Worms

Co myślicie o tej gierce ??? Większość zna ją napewno , humorystyczna na rozluźnienie , małe wymagania , duża frajda.
Która część Wam się najbardziej podobała ?? Co lepsze pierwsze cześci czy 3d ??
Odpowiedz
Worms 3D najlepsze ze wszystkich Wormsów
Odpowiedz
ja najbardziej pamietam powiedzonka robaczków typu: "do zobaczenia" albo "żegnajcie"
Odpowiedz
Ja też grałem w zwykłe i w 3D, ale obydwie podobają mi sie tak samo.
Odpowiedz
Mi się zdecydowanie bardziej podobają World Party Armagedon i 2.
Tam jest teki fajny klimacik , humorystyczny i teksty lecą znakomite : Kapitan Ameryka tańczy z rybami albo Saddam poszedł na ryby heheh.
3d to już coś innego ,też fajne ale mniej śmieszne i troche trudniejsze
Odpowiedz
Nom, dokładnie - mi się najbardzije podobały Wormsy w 2d, 3d też spoko ale ujęli nam nieco tej zabawy
Odpowiedz
Ja sie często bawie w 3D i sobie buduje domki wyrabiając dziury w skałach
Odpowiedz
lubie armageddona i 3D , mozna sie odprenzyc w iscie robaczywym towarzystwie
Odpowiedz
Wormsy są świetne, mi najbardziej pdobają się te w 2D, 3D są troche zrąbane i to już nie ma takiego klimatu, tak więc Worms World Party rządzi!

P.S. Najlepiej gra się z przyjaciółmi 2v2 [choć wczoraj doznałem zaskoczniea, kumpela powiedziała Nam (mi i kuzynowi, jak graliśmy w Wormsy) "że to gierka dla dzieci!" - To nieprawda!, mama ja chcem sobie pograć jeszcze w Wormsy, mamusiu potem pójde na dobranocke...]
Odpowiedz
Grałem krótko w W:World Party. I to starczyło aby lubieć robaki, z przyjemnością w nie gram, szczególnie przez LAN'a świetnie się gra
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
a ja wolałem multi w 3D jak grałem
Odpowiedz
Mnie się wormsy jeszcze podobają ze względu na wybór mnóstwa jezyków. Fajnie jak się robal po niemiecku zaczyna drzeć.
3d też lubię ale na początku wydawało się trudne.
Odpowiedz
teraz będą worms forts , juz sie na to ciesze , ale i tak będę miło wspominać armageddona - przeciez nie będę grał w niego do śmierci
Odpowiedz
i worms mają plus - mozemy w nich zrobic forumowe mistrzostwa
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Worms - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...