Wampirze Gry

W jakie gry graliście z wampirami w roli głownej? Jeśli chodzi o mnie to są to:

LoK: Blood Omen 2
Blood Rayne
LoK: Defiance
Mororwind
V:Maskarada
LoK:Soul Reven 1
Sacred (hmm...)

Kolejność losowa

Najlepsze to seria LoK i Blood Rayne oraz V:Maskrada, to są naprawde wampirze gry B)
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Gra w której jest pełno wampirów to Blair with czy coś takiego, ale nie podoba mi sie
Odpowiedz
Blood Rayne tylko widziałem
Morrowind,
Sacred (częsciowo wampirza )

i jeszcze taka super gierka z duchami, wampirami, gdzie patrzało sie z oczu bohatera. Pamietam że był długi tytuł, a w grze wyczuwało się grozę.. jak mi sie przypomni to podam.
Odpowiedz
Ja nie grałem w rzadną grę, w której się jest wampirem niestety, ale chyba będzie trzeba nadrobić zaległości. Graliście w "I of The Dragon" jest się smokiem
Odpowiedz
lol ja grałem, ale nie podobała mi sie zbytnio <_<
Odpowiedz
bloodrayne , soul river2 i jesli wampiry som w ID i BG (juz nie pamietem ) to tyle
Odpowiedz
grałem jeszcze w night creatures ale nie wiem czy tam sie było wampirem czy je zabijało w ogóle fajna
Odpowiedz
Grałem w "The I of Dragon" smoki też lubie, ale to temat o grach z wampirami a nie smokami Minias, może choadzi o Nosferatu?

Nom radziłbym się trzymać tematu-Mroczny Paladyn
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
nie nie, to był chyba jakiś tytuł z trzech słów..
co jak np. zrobiłeś czar widzenia przed wejściem do takiego budynku to tam szubienica niewidzialna i jęki..
Odpowiedz
Wampirza gra to Dracula A Minias nie chodzi Ci czasem o Blair with?
Odpowiedz
Grałem tylko w Soul Reven 2 , ciekawa gierka i doba grafa , szkoda tylko żemożna sevować tylko w niektórych miejscach.
Po jakimś czasie mi się znudziła..............
Odpowiedz
Ja swego czasu pykałem i dalej pykam z (fajeczki no ale nie tylko to) w morrowinda i takto w nic może czas zakupić sacreda ??
Odpowiedz
A ja grałem we wszystkie
Chociaz za dawno <_<
Musze je na nowo zainstalowac
Odpowiedz
Jeśli już to Soul Reaver się nazywa Ze względu na broń ktora posluguje sie Raziel Grałam i lubię bardzo tą gierkę. Tak samo jak Blood Rayne Blood Omenka też uwielbiam i fajnie rozbryzguje innych na ścianieoO>
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Odpowiedz
hm z tego co wiem to w Heroes można jako postać wybrać wampira nieumarli są świetni!
Odpowiedz
Jak siew am podobała młucenie w LoK:Defiance? dawno nie była takiej fajnej bijatyki na PC według mnie, a wampiry takie jak Kain czy Raziel dodają znaczego uroku i smaku tej grze
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Sacred, BG II i oczywiscie Vampir: Maskarada
Odpowiedz
LoK:Blood Omen 2, SR 2, Morrowind, VTM:R, BloodRayne.

Chyba najlepsze (pod względem wampiryzmu) to VTM:R i LoK:BO2. Dlaczego ? Klimat, możliwość prawdziwego wczucia się w tę rolę. Pierwsza gra ma do tego ciekawy scenariusz, druga - mechanikę, a BloodRayne - bohaterkę
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Wampirze Gry - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...