[TESIII] Pomoce związane z przejściem gry

napewno jest jakiś sposób...popytam znajomych oni się znają i może coś zaradzą

przy pomocy konsoli przywołaj ją i po sprawie
W snach jesteśmy
zwykłymi marynarzami,
nie kapitanami, lecz ludźmi
na pokładzie, którzy nigdy
nie wiedzą, jak dopłynąć
do pięknych portów.
Odpowiedz
witam mam problem odnośnie poziomu postaci

mam poziom 1

a czas do następnego awansu 45\10

gdy ide spać wyskakuje napis

unable to complete operation due to failure removing previous file temp file remains.


create TES failet for file AUTOSAVE.CSS. save aborted

może mi ktoś pomuc
Odpowiedz
Z tego co rozumiem, wychodzi na to iż nie może być zastosowany autosave który włącza się automatycznie podczas rest. Na twoim miejscu zobaczyłbym czy da się wyłączyć aytosave podczas snu albo w ogóle przeinstalować gre. A jak nie zadziała to zrobić formata kompa.
...i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia-
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego : sześćset sześćdziesiąt sześć.
Odpowiedz
Ja mam problem ze znalezieniem Cmentarnych Jaskiń Urshilaku
Mógłby ktoś opisać dokładnie gdzie to jest? Albo przesłać screena mapy (z zaznaczoną pozycją)?
Z góry dzięki
Odpowiedz

Użytkownik Apocaliptic dnia pią, 01 lut 2008 - 22:24 napisał

Ja mam problem ze znalezieniem Cmentarnych Jaskiń Urshilaku
Mógłby ktoś opisać dokładnie gdzie to jest? Albo przesłać screena mapy (z zaznaczoną pozycją)?
Z góry dzięki

[post="105242"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Proszę, dwie strony temu:
http://forum.gexe.pl/index.php?showtopi...indpost&p=45537
*

*
So Deunan wears a Prada and Briareos does a John Woo... Shirow save us...!
Odpowiedz
Dzięki wielkie
Po prostu ostatnio musiałem format dysku robić i save'y straciłem wszystkie (a przeszedłem już prawie wszystko )... Nawet na płytkę nagrałem każde, jakie posiadałem na kompie, ale do tego jeszcze... Zgubiłem to DVD //
Tak więc sfrustrowany koniecznością powtarzania wszystkiego od początku trochę za szybko próbuję coś znaleźć i zamiast dokładniej poszukać - to się tylko denerwuję
Pozdrawiam
Odpowiedz
Bardziej pytanie niż problem.
Po zabiciu Fyra wyskakuje napis, że "przepowiednia przerwana',"świat bez nadziei" itp.
PO wyleczeniu się ze spaczenia też mam taki komunikat! Czy mogę go olać? Bo poluję na fanty Fyra, więc potrzebuję go zabić, ale nie chce zamykać sobie szans na przejście gry...
Odpowiedz
Fyra nie bardzo można zabić - na pewno nie przed wyleczeniem ze spaczenia. Potem jednak może zginąć, bo się już nie przyda - pomimo komunikatu. Jednak lepiej dokończ główny quest i dopiero go zabij, bo nie ma przy sobie nic, co potem było by warte wysiłku.
Odpowiedz
Ale jak sie nie przyda to można go zabić od razu po wyleczeniu ze spaczenia przecież...
Odpowiedz
Zostaw go w spokoju. Obok niego leżą fajne rzeczy i możesz je spokojnie zabrać bez śmierci Diavatha Fyra.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
"Opoka Eleidona Znajduje się w jaskini Ibar-Dad, na zachód od Obozu Urshilaku"

Za ch... nie mogę znaleźć jaskini Ibar-Dad. Może ktoś zrobić screena jak przed nią stoi z włączoną mapą?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tamc. dnia nie, 11 maj 2008 - 19:48 napisał

W zasadzie jest to jaskinia, a znajduje się...



Gdzieś w obrębie tego czerwonego czegoś.

O ile mnie pamięć nie myli...

Może to Ci trochę pomoże.

Wiesz, ja to nigdy nie miałem problemu. Statkiem do Khuul i na nóżkach wzdłuż linii brzegu. Chwilkę po przejściu "z zieleni, na mrok" patrząc w prawo widać było drzwi do jaskini -> widać je stojąc na brzegu. Jeśli się nie mylę, idąc kawałek dalej brzegiem, na prawo będą jakieś ruiny -> mijając je, minąłeś jaskinię.

Może to Ci trochę pomoże.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Znalazłem Jeszcze jedno pytanie mam. Czy można dostać list od Ocato i zostać arcymagiem, a potem jeszcze wyzwać Treboniusa na pojedynek?


O, i nie mam nigdzie Construction Set w folderze Morka. Czy to anomalia?

I jeszcze jedno Gdzie można kupić "Oznaczenie"?
Odpowiedz
Pierwsze nie wiem.

Drugie, CS zwykle jest na drugiej płytce i nie jest potrzebny do gry (jedynie jeśli chcesz coś zmodyfikować).
Odpowiedz

Cytat

Znalazłem wink.gif

Cieszę się.

Cytat

Czy można dostać list od Ocato i zostać arcymagiem, a potem jeszcze wyzwać Treboniusa na pojedynek?

Nie jestem pewien, aczkolwiek wątpię. Większość stron głosi, że masz do wyboru jedną ALBO drugą opcje. Tak więc wydaje się, że nie można zrobić najpierw jednego, a następnie drugiego.

Chociaż kto wie. ~~
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Kresselack dnia pon, 23 cze 2008 - 11:59 napisał

Czy można dostać list od Ocato i zostać arcymagiem, a potem jeszcze wyzwać Treboniusa na pojedynek?



Raczej nie. Kiedyś jak grałem i zostałem bossem gildii ,i kiedy chciałem z nim walczyć to nie pojawiała się nawet taka opcja w dialogu (tylko znowu o pierdołach gadał ).
Odpowiedz
A co polecacie? W sumie chciałbym utłuc zgreda, bo ma fajne itemy, ale tak się jakoś pusto w mojej nowej gildii zrobi

Btw. można skądś wziąć spolszczenie do CS'a? Bo niestety biegły to ja jestem w niemieckim.
Odpowiedz
Tłucz, tłucz.

Ja tam nawet bym go tłukł, nie wypełniając zadań dla Gildii Magów.

Amulet Nekromanty - ahhh... cudeńko.

Tłucz.

Z resztą sam "pojedynek" na arenie to też emocje.

Tłucz.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
E tam... Zrobię z niego miazgę po paru ciosach Ma się smykałkę do alchemii...
Odpowiedz
Ja bym go zabił, nawet nie dla przedmiotów, ale on jest jakiś denerwujący, cesarski i w ogóle, nie pasuje, a poza tym nie nubie jak w gildii tarasuje mi ktoś taki przejście.
Odpowiedz
← The Elder Scrolls

Pomoce związane z przejściem gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...