Denerwujecie mnie

A ja was wszyyystkich uwielbiam! ^_^ *tuli* I w ogóle jestem taka radosna, że nawet Pan Ponurego Jogurtu nie zaćmi mnie swą ciemną potęgą.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Vanita Scalfari - Wkurza mnie bo wszystkich uwielbia i tuli. Poza tym jest wesoła i nie wierzy w moc Ponurego Jogurtu
Dlaczego krzesło ma nogi, a nie może chodzić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Rix dnia nie, 20 kwi 2008 - 20:36 napisał

Vanita Scalfari - Wkurza mnie bo wszystkich uwielbia i tuli. Poza tym jest wesoła i nie wierzy w moc Ponurego Jogurtu

Z ust mi to wyjąłeś - a pozatym ma taką kiczowatą sygnę i ava ze mi się chce zmienić ava na kota
Odpowiedz
A mnie wkurza Kiyu[znowu] bo ma tak hest podobny charakter do mnie, że zastanawiam sie czy nie chodzi do społecznej w Bytomiu...
I wkurza mnie Vanita, bo sie lepi.
Trzy resorty dla Ligi co ich Roman wiedzie
Siedem dla Samoobrony z Andrzejem na przedzie
Trzy dla PIS-u pod wodza Kaczora
Jeden dla wadcy-OJCA DYREKTORA

Jaki z tego wniosek?Ojca Dyrektora trza do wulkanu wrzucic!





Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MiridiusHazentoff dnia nie, 20 kwi 2008 - 21:08 napisał

A mnie wkurza Kiyu[znowu] bo ma tak hest podobny charakter do mnie, że zastanawiam sie czy nie chodzi do społecznej w Bytomiu...
I wkurza mnie Vanita, bo sie lepi.


Nie, ja chodzę do podstawówki w Sandomierzu
Do Vanity dodam że... co by tutaj powiedzieć... że twierdzi ze Pan ciemnego jogurtu nie zaćmiewa jej swoją potęgą
Odpowiedz
A wy jesteście niemili i macie duże stopy! A tak w ogóle to... to... to nie ma w was ani krztyny Czesia!
I dalej was wszystkich tulę ^_^
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
A Ty masz malutkie stópki i pomyliłaś Nową Sól z Nowym Sączem! >.> Wkurzasz mnie :*
Odpowiedz
To mi przypomina taki kawał.

Dlaczego kobiety mają tak krótkie stopy?
Żeby stać bliżej zlewu!
HO ho ho!
Odpowiedz
O nie! Wcale nie wymiękł! Przyjadę go na wakacje do Gdańska czy gdzie tam, choćby nie wiem jak nie chciał.

A ja przy zlewie to gwarantowane kupowanie nowej zastawy, więc nie polecam ^_^ Niektóre zmywarki są przystosowane do bycia obsługiwanymi przeze mnie, ale nie wszystkie.

Kiriuszka! Wkurzasz mnie! Bo wcale nie pomyliłam Nowej Soli z Nowym Sączem! Tylko jakiś głupek pod pks.pl wrzucił PKS Nowy Sącz. A ja myślałam, że to taki na całą Polskę...! ^_^'
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
To mnie wkurzył ostatnio koleś który na domówce się kleił do mojej kuzynki.

-Ty, co Ty odwalasz?
-Ale o co chodzi?
-O co chodzi?! *Fanga*
-Ała! Ale za co?!
-Za co?! *Fanga*

Jak się okazało potem 'niesłusznie' oberwał ale i tak mnie wkurzył
Odpowiedz
Mówiłem, że lubisz po prostu komuś dobrze przyje**ać.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
Nie Mat! Nie wkurzaj mnie! xP On jest przemiły i nikogo nie biję... jak go poproszę. Kiriusza, wkurzasz mnie, któregoś razu ktoś ci odda i będę musiała przyjechać do szpitala i siedzieć przy twoim łóżku zamiast robić coś innego!
No dobra... wcale nie byłabym wściekła i wcale nie żałowałabym, że nie robię czegoś innego...

*Tuli wszystkich*
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Mnie wkurza sygna Vanity - pisze, że mogę ją wkręcić, klikam - i nic. Do tego na avku Matthiasa WYRAŹNIE widać, że nie umył włosów. To straszne.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Mnie wkurza Cou bo dał się wkręcić.

i

Vanita bo... Hm... Wkurza mnie to, że nie mam jak się przez nią wkurzyć.

*Po kilku minutach namysłu*

Ha! Mam. Wkurza mnie, że w sobotę będę musiał uważać aby jej nie zabić.
Odpowiedz
A, że tak zapytam to co ty masz do tego kto się klei do twojej kuzynki Kirill? Protestowała czy co?
Odpowiedz
A mnie wkurza to, że w avku Kirilla widać tylko kawałek żuchwy. Ja jestem fetyszystą żuchw i żądam zamieszczenia całej - najlepiej w formie rentgena;)

[Dodano po 36 sekundach]

A poza tym irytuje mnie to, że nie jesteście tęczowi!;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
Denerwuje mnie Yarp, bo się denerwuje na mnie, że nie jestem tęczowy A poza tym denerwujecie mnie wszyscy, bo ciągle robicie te całe zloty, a ja tak czy siak przez najbliższe dwa lata na takowy ze względu na nadopiekuńczych rodziców nie będę mógł pojechać ;(
Odpowiedz
Yarpen, odczep się od mojej żuchwy! ^_^ Znaczy od jego żuchwy, która jest moja. Denerwuje mnie Yarp, bo każdy ma żuchwę, a on się uparł właśnie na tą, która w praktyce należy do mnie x] A na Kiriuszę jestem wściekła, bo grozi mi śmiercią, która - swoją drogą - z jego rąk może się okazać całkiem przyjemna...

Kiriłł ma ładną drapiącą żuchwę. Z prawej i lewej strony.
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
Denerwuję się na żuchwę Kirilla, bo ja też mam drapiącą z prawej i lewej strony, a nawet od spodu i od wewnątrz. Nie lubię, jak ktoś TEŻ ma drapiącą żuchwę Denerwuje mnie też to, że nie mogę wysłać Kirillowi maszynki do golenia, by ogolił tę żuchwę i przestał tym samym mnie denerwować

Denerwuje mnie i Vanita, bo traktuje Kirilla jako swoją własność. Precz z babskim materializmem! Niech wracają czasy, gdy kobiety były własnością mężczyzn, a nie odwrotnie! Powróć, o neolicie!;]
Jestem dumny z moich 100%



Odpowiedz
← Gildia Błaznów

Denerwujecie mnie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...