[GI] Triki

Tak wnoszę ten dział tu ze starego forum , to temat uniwersalny i mogący się ciągle rozwijać , pozatym gdzieś czytałem w strefie że reszcta trików na forum B) No więc piszcie co sie komu przypomni.
Odpowiedz
To jak sie zostaje baalem - zostać magiem ognia, potem magiem wody i na koniec isc do sekty a nie do xardasa... nauczymy sie u nich 6 kregu i zostajemy baalem, a poźniej jak chcemy byc przywódcą to musimy stoczyc walke ze wszystkimi baalami w obozie... (po to są te słupy na placu świątynnym ) No i jeśli wszystkie wygramy to rządzimy obozem, ja raz go CAŁEGO przeniosłem do skalnej fortecy i opuszczonej cytadeli I miałem 2 obozy zamiast jednego, i wszystkich pod soba
Odpowiedz
Hmm nie daje w to wiary..
Odpowiedz
Tak Pavel masz racje , to byl kolejny odcinek z cyklu "Czego Finkregh nie wymyśli" Z drugiej strony to może prawda....sam sprawdze.....ale jużsię rezultatu domyślam.............
A co do trików:
na podwójne EXP za jednego przeciwnika : Najpierw zabij gościa mieczem a jak wstanie to strzelaj z kuszy , i masz 2 x to samo EXP. B)
Odpowiedz
Hmm dobre czemu ja na to nie wpadłem! Ja miałem taki trick może bug niewiem jak to nazwać w 5 rozdziale poszłem do wilka na zakupy patrze a on ma 20000 kasy .2-trick zabij mieczem kowala jak on wstanie zabierz mu stal itp. i zabij i jak lezy zabieraj mu i jak wstanie zabij i zabierz itd, mi tak działało i jeszcze porada ode mnie stańcie na górce i strzelajcie z łuku na takiej górce na którą wasz przeciwnik nie wejdzie...
Odpowiedz
To z górką też używam albo wchodze na jakiś kamień. Szczególnie w tych pierwszych roździałach jak trenuje
Odpowiedz
Jeśli chidzi o guru - jak nie wierzycie, przewale sejwa na płyte, naprawie DDRAW.DLLa , zainstaluje gothica i wam przesle screena :angry:
Odpowiedz
ja mogę uwierzyć , tyle ze po prostu mozesz sobie wszystkich nowicjuszy przywołać kodem i innych sekciarzy i koniec i są w cytadeli , ba , jak do niej na kodach wskoczysz w 1 rozdziale i brama zamknieta a sami nie otworzą to ih masz ... hehe , a co do topica , jeśli to bugiem można nazwać - gadam z grimem ion pyta "pokój czy wojna" mowie wojna on mnie atakuje , wyciongam bron a y=tu mnie straznik zabija , albo to jak zabije kogoś np. gomeza w 6 akcie , to moze wpasc w sciane i tylko dół ciała wystaje ze sciany
Odpowiedz
hmm troche w to nie wierze na 50\50 niewierze :ph34r:
Odpowiedz
ja tez nie bardzo ale sprawdze moze to ze nie wierze to przez reputacje franka dzisiaj zagram
Odpowiedz
to tak samo jak wtedy z tymi artefaktami Innosa hmm Beliara
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Rozumiem, nie dajecie w to wiary. I też w to nie wierzyłem (qmpel mi powiedział) na początku. Pokazał mi save'a, i szczena do podłogi. Faktycznie tak zrobił. Wiem, nieprawdopodobne, itp. ale prawdziwe. Więc jak nie wierzycie trudno. Ale można tak zrobić.
Odpowiedz
a wtedy na temacie screeny powiedziales ze nie pokazesz swojego screena poniewaz poznalibysmy artefakty innosa a ja mysle ze ich nie miales tylko naopowiadales glupot
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Tak, tak zawsze nagadają a jak mają dać screena to coś się zepsuło itp. Nie lubie takiego czegoś <_<
Odpowiedz
Komuś juz powtórzyłem - DDRAW.DLL to na tyle złośliwy plik, że po wykasowaniu nie pójdzie ci żadna gra. Kompletnie. Musze jeszcze tydzień czekać, aż przyjedzie facet z serwisu gdzie mam gwarancję. Wtedy wam to prześlę.
Odpowiedz
to napraw i daj screen , a zbroja Beliara jest (choc to nie na temat) , ta Xardasa , a co do tricków to znam chyba jedynie ten zeby pobic kogos a potem strzlic w niego złuku , dwa razy expo , ale to zna chyba kazdy
Odpowiedz
Nom. To się przydaje... Szczególnie na najemników i resztę. Szkoda że w GII nie ma opcji "nieautomatycznego" dobijania. Bo tedy źli od razu gryzą glebę...
Odpowiedz
moge dumać ze chyba wgrales mody z jakiejś nieznanej strony i miales zbroje łuk miecz i inne artefakty innosa
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
raczej to wymytsły Black , albo zle zrodlo informacji
Odpowiedz
A jak się skacze nawet z najwyższej góry i naciska w bok to się nie zabije.
Odpowiedz
← Gothic

Triki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...