Jakie macie średnie ?

Aż bolesny temat. Od 2 klasy gimnazjum nigdy nie miałem średniej rzędu 3.0. Nie żebym się starał. Przeważnie 2.5 albo coś w tym stylu. Absolutne minimum socjalne aby zdać. Obecnie po maturze mam 2.33. Najgorsza średnia w życiu to 2.16.
Odpowiedz
We have a winner. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Użytkownik Atis @ Napisano Wczoraj dnia 19:12 napisał

Użytkownik Diego de Gallin @ sob dnia 21 cze 2008 - 19:36 napisał

Z doświadczenia powiem szczytne założenie, ale bardzo mało sprawdzalne, ja też tak myślałem, no i na tym się skończyło, ale na koniec nauczyciele podciągają z litości i żeby było że oni świetnie uczą i mają piątkowych uczniów .



Tak oto mam piątkę z matematyki na koniec trzeciej gimnazjum i paseczek na świadectwie. XD


Sprawdza się , u mnie cała klasa podciągnęła się prawie o jedną ocenę na koniec trzeciej.
Odpowiedz
Tamc, w sumie z ocen i testów? 153 pkt. Jeśli liczyć za inne osiągnięcia (konkursy itp.) - 163 pkt. Gdzieś się dostanę...
Odpowiedz
Sporo, moje gratulacje.

Cytat

Gdzieś się dostanę...

W to nie wątpię.

Huh, ja tam 132 miałem. ;a
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A ja taki zadowolony że mam dużo puntów i w ogóle, a mam najmniej 125 , a ile mieliście z egzaminu?
Odpowiedz
41 + 37

W tym roku ponoć trudniejszy mieli. ;o
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Słyszałem że co roku robią trochę trudniejszy, ale jest mało osób co to sprawdza .
Ja 38+42
Odpowiedz
45+35. 32 pytanie na humanie wymiatało.
Odpowiedz
charakterystyka któregoś z bohaterów syzyfowych prac lub Kamieni na szaniec
Jak ja nienawidze części humanistycznej!!!!!!(26 pkt. na próbnym)
Jak narazie kończę klasę drugą gim. ze średnią 4,9-coś
Odpowiedz
Żebym to ja pamiętała cokolwiek o konkretnym bohaterze. Noż kurna zjechali mi dwa punkty z ostatniego pytania, psia ich mać.
Odpowiedz
A mój kumpel napisał w ostatnim zadaniu o cześniku z zemsty, a inny o Syzyfie z mitologi , nie pamiętam ile dostali.
Odpowiedz
I tak lepsze to niż tegoroczna rozszerzona matura z historii Lub wosu.
Odpowiedz
"Maturalny esej na temat historii Węgier wywołał burzę komentarzy maturzystów i nauczycieli. W rozmowie z reporterką RMF FM uczniowie i szkolni historycy zwracają uwagę na rozszerzony temat, nieujęty w licealnym programie nauczania. Uczniowie mieli zająć się wydarzeniami na Węgrzech w latach 1918-1956, ale w szkole na ten temat nie mówi się aż tyle, żeby maturzyści mogli napisać esej. W programie jest czas na omówienie tylko powstania węgierskiego z 1956 roku. Wcześniejszy okres traktowany jest pobieżnie, więcej informacji nie ma nawet w programie rozszerzonym."


Omów relacje Polsko-Węgierskie pomiędzy rokiem 1918-1956

Drugi temat był nawet lepszy Dokładnie to samo, czyli relacje polsko-węgierskie, z tym że w czasach imperium osmańskiego.
Odpowiedz
JA bym nawiązał do tradycji wspólnego jedzenia leczo, salami i ajvaru ;p
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Pewnie napisałbyś lepiej niż ja
Odpowiedz
Czegoś takiego nawet w zagadnieniach na egzaminy wstępne nie miałem. O jak ja się cieszę z tej mojej starej matury... Yarp, myślę, że nie całkiem o to autorom tematu chodziło.
Odpowiedz
← Karczma

Jakie macie średnie ? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...