[F3] [Fallout 3] Fallout 3 w polskiej wersji językowej


Firma Cenega, wydawca Fallouta 3 w Polsce, poinformowała, że gra ukaże się w polskiej wersji językowej. Jest to z pewnością świetna wiadomość dla większości polskich graczy. Jeżeli pierwszy raz masz styczność z tą produkcją (miałeś śpiączkę afrykańską czy urządzałeś głodówkę w piwnicy przez ostatnie... kilka lat) lub po prostu chcesz przypomnieć sobie kilka faktów, to zapraszamy cię pod ten adres.

Gra ukaże się na świecie pod koniec bieżącego roku. Data polskiej premiery jest na chwilę obecną nieznana.



Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Ale zmienić html'a na bbcode przy kopiowaniu to już się nie chciało? Dzięki za info, choć ja i tak wolę wersję angielską. Raz, że przyda się powtórka z języka, a dwa - część żartów pewnie padnie podczas tłumaczenia.
Odpowiedz
Ja zawsze lubię polskie wersje, ale tylko jeśli są z dubbingiem, a najbardziej zachwycony byłbym, gdyby dostępna też była wersja angielska, ponieważ - jak pisał wyżej Valandil - część dialogów brzmi lepiej w englyszu i zawsze miło poćwiczyć język.


Indestructible
Determination that is incorruptible
From the other side
A terror to behold
Annihilation will be unavoidable
Every broken enemy will know
That their opponent get to be invincible
Take a last look around while you're alive
I'm an indestructible master of war


Czy ja tu w ogóle piszę?
SPOILER
Uwaga spoiler!:

Przecież już wiesz... A może?[color=red]
---[/color]
[size=5]Myślisz, że coś potrafisz? Jesteś pewien? Mi się wydaje, że nie byłbyś nawet w stanie kliknąć tego!

300 postów... To już... Nie pasuje, 3/10 byłoby zbyt oczywiste.

~*~
[/size]
Odpowiedz

Cytat

Ja zawsze lubię polskie wersje, ale tylko jeśli są z dubbingiem, a najbardziej zachwycony byłbym, gdyby dostępna też była wersja angielska, ponieważ - jak pisał wyżej Valandil - część dialogów brzmi lepiej w englyszu i zawsze miło poćwiczyć język.


Będzie do wyboru pełna polonizacja i kinowa.
Odpowiedz
dokładnie: do wyboru oryginalne dialogi + napisy PL lub pełen dubbing PL - rozwiązanie zdecydowanie najlepsze
Odpowiedz
Witam

Mam pytanie odnośnie wersji językowej Fallout 3 - Game Of The Year Edition. Czy jest to wersja z dubbingowana czy kinowa?? Rozchodzi mi się zarówno podstawkę plus dodatki dlc.
Odpowiedz
Podstawka - do wyboru kinowa lub pełny dubbing.
DLC - tylko polonizacja kinowa.
Odpowiedz
dzięki, widzę że cenega nie popisała się zbytnio
Odpowiedz
← Fallout

[Fallout 3] Fallout 3 w polskiej wersji językowej - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...