołg .
A drutek ostatni.
Urwę ci leb i zrobie sobie z niego pacynkę! - Powiedzial błagającym głosem Jacek Mistrz Broni.
Dalej do ich gardel wyrznac ich! - Pokojowo oznajmiła Dalejdoich Mniszka.

Dzie syngatrura daleja? No wziol i znik (...tradycyjnie wziął i znikł...), muwie wam to zprawka szatanskih mocuw.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

Klasy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...