Co i siamto

Muszę zanotować, by zabrać ze sobą jakiś kask, jeśli kiedykolwiek będziemy mieli na siebie gdzieś wpaść;p
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Jeżeli tkniesz kiedyś mnie grzebieniem, to nawet kask czy kombinezon antynuklearny nie poskutkuje Tzn. nie że się nie czesze ale te uczesanie jakieś za trwałe mi się wydaje.. dużo za trwałe ;p 'Przynajmniej nie wyglądasz jak edward nożycoręki' komentarz matki xp
Odpowiedz
Burza dzikich włosów ma w sobie większe piękno, niż sterta ślicznie uczesanych kłaków. Po co komu grzebień?
Odpowiedz
A będę mogła zapleść warkoczyki?:> *tak dla bezpieczeństwa chowa ponad pół metra włosów pod kaptur i nakłada na to kask motocyklowy*
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
kiedyś zrobione miałem jak Brian Welsh, ale tylko na godzinę, dwie bo wyglądałem po prostu źllęę. no tak może jeszcze krzyżem mnie zaczniesz odpędzać



[Dodano po 3 miesiącach]

http://img72.imageshack.us/my.php?image=redddddingpa5.jpg
pare fotek ;p duzo ich mam z podróży ale niestety większość nie dla dzieci albo po prostu nie chce mi sie wklejac ;p













Odpowiedz
Fajne zdjęcia w szczególności to z pomarańczowym drzewem, w pierwszym momencie zdawało mi się, że to jakiś wybuch na pustyni z filmu jakiegoś

Odpowiedz
Biedna ta papuga
No i fajny ktoś ma tyłek


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Pewnie Clody:P
"Jakim drzewem możesz być, leżąc na podłodze?"
Odpowiedz
Może jednak powiesz jak się nazywa, jesteśmy ciekawi

Odpowiedz
Jasne, że nam powie. Gdyby nie zamierzał powiedzieć, to by nawet nie wspominał
Odpowiedz
Bo przewidział, że w następnym poście będzie wywiad o papugę
Odpowiedz
← Fan Works

Co i siamto - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...