[GIII] F8 w gothicu

Witam. Mam taki pewien problem. Gdy zaczynałem grać w g3 wykonałem parę początkowych misji i dostałem również misję od maga Sebastiana aby odnaleźć wszystkie ogniste puchary magów ognia. Pokręciłem się troche i zaatakowałem bandytów, którzy, o dziwo, mnie zabili. Jako, że nie zapisywałem od długiego czasu postanowiłem użyć F8. Zrobiłem tak, zabiłem bandytów i zapisałem grę. A teraz jak gram nie mogę dostać żadnej ważniejszej misji czyli np. z odnalezieniem artefaktów adanosa, a misję z odnalezieniem pucharów ognia mam nieudaną. I mam dosyć duży problem bo nie mogę np. odkupić od Vaka artefaktu adanosa(jakby co to gram z orkami więc nie chce go zabić). Czy jest jakaś możliwość abym mógł znowu grać normalnie, czy muszę zaczynać grę od nowa, a tego za bardzo mi się nie chce.
Odpowiedz
Muszę się zgodzić z poprzednikiem.
Gdy bohater zostanie zabity, część misji (przeważnie głównych) zostanie uznana za nieudane i - jak zauważyłeś - prowadzenie rozmów znacznie się ogranicza. Na moje oko jest to (niestety) kolejny z bugów najnowszej produkcji PB.
Nie masz wyboru - musisz zacząć grę od nowa lub zacząć od ostatniego "sprawnego" save.
Odpowiedz
No szkoda. Niech to będzie przestrogą dla innych jak kończy się używanie kodów w grach.
Odpowiedz
← Gothic

F8 w gothicu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...