Faerun Game

Dobra, z tą kontrolą internetu się zapędziłem, przepraszam.

Jakby mnie poinformowano wcześniej że GE i FaerunGame są niezależne to niebyłoby tej dyskusji... Ehh...

A poltergeist bardzo dobrze działa, dobrze prosperuje, jest oficjalnym serwisem systemów RPG i patronem medialnym wielu wydawnictw. Zresztą logo GE też gdzieś widziałem w empiku.
Poltergeist jest przedewszystkim serwiesem zorientowanym na szeroko pojmowaną kulturę młodzieżową w której gry są tylko dodatkiem. My jesteśmy nastawieni natomiast na gry, a owa kultura (głównie w postaci książek/opowiadań) jest tylko dodatkiem.

[Dodano po minucie]

Cytat

Jakby mnie poinformowano wcześniej że GE i FaerunGame są niezależne to niebyłoby tej dyskusji... Ehh...


Nikt z GE się tu słowem nie wypowiedział, a ty już ze swoimi pogardami wystartowałeś. Szczerze polecam trochę ochłonąc.
Dobra, nieważne. W każdym razie poczekajmy, może jakiś użytkownik będzie miał odwagę odnieść się do tematu inaczej niż ci krzykacze wcześniej.
Manaster, na razie ty byłeś tu jedynym krzykaczem, ubliżającym GE, Rangowi, graczom, prowadzącym agitację polityczną itp.

Weź wyluzuj, nie mądrz się że jesteś taki hop z prawem, bo zawsze znajdą się lepsi. Dżiz.
Nie prowadzę żadnej agitacji politycznej. I nie mówię że jestem hop z prawem, bo interesuję się tym póki co amatorsko. Ale jak lepiej obeznana osoba powiedziała inaczej to to zaakceptowałem.

I nikomu nie miałem zamiaru ubliżać, tylko chciałem zrobić rzeczową i merytoryczną debatę na temat demokracji i pracy ranga w Fae. A wy mnie sprowokowaliście...
GE i FG współpracują, ale nie są jednym - można to odkryć drogą małego śledztwa - nikt z adminów czy global modów nie jest władcą w Fae. Gra to własność chyba Trila, a ten powierzył Rangowi (i mnie, jakbyś nie pamiętał) zarząd nad nią w postaci...hmm...można powiedzieć, że przedstawicielstwa (KC). Powołujesz się na ogólną konstytucję, potem na ustawę, której treści jednak już tak chętnie nie przywołujesz. W czasie tej dyskusji oberwało się paru osobom szczerze mówiąc tylko dlatego, że widzą bezsens tego tematu, który pasuje raczej do Gildii Błaznów.
Z drugiej strony nie widzę sensu wywnętrzniania się, bo już przy pierwszym odejściu chwaliłeś się jakąś swoją gra, mówiłeś jak to przebije FG i...nic. Wyleciałeś za wiele rzeczy - nie za sprzeciw względem władzy, bo tym sposobem ci co nie są za partią rządzącą powinni jak najszybciej opuścić kraj, a jakoś nikt im problemów nie robi. Wyleciałeś za sposób w jaki to robiłeś tak w FG, jak i na forum GE.
Doceń, że nie piszę "nie, bo nie"

My nie prowokujemy - my nie zakładamy tematów jak ten.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
GameExe.pl i Faerun Game żyją ze sobą na zasadzie symbiozy. My piszemy o nich newsy na głównej i hostujemy forum, a oni mają nasz banner na głównej i dostarczają nam użytkowników. My jesteśmy szczęśliwi, oni są szczęśliwi. I nie wtykamy sobie nawzajem nosa w nie swoje sprawy. W tej sprawie wtykać nosa także nie będziemy.

Temat zamykam.
← Game Exe
Wczytywanie...