[Arcanum] Jak przywrócić punkty umiejętności?

W pewnym momencie gry "straciłem" 3 punkty zręczności, przeszedłem tak z kawałek gry i jak inne umiejętności po pewnym czasie wracały do normalności, tak w tym przypadku powrócić nie chcą. W jaki sposób sposób odzyskać utracone punkty zręczności?
Odpowiedz
Hmmm... w jakich okolicznościach straciłeś te punkty ?
Odpowiedz
A żebym to ja pamiętał Jakoś w ferworze walki:| W każdym razie nie zauważyłem tego od razu, tylko po jakimś czasie. Myślałem początkowo, że to może być skutek złamanej ręki, ale w dzienniku na chwile obecną rękę mam niby wyleczoną, a punkty nie wróciły...
Odpowiedz
Może jakiś przeklęty przedmiot (np niezidentyfikowany) założyłeś? Wiem, że przedmioty mogą na stałe obniżac charakter, ale czy cechy? Ja bym wczytał.
Odpowiedz
Po zdjęciu wszystkich przedmiotów i wyrzucenie ich z ekwipunku nic się nie zmieniło...
Znalazłem trainer do modyfikacji umiejętności, cech postaci itd. i tam mam zarówno w tabeli based jak i modified 12 (jednak umiejętność spadła mi o 2 punkty)... natomiast w pozostałych komórkach, gdzie mam zmodyfikowaną umiejetność (+ za błogosławieństwo jakiegoś bożka, oraz ze względu wcześniejszą historię postaci). Wczytanie wcześniejszego save'a nie wchodzi w racjubę, ponieważ od tamtej pory grałem kilkanaście godzin... chyba będe zmuszony sobie "sztucznie" podwyższyć umiejętność, a jak jakimś cudem efekt, przez który mam obniżoną umiejetność przestał działać to z powrotem obniżę.
Odpowiedz
To może być poważna rana, sprawdź w dzienniku. Gdzieś tam powinien być spis takich rzeczy. Leczy się to wizytą u lekarza, albo poprzez samodzielne opatrzenie się.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz

Użytkownik Rangramil napisał

To może być poważna rana, sprawdź w dzienniku. Gdzieś tam powinien być spis takich rzeczy. Leczy się to wizytą u lekarza, albo poprzez samodzielne opatrzenie się.


No, ale przecież napisał...

Użytkownik buks napisał

Myślałem początkowo, że to może być skutek złamanej ręki, ale w dzienniku na chwile obecną rękę mam niby wyleczoną, a punkty nie wróciły...


Więc tu chyba nie leży problem
Odpowiedz
A, rzeczywiście, umknęło mi. No to pewnie jakiś błąd.
Dzisiaj podzielę się z wami opowieścią o hipokryzji, kłamstwach i małych dzieciach.

Jak wszyscy dobrze wiedzą, nam Szajt został wykopsany z gry. I pewnego pięknego dnia, dostałem na forum taką oto wiadomość:

Cytat

Po namyśle uznałem, że dobrze zrobiłeś usuwając mnie. I to dla mnie samego. Chociaż szkoda mi konta, które tak długo pielęgnowałem, to przynajmniej już nie ryzykuję uzależnienia od zabawy oraz kontaktu z niektórymi idiotami. A więc dzięki, Rang.

Pozdrawiam.


Szajt! Z twoich ciągłych powrotów wnioskuję, że jednak skasowałem cię zbyt późno i uzależnienie jednak się rozwinęło. Zatem nie dziękuj mi, bo zawiodłem... Ale postaram się jak mogę, byś pozostał na odwyku, chociaż tak mogę ci jeszcze pomóc...
Odpowiedz
← Inne cRPGi

Jak przywrócić punkty umiejętności? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...