Gry Antyczne

tak mi się właśnie przypomniało... Diuna to byla gra
Odpowiedz
Tja... Mario Rulez! To się poprostu nie nudzi! Powtarzam moje pytanie: Pamiętacie taką starą polska platformówke Elektroboty [albo Electrobody]???
Odpowiedz
Może Dyna? Fajnie się chodziło ludkiem i podstawiało bomby
Odpowiedz
nie znam niestety Elektrobotów...

Dyna byla super teraz mam ja w grach telewizyjnych ale to juz nie to samo

hehe ale Diuny to ja nigdy nie zapomne... jak sie meczylam nie wiedzac nawet o istnieniu ksiazki i co ja wlasciwie tam robie
Odpowiedz

Użytkownik Pavel dnia Jul 29 2004, 07:48 PM napisał

Może Dyna? Fajnie się chodziło ludkiem i podstawiało bomby

Ta... ta giera byla genialna... ta fabuła z tym kosmitą [jaki filmik profesjonalny: Obcy porywa księżniczkę... hehehe] Potem bombki i bum!
Odpowiedz
[I]a jak on swietnie machal lapkami jak wszed przypadkiem w plomien albo na jakiegos stworka [/I]
Odpowiedz
Znam kilka dobrych starych girek ale teraz przypomina mi sie tylko jedna : Lost Vikings <===== polecam każdemu , bardzo fajna , troche humorystyczna , przygodowa gra.
o co chodzi ?? nazwa mówi za siebie
Odpowiedz
A pamietacie te czasy gdy napiepszaliście w fife 1996 lub 1998 ...ahhhh to były czasy
Odpowiedz
a Prince of Persja ktos pamieta ? To była jedna z pierwszych (jak nie pierwsza ) z gier (gra), w którą gralem
Dyna również sups;]
Odpowiedz
o ja... Prince 1 i 2 oczywiście, że pamiętam! heh... chciało by się powrócić do tych czasów...
Odpowiedz
Prince nie lubie a nawet nienawidze, ale za to DSJ(Deluxe Ski Jump) to jest coś, z czym należy się liczyć Albo była jeszcze taka gra Teenagent pamiętacie?
Odpowiedz
Tenagenta ja pamietam ;D Przechodziłem to w kółko.. to było fajne
Odpowiedz
dsj to jest coś ale prawdziwy antyk super klasyk to

HEROES o M & M -1 to jest legenda super
Odpowiedz
zawsze chcialam zagrac w Teenagenta 2 hm a Heroes 1 to bajer normalnie
Odpowiedz
W jedynke nie grałem, ale w nstępne części już tak i mi sie podobają. Jeszcze taką grą jest Dungeon Keeper.
Odpowiedz
pierwszy prince of persia jet fajny , ba , na jakies stronce jest pełna wersja
Odpowiedz
Ja nie lubie prince ani 1 ani 2 i nigdy nie lubiłem.
Odpowiedz
Prince 1 grałem na moim starym 486, bardzo fajne, grałem z sąsiadam iprzechodziliśmy ostro, ale nigdy nie przeszliśmy
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
to zeby topic nie siadł powiedźcie skąd brac stare gry w necie ? jak znajde jakis adres dam
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Gry Antyczne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...