Denerwujecie mnie

Wy to macie problemy...wpisałem w Google jogurt, a tam na jednej ze stron:

Cytat

Super.. Przytyłam 0.5 kg pomimo tego, że wczoraj tak mało zjadłam ;/ Za to dzisiaj lekko mówiąc przesadziłam... Zjadłam ok. 800-1000 kcal. - jogurt,
- drugi jogurt,
- bułka z serem (bez masła),
- mały kawałeczek ciasta,
- trochę ziemniaków z sosem

Wniosek ? Wszystkiemu winny jest jogurt (i drugi jogurt). To chyba denerwuje wszystkich.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Denerwuje mnie Yarpen bo:
-Vanita to moja własność a nie odwrotnie i on o tym nie wie! (powiesz inaczej Haniu to się policzymy w sobotę )
-Bo to on zgapia ode mnie żuchwę, zarost.
-I coś tam jeszcze.

Odpowiedz
A mnie denerwuje Maruda, bo po Pyrkonie mam schizme na punkcie jogurtów
Odpowiedz
A i wkurza mnie panienka z postu Cou bo nie jest prawdziwym koxerem i nie wie, że:

Jedzenie małych ilości żywności tak de facto daje coś zupełnie przeciwnego niż by sie chciało. Spada metabolizm i nawet jeśli z początku się chudnie to potem jest efekt jojo i to tak silny jak w przypadku tej panienki. Nic nie zjadła a przytyła :-P Powinna jeść małe porcje ale często, 8 razy dziennie.

Za głupotę dostaje fangę w czapę
Odpowiedz
A mnie denerwują wszyscy bo przestali się na mnie denerwować
Odpowiedz
A mnie nic nie denerwuje, jedynie śmieszą mnie Wasze głupie posty. ;p
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Mnie denerwuje Matthias, bo nie dostrzega okazji do ponabijania sobie postów w tym temacie:P
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Dostrzega, ale jest zbyt małym żuczkiem żeby Wam to tu ukrócić.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Matthias Circello dnia wto, 10 cze 2008 - 18:49 napisał

A mnie nic nie denerwuje, jedynie śmieszą mnie Wasze głupie posty. ;p



Jak cię nic nie denerwuje to nikt nie każe ci spamować
Temat założyłem by sobie ponarzekać - widać nie ja jedyny chcę narzekać
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
A mnie denerwuje, że chociaż siedzę na forum cały dzień, to i tak nie nadążam ze śledzeniem wszystkich tematów
Odpowiedz
A mnie denerwuje ten twój kot w avku - jak tak bardzo chcesz być kotem to daj adres - zabiję cię i możesz się modlić, bo po reinkarnacji dostać kotka A jak się nie uda, to możesz próbować do skutku
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Cytat

Mnie denerwuje Matthias, bo nie dostrzega okazji do ponabijania sobie postów w tym temacie:P

Za to nie żałuje sobie w innych tematach.

Cytat

Temat założyłem by sobie ponarzekać - widać nie ja jedyny chcę narzekać

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...

Jedne co mnie denerwuje, to co chwilowe "siem" Kiyuku.
Odpowiedz
A mnie denerwuje Manaster... I chyba nie mnie jedynego...
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 11 cze 2008 - 16:12 napisał

Za to nie żałuje sobie w innych tematach.

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...

Jedne co mnie denerwuje, to co chwilowe "siem" Kiyuku.


Yes, yes, yes - narescie mogę sobie ponarzekać na Ammona

Nowa osoba do mej listy:
Ammon - Bo nie lubi mojego "siem" a do tego moje "siem" go denerwuje
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia śro, 11 cze 2008 - 16:12 napisał

To... to nie jest temat poświęcony jogurtom? Jak zwykle jestem na czasie...


O jogurcie także to temat, bo to on zmienia nasze życie i sprawia, że nie tłumimy dalej agresji i ciężkich słów pod adresem innych użytkowników
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Denerwujecie mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...