[NWN2] TO & OWO :)

Witam
Założyłem ten temat bo chciałbym porozmawiac z wami o Neverwinter
Zacznijmy może od tego jakie klasy,rasy lubicie i dlaczego (Jeśli macie jakieś pytania lub chcecie się czymś pochwalić etc. to piszcie heh)
Osobiście lubie krasnoludzkiego wojownika z dwoma toporami i elfa maga
Jeżeli chodzi o krasnludy to lubie je za ich temperament i zamiłowanie do picia, poza tym są oni świetnymi wojownikami
Co do elfów to po prostu je lubie ale trudno mi powiedzieć dlaczego :>


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Istnieje już podobny temat:

http://forum.gexe.pl/index.php?showtopic=93&st=20

Ale jest trochę podstarzały, więc tamten zamknę, a tu możecie sobie rozmawiać o NWN 2.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Heh wybacz zapomniałem całkowicie o tamtym temacie
Mimo wszystkio dzięki za to że go nie zamykasz


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ulubioną rasą mą są Drowy, jednak w NWN2:MotB wybrałem Półdrowa, gdyż nie posiada on kar, jakie ma pełnokrwisty Drow.
Drowy to takie miłe stworzenia. Prze eony były traktowane jak najgorsze zło całego Faerunu. Niektóre nadal oddają cześć pajęczej bogini Lolth, ale mój był dziwnym osobnikiem i zwraca swe modły do pierwotnej ciemności, czyli Shar, Bogini Utraty.
Ulubioną klasą w NWN2 jest Kleryk (w NWN był to Bard ), gdyż posiada on dość dobre czary, a nosząc Ciężką Zbroję nie ponosi kar nieudanych zaklęć, co stawia go w lepszej pozycji niż podobnego mu Druida.
W NWN był to bicz, natomiast w NWN2 powróciłem do mojego starego druha - Długiego Miecza i jego nieodzownej towarzyszki Ciężkiej Tarczy.
Odpowiedz

Cytat

Prze eony były traktowane jak najgorsze zło całego Faerunu

Hmm zasłużyły sobie na tę reputacje
Powiem tak za drowami nie przepadam od NWN Hordy podmroku


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Iluvatar dnia czw, 26 cze 2008 - 12:11 napisał

Hmm zasłużyły sobie na tę reputacje
Powiem tak za drowami nie przepadam od NWN Hordy podmroku


Już tak nie przesadzajmy . Są złe, ale nie są odpowiedzialne za wszystkie wydarzenia Faerunie.
W HotU zacząłem coraz bardzije lubić Drowy, a szczególnie ich bardzo interesujące charaktery.
Odpowiedz
Widzę że temat nie cieszy się dużym zainteresowaniem

Cytat

Już tak nie przesadzajmy . Są złe, ale nie są odpowiedzialne za wszystkie wydarzenia Faerunie.


BTW Lionel może za wszystkie nie ale za sporą część xD


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ja osobiście najbardziej lubie krasnoludy. Mają poczucie sprawiedliwości i są honorowe, a przy tym wyśmiewają innych i szukają zaczepki. Z powodu braku kombinacji, która by mi odpowiadała w nwn 2 gram człowiekiem, ulubieńcem bogów/władcą burzy. I właśnie ta prestiżówka jest moją ulubioną klasą. Nie ma to jak tchnąć w swoją broń moc burzy.
Odpowiedz
Popularny czy nie, topic o tej tematyce już jest.
Odpowiedz
Atis tamten temat został zamknięty bo był stary natomiast tym "odświeżyłem" rozmowe


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Heh ten też stary
Odpowiedz
Ale otwarty i cały czas aktualny. Nie ma sensu tworzyć nowych tematów w kółko i na okrągło, bo ten stary się "zakurzył". Brać ściereczkę i odkurzać.
Odpowiedz
OMG Atis nie masz większych zmartwień na głowie?
Ten temat jest ogólnie o NWN a zapytałem się jaką kto lubi rasę żeby zacząć ...

No dobrze to teraz żeby kontynuować dyskusje zapytam o coś innego
Których z towarzyszy najbardziej polubiliście? Mnie najbardziej przypadł do gustu Khelgar a poza nim Sand i diabelstwo


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Khelgar, Sand i Ammon. Do tego lubiłem Grobnara, ale nie potrzebowałem go w drużynie, więc jakoś niezbyt się z nim zapoznałem.
Odpowiedz
Sand zabawnie szydził z innych postaci i w prosty sposób można było nim manipulować, kilka komplementów i już robił co się mu kazało. Poza tym miał fajną twarz, o niebo lepszą niż te paskudne standardowe, dostępne dla na szych postaci.

Grobnar sympatyczny szaleniec, szkoda, że zawsze ktoś mu przerywał kiedy miał zaśpiewać albo opowiedzieć coś głupiego jak stary, dobry Jansen... ech...

Bishop mimo, że to kawał wrednego sukinkota to potrafił udzielić kilku zabawnych uwag. "Przyda się do ochrony przed strzałami gdyby paladyna nie było w pobliżu, a Grobnar już nie żył"(Bishop o Shandrze, cytat z pamięci, niedokładny, acz wydźwięk, wydaje mi się, zachowany)
Powyższy post przedstawia zdanie tylko i wyłącznie autora. Nie jest to narzucone Ci zdanie przez wyżej wymienionego autora. Nie jest to oficjalne stanowisko Kościoła. Nie jest to oficjalne stanowisko partii rządzącej. Nie jest to oficjalne stanowisko rządu RP. Nie jest to oficjalne stanowisko prezydenta RP. Uprasza się o niebluzganie. Dziękujemy.

-Co to było?
-Bez obaw, admin już się tym zajął. To był tylko jakiś bóg.

-You'll kill us... with a soup cup?
-Tea, actually.
-What's that?
-I'll kill you with my teacup.

It ain't the fall that get you. It's the sudden stop at the bottom.

Nudziło mi się, to grzebałem w userbarach:P

Odpowiedz
Heh tak zgadzam się z tym że Bishop ma czasami kilka zabawnych tekstów i właśnie tego brakuje mi w dodatku ... zero ciekawych rozmów z towarzyszami/miedzy towarzyszami ...
Najbardziej brakuje mi docinków Sanda


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Ja tam najbardziej lubiłem Khelgara. Co prawda po zamianie na mnicha był trochę drętwy ale i tak nieźle wymiatał ;p Elanee też nawet lubiłem bo była słoooodka (Scenka na murach w Warowni była super ). Najmniej chyba podobał mi się Casavir bo taki sztywniak był z niego. Co do ras i klas to grałem drowem (Wojownik/Boski Czempion/Członek Dziewiątki).

PS: Najlepszy komentarz Sanda według mnie padł podczas procesu i dotyczył sukienki pani ambasador Torio ;p
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
Komentarz Sanda był całkiem trafny. Ale jeśli chodzi o teksty towarzyszy, przechodząc grę od nowa, tym razem z Grobnarem w drużynie (doradzam każdemu, nawet jeśli będzie cięzko), to on jest moim faworytem. Podczas przekuwania miecza najpierw pojawiamy się w ruinach illefarn. Githzerai ostrzega nas przed złowieszczymi cieniami i tym, że za tymi drzwiami możemy umrzeć, a tu przerywa jej Grobnar, krzycząc "Ojej! Mogę iść pierwszy?" Napewno nie brzmiało to dokładnie tak, ale ogólny sens oddało. Casavira też nie lubiłem, a Khelgarowi nie dałem zostać mnichem, po tym jak stał się drętwy i sztywny.
Odpowiedz
Grobnar to był chyba wzorowany na Minscu z BG Zapomniałem dodać że jeszcze Konstrukta lubiłem bo chłop mógł brać wszystkie ciosy na klatę i nie marudził Trochę szkoda że z Elanee zacząłem chadzać dopiero w III akcie (w II prawie cały czas Quarę miałem, nieźle wymiatała swoimi kulami ognia ale mnie na końcu zdradziła ;(). Jak skończę Maskę Zdrajcy to chyba jeszcze raz za podstawkę się zabiorę.
Tril adminem moim i nie brak mi niczego. Na Forum Game Exe pasie mnie, przed Oftopami broni mnie.
KP (1-1), Biblia Nowego Faerunu

O szczęście niepojęte, Tril sam PW przesyła mi,
już klikam by ją czytać, z radości serce drży.
KP (3-1), Biblia Nowego Faerunu

Dobry Triiiilu, a naaasz paaaaanie, daj nam wieeeczne Faaae trwaanie.
KP (4-20), Biblia Nowego Faerunu

Jako Bogu cześć Mu dali, a witając zawołali z wielkiej radości.
KK (1-11-15), Biblia Nowego Faerunu
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

TO & OWO :) - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...