[KotOR I] Ludzie piasku

Na Tatooine mam zadanie zabić/przekonać do współpracy ludzi piasku. Wybrałem to drugie, a więc najpierw pochodziłem trochę po południowym Morzu Wydm pomogłem temu myśliwemu otoczonemu przez roboty, wpadłem w pułapkę prosiaczków i przekonałem ich, żeby nie próbowali mnie pokonać bo moge się okazać potężnym jedi, pomogłem mechanikom tego rozbitego statku których atakowali ludzie piasku, a na koniec poszedłem na terytorium ludzi piasku wcześniej jednak zdobywając i zakładając na siebie i Cartha łachy ludzi piasku.

Ide ja, Carth i hk-47 (bodajże tak się nazywa ten robot tłumacz-zabójca) ja z Carthem w ciuchach ludzi piasku. Gdy przechodzę przez terytorium ludzi piasku nikt mnie nie atakuje ale jak do kogoś zagadam to odrazu mnie ten ktoś atakuje (po prostu zaznacza się na czerwono i jest moim wrogiem). Tak więc z nikim nie gadałem, żeby nie robić problemów i wszedłem dalej - do enklawy ludzi piasku. A tam strażnik mnie atakuje bez żadnego tekstu, żadnej rozmowy. To pomyślałem, że może chociaż wódz będzie milszy ale nic z tego, jest tak samo jak ze strażnikami.

Szedłem z robotem i bez robota ale zawsze w tych ich strojach - nic nie mogę poradzić. Jeszcze jedna ciekawa sprawa to to, że kiedy zapisze grę gdzieś w pobliżu wieżyczek blasterowych (które normalnie do mnie nigdy nie strzelają jak idę do enklawy) a później ją odczytam to wieżyczki odrazu zabierają całe życie moim współtowarzyszom i tylko ja zostaje przy życiu bo obroniłem się mieczem świetlnym od strzałow. Tak samo jest kiedy wczytuję grę z momentu w którym stałem koło jakiegoś piaskowego ziomka (który wcześniej mnie nie atakowal, tylko stał) to zaraz zaczyna ze mną walczyć. Puenta: może to jakiś bug?

jeśli nie to co zrobić, żeby pokojowo rozwiązać sprawę ludzi piasku?
Odpowiedz
Z tego co pamiętam, to wszystko robisz dobrze. Z tym że zaraz po wejściu do enklawy ludzi piasku powinna się załączyć rozmowa pomiędzy HK-47 a jednym ze strażników przy bramie. Wtedy trzeba rozkazać robotowi żeby powiedział strażnikowi że przychodzicie w pokoju i chcesz rozmawiać z przywódcą. Spróbuj wczytać grę i jeszcze raz wejdź do obozu, może dialog w końcu zaskoczy.
[font=\"Times New Roman\"]Jeśli chcesz się przysłużyć rozwojowi nauki, [color=\"#FFD700\"]kliknij tu.[/font][/color]
[dla dobra mojej pracy magisterskiej, proszę Cię, chciej \"\"]




I Am A: Lawful Neutral Human Monk (3rd Level)


[font=\"Comic Sans MS\"]\"If you want happiness for a week, go on a vacation.
If you want happiness for a month, get married.
If you want happiness for a year,... inherit wealth.
If you want happiness for a lifetime, learn to love what you do.\"
[/font]
Odpowiedz
swoją drogą to są tuskanie:P
nie grałem dawno w KOTOR'a i nie pamiętam za dobrze, ale może masz niepełne ubranie? czasem w niektórych grach reakcja jest taka jakbyś wogóle miał zupełnie inny strój:P
Odpowiedz
Miałem coś podobnego, ale za pierwszym razem chyba zagadałem bez robota. Potem mnie atakowali. Po wczytaniu gry z robotem poszło ok.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Inne cRPGi

Ludzie piasku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...