[AoC] [Age of Conan: Hyborian Adventures] AoC: HA - polski abonament


Na łamach serwisu gram.pl target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">gram.pl pojawiły się nieoficjalne informacje na temat wysokości abonamentu za grę Age of Conan: Hyborian Adventures w Polsce.

Ponieważ już jakiś czas temu wiadomo było, że gra zostanie przetłumaczona na nasz język, trwały spekulacje na temat ceny jaką gracze będą musieli płacić za zabawę w świecie Conana. Ostatnie informacje nie zostały jeszcze potwierdzone przez CD Projekt, jednak abonament ma podobno wynosić około 30 zł, zatem o wiele mniej niż musielibyśmy płacić za abonament "światowy"!

Mam nadzieję, że te plotki się potwierdzą. Sądzę, że będzie to bardzo mądry ruch i zachęci do gry jeszcze większą rzeszę graczy.

- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Czyli nadal nic nie wiadomo Niższy abonament im więcej graczy - CDP musi uspokoić, że graczy będzie sporo Funcom nie straci na tym.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Za taką sumę mógłbym spokojnie grać w tą gierkę, więc czekam na szczegóły I do tego te realia Conana... bomba.
Odpowiedz
Koszmarna wiadomość. Teraz to ja jeszcze kupię tą gierkę i zawalę całe życie prywatne


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
Jakbyś miał takiego kompa jak ja to byś nie miał takich problemów. Mi pozostaje tylko czytać i pisać o tej grze. Takie sado maso lekkie. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Inne MMoRPGi

[Age of Conan: Hyborian Adventures] AoC: HA - polski abonament - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...