[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia pon, 23 cze 2008 - 18:02 napisał

Btw. można skądś wziąć spolszczenie do CS'a? Bo niestety biegły to ja jestem w niemieckim.


Nie można, bo spolszczenie nie istnieje.

A co do kupna "Oznaczenie" - poszwendaj się po oddziałach Gildii Magów - któryś ten czar ma.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Zawsze też można nosić ze sobą amulet Oznaczenia i Przeniesienia. Tym bardziej, gdy gra się wojownikiem czy złodziejem, mającym mało many i niewytrenowaną umiejętność mistycyzmu. Z tego co pamiętam to nie problem było takie znaleźć.

Magiem fakt, lepiej się nauczyć czaru.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ja raz nie chciałem amuletu (bo zajmuje miejsce ), nauczyłem się czaru i wyszło że nie mogę go używać .
A amulety i pierścienie oznaczenia i przeniesienia są faktycznie łatwe do zdobycia, nawet w losowych skrzyniach można znaleźć.
Odpowiedz
To ja mam pecha. Wszędzie znajduję tylko żarło, kamionkowe miski i butelki
Odpowiedz
Mi się tylko dwa razy trafił ten pierścień (przy czym raz musiałem wczytać), czasami jakieś pierścionki i wisiorki się znajdzie, zwykle jak każdy włamywacz muszę pozostać przy miskach i butelkach .
Odpowiedz
Huh, ja tam nie miałem problemu ze znalezieniem.

Obalając teorię z posta powyżej, w sumie pamiętam jak grając wojownikiem, nauczyłem się obu czarów. Za pieniążki wyexpiłem Mistycyzm na 8x poziom, co by szansa na udanie się czaru była duża - mana na krzyż i dawałem radę.

Dasz radę, jeszcze je znajdziesz.

A butelki i miseczki - cały urok Morrka. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Oczywiście wyzbyłem się nawyku zbieracza z Baldur's Gate - inaczej mój plecak przypominałby koreański rynek

Tamc... Co Ty tak z tą ilością postów wystrzeliłeś, cwaniaku?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wto, 24 cze 2008 - 23:57 napisał

Oczywiście wyzbyłem się nawyku zbieracza z Baldur's Gate - inaczej mój plecak przypominałby koreański rynek

Hahahah, się uśmiałem. Dobre, zapamiętać trzeba.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia wto, 24 cze 2008 - 23:57 napisał

Tamc... Co Ty tak z tą ilością postów wystrzeliłeś, cwaniaku?

Huh - tego to najstarsi górale nie wiedzą. W zasadzie, samo tak. Coś szępnę tu, coś tam i jest. Huh.

Co by OT nie polecieć - Mistycyzmu najlepiej uczyć się u mistrza tej dziedziny - Ardarume - Sardith Mora: Brama: Zachodnie Skrzydło (Gateway Inn, West Wing) <- Uczy do 100 poziomu.

Ke. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
A czy wie ktoś, jak zapobiec temu, że po sprzedaniu przedmiotów (a konkretnie części ubioru) kupiec zakłada je na siebie, przez co bezpowrotnie je tracimy?
Odpowiedz
Ja wiem jak, ja wiem, ja! - Nie sprzedajemy ich wcale. ~~

W ogóle, nigdy nie zwróciłem na to uwagi, że je tracimy. Być może dlatego, że znalezione artefakty lśnią na półeczkach w mym domku, a rzeczy, które sprzedaje nie są godne uwagi i zainteresowania.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Ściągnąłem sobie "A good place to stay". Chyba pozwoli mi to uniknąć problem

Aha, czar "Oznaczenie" można kupić u Sirilonwe w Gildii Magów w Vivec. Po teleportowaniu się do gildii skręcamy w lewo, potem w prawo - stoimy przed drzwiami do jej pokoju.

Upewniam się - czar "Hałas" sprawia, że cel może nie rzucić zaklęcia?
Odpowiedz

Cytat

Hałas - Wytwarza przeraźliwy dźwięk, który uniemożliwia celowi koncentrację niezbędną do rzucania zaklęć. Stopień efektu jest odwrotnie proporcjonalny do szansy celu na pomyślne rzucenie zaklęcia.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Co do ubierania się przez sprzedawców, to jest wkurzające, mi raz była na opór potrzebna kasa i sprzedałem najlepszą zbroje , i nie mogłem jej odzyskać. Nie ma żadnego specjalnego sposobu by temu zapobiec, ale lepiej sprzedawać cały komplet od razu w kilku wygląda głupio .

Co do czaru hałas masz racje.
Odpowiedz
Swoją drogą:

Cytat

A co do kupna "Oznaczenie" - poszwendaj się po oddziałach Gildii Magów - któryś ten czar ma.

Oznaczenie
Farena Arelas - Tel Uvirith: dom Arelas
Galero Andaram - Sadrith Mora: Komnaty Rady Telvanni
Guls Llervu - Ald'ruhn: dom Gulsa Llervu
Idonea Munia - Vivek, Dzielnica Przybyszów: Górny Parter
J'Rasha - Vivek, J'Rasha: Uzdrowiciel
Llarara Omayn - Balmora: Świątynia
Salama Andrethi - Tel Mora, Wieża: Usługi
Sedris Omalen - Maar Gan: Posterunek
Sirilonwe - Vivek Dzielnica Przybyszów: Gildia Magów

+

Przeniesienie - na siebie
Eraamion - Caldera: Gildia Magów
Felara Andrethi - Tel Aruhn, Wieza: Kwatery
Guls Llervu - Ald'ruhn: dom Gulsa Llervu
Idonea Munia - Vivek, Dzielnica Przybyszów: Górny Parter
J'Rasha - Vivek, J'Rasha: Uzdrowiciel
Llathyno Hlaalu - Balmora: Owi1tynia
Minnibi Selkin-Adda - Vivek, Arena: Ukryte Miejsce
Rirnas Athren - Vivek Strefa Hlaalu: Owi1tynia
Salama Andrethi - Tel Mora, Wieza: Uslugi
Salyni Nelvayn - Ald'ruhn, Dzielnica Willowa: Siedziba Morag Tong
Sirilonwe - Vivek Dzielnica Przybyszów: Gildia Magów

Któryś ten czar ma.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Moja sytuacja wygląda następująco. Praktycznie mogę być w każdej chwili Arcymagiem w gildii, w Ostrzach wykonałem tylko dwa pierwsze zadania. Postanowiłem przyłączyć się do jakiejś jeszcze organizacji, ale nie wiem, do której. Moja postać w ogólnym zarysie to dobry łucznik wspomagany magią (hobby: łapanie dusz), czynny alchemik, czasem łotrzyk, kolekcjoner wszystkiego, co ciekawe. O, i nie chcę konfliktów z innymi gildiami Co radzicie?

PS.: Rozwijam się wszechstronnie
Odpowiedz
A w którymś rodzie jesteś (jak nie to masz już jedną "alternatywę" )? Ja bym jeszcze proponował Morag Tong i ewentualnie świątynie lub kult Tamriel.
Odpowiedz
Co do ubierania się sprzedawców to ja najpierw daję im do ubrania takie słabe rzeczy (parę razy musiałem kupić i sprzedać, aby się ubrał ) i wtedy sprzedaje to czego nie chce, aby ubrali. Co prawda sprzedawcy wyglądają jakby uciekli z parlamentu, ale cóż......

PS: Można też ich ostateczni kropnąć (perswazja->prowokacja/zniewaga).
Odpowiedz
W Rodzie żadnym nie jestem, bo głównego wątku nie ukończyłem i nie chcę sobie drogi zamykać. A Morag Tong mi nie pasuje - nie lubię zabijania na zlecenie.
Odpowiedz

Cytat

Co do ubierania się sprzedawców to ja najpierw daję im do ubrania takie słabe rzeczy (parę razy musiałem kupić i sprzedać, aby się ubrał tongue.gif) i wtedy sprzedaje to czego nie chce, aby ubrali.

Przecież jeśli sprzedawcy ubiorą coś, a następnie sprzedasz im coś lepszego, to "przebierają się" i na miejsce tego czegoś co sprzedałeś wcześniej, zakładają to coś lepszego / droższego.

Nie wiem jak oni na to "patrzą", chyba cena, ke?

Taki pomysł bez sensu jest.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...