Piłka Nożna- ogólnie

1 bramke wiecej musimy sztrzelić wiec np Austria-Szwaby - 1:0

Polska-Chorwacja 2:0
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Jeśli tylko sędzia w meczu z Niemcami będzie chciał pomóc Austriakom tak, jak to robił sędzia Webb wczoraj, to są jeszcze szanse. Przecież Niemcy też mogą macac sie w polu karnym i wtedy buch... karny. Powtórzone kilkukrotnie i mamy sensacyjne zwycięstwo Austrii.
Odpowiedz
No i się zaczęło...
KLIK

Dziś wyjątkowo kupiłem gazetę Fakt. Na jednej ze stron znalazłem... KLIK, więc Ci, którzy lubią od czasu do czasu porzucać lotkami, będą mieli w kogo celować.
Odpowiedz
Było do przewidzenia, a znając niektórych ludzi, którzy pracują na Wyspach, on może mieć naprawdę problem.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
W sumie należy mu się ot co!
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
To co się wczoraj stało zachwiało moją wiarę w uczciwość w piłce nożnej na arenie między narodowej, jeśli Webb nie był przekupiony, albo w jakiś sposób naciskany to ja jestem święty. Sądziłem, że co jak co ale Szwajcaria z austrią, przygotują wspaniałe mistrzostwa ale jak na razie zawodzą na całej linii, nie chodzi tu tylko o ten ostatni mecz, ale w szczególności o to, że się zupełnie nie przygotowali do otwarcia, to co oni tam pokazali to był po prostu żal

Odpowiedz
Nie popieram takiego podejścia.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
Masz prawo. A my mamy sobie prawo gadać, że ten je**any łysol powinien zostać wystrzelony w kosmos.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia pią, 13 cze 2008 - 17:30 napisał

Masz prawo. A my mamy sobie prawo gadać, że ten je**any łysol powinien zostać wystrzelony w kosmos.


Łagodnie powiedziane.
No to dobra wy znajdzcie Webba a ja zajmę się palem

Swoją drogą to będzie trudne bo sędziemu ochroniarzy przydzielili...

Żeby wyjść z grupy to musiałby stac się cud - austria musiała by wygrać/zremisować z niemcami(wole to drugie bo wtedy dostaje austria 1 pkt. zamiast 3) a my wygrać z Chorwacją z 3:0 (bo jak kilka drużyn ma tyle samo pkt. liczą się strzelone bramki
Odpowiedz
Po meczu Rumunii z Włochami mam wrażenie, że nasza reprezentacja gra najgorzej - poza Borucem oczywiście.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
http://euro.kretyn.com/

Polacy powinni się wstydzić i przepraszać pana Webba na kolanach o .O''' shit man, to jest nieco przegięcie według mnie. Rozumiem wkurzenie, można porzucać sprzętem w domu, telewizor za okno wyrzucić, kapciem rzucić w kota, pozdzierać gardło drąc ryja, ale by pogróżki ze śmiercią kierowane nie tylko do niego samego lecz również do jego bliskich??? On i tak już nie będzie sędziował na tych mistrzostwach ze względu właśnie na ową kontrowersyjną akcje, po za tym znając nasz głupi naród to się będzie tak ciągnąć i ciągnąć aż w końcu dojdzie do jakiejś tragedii jaką 'kibice' polscy mają nadzieję niebawem uczynić. Jeszcze wyjdzie tak, iż polacy staną się jakimś postrachem w oczach europy i będą bali się ich zaprosić na jakiekolwiek mistrzostwa w przyszłości w obawie przed właśnie takim debilizmem.
Tez mi się to nie do końca podobało, ale ten sędzia to też człowiek i reaguje mniej więcej tak samo jak każdy inny. Trzęsie gaciami i nie wie co począć bo do polski to chyba na urlop się już nie wybierze.
Odpowiedz
Holandia miażdzy O.o o ja pier.... co oni grają piłe to miazga O.o
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Jak co mistrzostwa obstawiam, że Holandia (no, albo Hiszpania) zagra w finale, ale oni zawsze się gdzieś gubią po drodze.


Myślicie, że Beenhakkera zwolnią jeśli (a prawie na pewno) nie wyjdziemy z grupy?
Odpowiedz
Sądzę, że wtedy PZPN zostanie zjedzony. Dosłownie, nie w przenośni. Nie ma takiej siły (rozsądnej), która by to mogła zrobić. A tą nierozsądną (czyli przeważającą niestety) trzeba stłamsić póki można.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No dobra Holandia zmiażdżyła Farancje 4:1 w bardzo ładnym widowisku - Holandczycy mieli przewagę już od pierwszych minut dzięki golowi w 9 minucie. Wnioskuje więc że jak Holandia będzie grała jak gra na razie to dojdzie do finału bez problemu - wygrała z mistrzami i vice-mistrzami Świata wysokimi wynikami. Narazie zobaczymy jak gra Hiszpania bo narazie to ona według mnie może grać z Drużyną van Bastena na równym poziomie.
Odpowiedz

Cytat

Holandczycy mieli przewagę


Holendrzy.

No zobaczymy jak teraz zagra Hiszpania. Te dwie drużyny (Holandia und Hiszpania) zawsze są mocne, zawsze są faworytami, a potem przegrywają w ćwierćfinałach z jakimiś popierdółkami w ogóle nie wiadomo jak i po co i dlaczego. Mam nadzieję, że tym razem okaże się inaczej i jedna z tych drużyn zdobędzie trofeum. Obie lubię.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mezlar Mizzrym

Nie przesadzajmy, takie pogróżki zdarzają się na całym świecie przy każdej tak kontrowersyjnej decyzji, a szczególnie w ukochanej Anglii pana Webba. Zawsze kończy się na gadaniu i tu tak się skończy. Pośmiewiskiem całej Europy nie będziemy. Gość albo odejdzie na emeryturę albo pięć razy się zastanowi zanim sprzeciwi się obowiązkom sędziego i ponownie zacznie gwizdać w jedną stronę. Jak dla mnie to uczciwy układ. Jakby jeszcze przyznał się do błędu i powiedział, że jest mu przykro, to byłoby po sprawie

Cytat

Myślicie, że Beenhakkera zwolnią jeśli (a prawie na pewno) nie wyjdziemy z grupy?


Dopóki pan Listkiewicz rządzi, takie ruchy nie wchodzą chyba w grę i mam nadzieje, że tak pozostanie. To jeden z najlepszych trenerów w historii reprezentacji i powinien dokończyć kontrakt, który ma do połowy 2010 r. Ja się tylko boje, żeby sam nie odszedł z własnej woli.

Co do meczyków, to ja już zacieram ręce na półfinał Holandia - Hiszpania Będzie się działo. W mistrzostwach cieszy mnie to, że praktycznie wszystkie drużyny grają "futbol na tak" i stawiają na atak. Tylko Grecy grają anty-futbol i miejmy nadzieje, że odpadną w fazie grupowej
Odpowiedz
← Karczma

Piłka Nożna- ogólnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...