[BGI] Gdzie mogę znaleźć Drizzta?

Nie, mam standardowy poziom trudności(czyli połowa paska) i dostałem 12000 tyś expa więc jest wszystko ok.
Odpowiedz
Dziwnie mi zawsze - 10 dawało....może od charakteru i reputacji zależy?
Odpowiedz
A, to też możliwe. Nie wiem jak jest w jedynce, ale w BG2 spadek reputacji zależy od tej aktualnej wartości (np jak się ma 20 to odejmuje 10, jak się ma 14 to 6 czy coś w tym stylu)
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Charakter mam Neutralny Dobry a reputacji miałem 13 a po spadku 8 (nie lubiany).Może to też od poziomu zależy?
Odpowiedz
Ja myślę, że to jednak od obecnej reputacji zależy ile zostanie ci odjęte za zabójstwo.
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
Chyba na pewno w takim razie bo chyba 8 to najniższa reputacja z tego co pamiętam...
Odpowiedz
Najlepiej zajrzyjcie TUTAJ
Wolność ja kocham i rozumiem.
Wolności to ja oddać nie umiem.

-Lao Che
Odpowiedz
O ostatnio to czytałem ale zapomniałem jak sie stronka nazywała dzięki za przypomnienie
Odpowiedz
Wracając do Drizzta. Można było go zabić na tej małej wysepce ale ci którzy kupili SAGĘ BALDURS GATE nie mogą już tak go zabić ponieważ on okrąża jeziorko i dopada naszych ludzi i trzask prask i papa
Odpowiedz
Można spróbować stanąć znowu na wysepce i magiem (jeśli się go nie ma to nic z mojej metody) przyzywać ciągle nowe potwory, a reszta ekipy wali w niego strzałami.
Odpowiedz
Ja tam zawsze pokonywałem go w ten sam sposób.

Gdy tylko mogłem wejść do Wrót Baldura, myk, myk po Różdżki Przywołań Potworów.

Przywoływałem i atakowałem nimi. On trzaskał jeden po drugim, a ich przybywało i przybywało.

Oczywiście przywoływałem kawałeczek obok niego, na wypadek gdyby pojawiły się Hobgobliny Łucznicy, nimi nie podchodziłem, tylko z dystansu bach i bach!

Magiem jakieś przyśpieszenia na potwory, inne duperele i szło jak ta lala.

Drizzt nie miał nic do powiedzenia.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Też tak muszę zrobić ale jak będę 2 raz przechodził grę tą samą postacią. bo tera nie mam zbytnio na niego czasu. Ale raz tak go zabiłem. Najgorzej jak potworom spadną morale i uciekają wtedy jest problem
Odpowiedz
Sposób na dziada. Jeżeli masz drużynę 5-6 postaci otocz czterema z nich Drizzta tak żeby nie mógł się ruszyć. Odłącz teraz te postacie. Musisz podejść do każdej z nich jak będziesz odłączał bo inaczej one podejdą do ciebie i elf znów będzie biegał. Teraz zaatakuj drania z dystansu (łuk,kusza,proca,halabarda,włócznia) Teraz idź zrobić herbatę bo trochę to potrwa. Po wszystkim przyłącz swoją drużynę i ciesz się mitrilową kolczugą i scyzorykami. A spadek reputacji zależy od tego na jakim poziomie ją masz. Czym wyższa tym więcej stracisz ale to można nadrobić.
Odpowiedz
Reputacja zawsze spada o tyle samo (chyba że miałeś za mało i ci spada do zera), poza tym jest jeszcze jedna luka postacie które chodzą w dwójkę (np. Khalid i Jaheira) gdy odłączysz jedną druga podejdzie, a tak poza tym to ciekawa metoda.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia nie, 07 wrz 2008 - 10:52 napisał

Reputacja zawsze spada o tyle samo (chyba że miałeś za mało i ci spada do zera), poza tym jest jeszcze jedna luka postacie które chodzą w dwójkę (np. Khalid i Jaheira) gdy odłączysz jedną druga podejdzie, a tak poza tym to ciekawa metoda.


Do zera? Nie spotkałem się jeszcze z tym. Wiem że spada do 1 j popularność pisze "pogardzany" ale że do 0 to nie wiedziałem. No ale ta taktyka tez przyznam że jest dobra. No i że w taktyce jest herbata to też niezły plan
Nom ale jak jedna odchodzi to druga juz z tobą nie rozmawia więc luz stoi tam gdzie stała.
Odpowiedz
Sorki z tym zerem się pomyliłem, dawno nie grałem i zapomniałem że minimum to jeden, w każdym razie chodziło mi że spada do minimum.
Odpowiedz
Postacie które chodzą razem... Druga też podchodzi ale... Ustawiasz je obok siebie oczywiście w odpowiednim odstępie a postacią główną przy odłączaniu wchodzisz między te dwie. W ten sposób żadna z nich nie podchodzi bo już jesteś wystarczająco blisko. Zapewniam że da się to zrobić. Sprawdziłem dwukrotnie ;-)
Odpowiedz
Sprawdziłem tą taktykę i jest dobra. Tylko radze walić z kija nawet gdy nie mamy gwiazdki do broni obuchowej. Dlaczego? No bo broń z metalu po jakimś czasie się zepsuje. No chyba że mamy jednak bronie magiczne o długim zasięgu
Odpowiedz
← Baldur's Gate

Gdzie mogę znaleźć Drizzta? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...