[NWN2] Przełożony Vallisa nie chcę dołączyć do drużyny

Mam mały problem z misją w Fort Locke

Po rozmowie z szeryfem Cormickiem i Vallisem Antonem mam misję żeby odszukać przełożonego Vallisa.

Gdy go znajduje na cmentarzysku to występuje jakiś błąd ponieważ nie mogę go dołączyć do drużyny i zaprowadzić z powrotem do Fortu

Co mam zrobić?

Przy okazji
Czy oprócz Bevila i Katriony znajdę jakiegoś sierżanta do Warowni na Rozstajach?


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Witam mam ten sam problem, gdyby ktoś mogł pomóc, lub ewentualnie wyjaśnic powód tego błędu był bym bardzo wdzieczny
Odpowiedz
Hmm widzę że nikt nie chce nam pomóc


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
A może nie potrafi?...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Hmm możliwe :>
Liczyłem jednak na to że ktoś miał podobny problem


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Zapewne przeinstalować grę/ spatchować grę / spróbować zagrać od wcześniejszego save'a.

Ja miałem sytuacje w której pan owszem się przyłączył ale za to z kapitanem w forcie za nic nie mogłem porozmawiać.

Jakiś nowy standard nam się kroi. Coraz więcej gier jest wydawanych najwyraźniej w momencie w którym nie powinny ujrzeć jeszcze światła dziennego.
Odpowiedz
Kto mi da link do patcha xD


[font="Arial"]"Największą mądrością i siłą jest uznanie siły drugiego człowieka. Jedynie słabi poszukują w innych słabości"[/font]
Odpowiedz
Bład spowodowany jest tym ze masz piracka wersje xDDD tyle..
Odpowiedz
No co ty...
Przeinstalowałem, ściągnąłem patch'a i wszystko gra tylko mam jeszcze jedno pytanko
Do czego jest "kula przechodzenia między sferami" jak ją wykorzystać?
Odpowiedz
mam ten sam problem. nie da sie tego jakos ominac patchem/w inny sposob?
Odpowiedz
← Neverwinter Nights

Przełożony Vallisa nie chcę dołączyć do drużyny - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...