[TESIII] Najlepsze lokacje

W zasadzie jest to jaskinia, a znajduje się...



Gdzieś w obrębie tego czerwonego czegoś.

O ile mnie pamięć nie myli...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie tylko tę tarczę.

Również wiele, wiele innych rzeczy, wartych pofatygowania się tam...

Daedryczny Topór Bojowy... Daedryczna Dai-katana... można by wymieniać

Choć ja tam w sumie właśnie po Opokę leciałem, heh.

Warto, oj warto.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nom tylko trochę się namęczysz ( ja gram na +100 więc było ciężko)
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
A przypomniałem sobie Te skarby były w takim malutkim grobowcu (pomieszczeniu) gdzie był jeden szkielet, tak? ta jaskinia była zaraz przed daedrycznymi ruinami?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Zapewne.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Warto też odwiedzić grobowiec syna króla Nordów.




Grobowiec zwie się Marvani.


Rady :

grobowiec na zachód od Tel Branora

musisz umieć otwierać zamki ( lub mieć dużo zwojów łamania zamków Ekasha)

kup miksturki lewitacji i polewituj trochę w sali z łódką i zwłokami syna króla Nordów
I na co się gapisz ??
Odpowiedz
Pod zamkiem księcia (tego głównego mrocznego elfa) jest jaskinia. I tam jakiś były strażnik ma baaardzo dobry ciężki magiczny pancerz. Najleoszy jaki znalazłem. Żeby się tam dostać trzeba obejść zamek od tyłu i płynąć pod wodę gdzieś przy murach zamku pod wodą sa drzwi. Tam jest pancerz. Warto. No i jest jeszcze tam szklany długi miecz przy okazji. Ale trzeba użyc lewitacji żeby dostać się na góre.
Odpowiedz
Chodzi Ci o Kirys Bogów? Między innymi musisz go zdobyć, by zostać Rycerzem Cesarskiego Smoka w Legionie. Ale prawda, warto, warto

Warto iść - ale na samym początku, jak zaczynamy grę - do jaskini naprzeciw łazika w Scylda Nen. Jest tam kilka skoom, dużo księżycowego cukru i kilka innych rzeczy, a wrogowie nie są trudni. Dobre półtora tysiąca sztuk złota na fajny początek
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Co do początku, to można też ukraść klucz leżący na jednej z półek - zanim oddamy dokumenty.

Kradniemy, wywalamy na ziemię, ten nas opieprza, że tak nie wolno i z powrotem bierzemy klucz.

Klucz do magazynu, w którym również jest niemało Księżycowego Cukru oraz bodajże dwie Skoomy.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Wkurzające jest to że strażnicy zawsze biorą kradzione rzeczy mi zwykle biorą połowę ekwipunku.

A czy ktoś już wspominał o kopalnie w Genesis (chyba źle napisałem), na samym końcu są dwemerowe ruiny w których jest książka (której szukamy w jakimś zadaniu) o nie przeciętnej wartości i kilka śmieci dwemerowych.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia pon, 23 cze 2008 - 14:13 napisał

Wkurzające jest to że strażnicy zawsze biorą kradzione rzeczy mi zwykle biorą połowę ekwipunku.


To przed złapaniem trzeba je sprzedać i nie wezmą, a złoto mamy

Kiedyś w dwóch grobowcach w jednej z urn znalazłem mocne pierścienie o dużej wartości - kojarzy ktoś które to grobowce i gdzie one są?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Strażnicy zabierają po prostu wszystkie przedmioty, które ukradłeś od początku gry, a nie te, których dotyczy zatrzymanie.
Odpowiedz
Wiem, co do sprzedaży, a jak to jest świetna zbroja lub miecz?
Takie rzeczy mi zwykle biorą, złodzieje jedne .
Odpowiedz
No to na przykład chowasz do jakiejś skrzyni, gadasz ze strażnikiem a potem znów bierzesz i masz Ze skrzyni Ci nie wezmą chyba

Dobra, tyle, wracamy do tematu.

A - kanały pod Vivek, np. Kanały Dzielnicy st. Delyn - też warto. Czasami są wartościowe rzeczy, a czasami spotykamy kaplicę Jeszcze coś jest, co warto odwiedzić?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz

Cytat

No to na przykład chowasz do jakiejś skrzyni, gadasz ze strażnikiem a potem znów bierzesz i masz wink.gif Ze skrzyni Ci nie wezmą chyba tongue.gif

Nie trzeba do skrzyni. Wystarczy wywalić na ziemię, pogadać i podnieść.

Cytat

Jeszcze coś jest, co warto odwiedzić?

Chociażby Gildia Wojowników w Ald'ruhn. Cuś z kompletu Szklanej Zbroi za friko.

Tylko coś co otwiera na wysokim poziomie zameczki trzeba mieć - ale to nie jest żaden problem.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
U mnie w gildii wojowników w Ald'ruhn raz ten kowal wszedł na górę i mogłem jego cały "stragan" pożyczyć, szkoda że w tamtym etapie gry miałem o wiele lepsze rzeczy, ale zawsze kilka sztuk złota daje .

Co do kradzieży jeszcze to dołujące jak masz tylko lekki pancerz i sztylety i kilka set (XD) pierdół i ekwipunek warzy 300 a ty musisz wszystko wyjąć.
Odpowiedz
Warto odwiedzic wieze tel fyr.W szafie jest pancerz ze skóry hicynta (czy jakos tak)ale zamek jest na 100.
Odpowiedz
a JA napisze o deadrycznych ruinach Ald Sotha. Przedchwilą je odkryłem lewitując se bez celu. Te ruiny są jeśli mnie pamięć nie myli dokładnie na północny-wschód od Vivek Strefy Telvani. Oprócz co parenaście kroków spotykane są dremory to jeszcze ruiny są podzielone na co najmniej 3 części. Górna, dolna i kaplica. Może jest więcej, aqle jak zwiedzałem ruiny to error mi wyskoczył. Ja zdążyłem zwiedzić tylko część dolną i górną kaplicy nie zdążyłem. W górnej części jest tylko parę ludzików (jedna baba ma ebonową tarczę) i ze 1 dremora i ze 2 książe dremor i 2 Deadrothy. W dolnej części jest tak jak w górnej tyle, że spotkałem kobietę co zaczęła rzucać deadrycznymi rzutkami i miała deadryczny krótki chyba miecz. Obok była czaszka w oczodołch były dwemerowe monety i deadryczne tanto wbite w czaszkę. Więcej nie wiem bo mnie wywaliło...
Ufff, ale się rozpisałem.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Najlepsze lokacje - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...