Warcraft

Warcraft 3 FT to najlepsza strategia w jaką grałem i kampania jest genialna !! Co do ras to najlepsi są ludzie i elfy (ludzie mają kapłanów z super czarami i można ich łączyć z każdą jednostką a elfy mają driady i niedźwiedzie które razem są prawie nie do pokonania).
Odpowiedz
Niedźwiedzie? Chyba raczej Druidów Pazurów (Druids of Claw o ile dobrze pamiętam).
Odpowiedz
Tyle życia przy tym upłynęło... Jak dla mnie, potencjał ras jest bardzo wyrównany, chociaż gra takimi elfami wymaga chyba większego opanowania rasy niż np. ludźmi (co widac po komputerze, który elfami sobie nie radzi z kompami ob sługującymi inne rasy). Różnica polega tu głównie na łatwości wykrzesania siły ognia z rasy. Nie wiem, to jest najsilniejszy, ale kontakt z armiami nieumarłych zawsze powodował u mnie najwięcej negatywnych emocji. Ja prawdziwą moc czułem tylko przy orkach, ale elfami też sie fajnie grało (szczególnie z Warden jako pierwszym bohaterem).
Odpowiedz
Warcraft jest zbalansowany, na każdą jednostkę jest jednostka zwalczająca. W każdej rasie. Ktoś może powiedzieć "gryfy to najsłabsza jednostka powietrzna" ale wtedy okazuje się, że cztery gryfy niszczą eskadrę chimer.

Albo jeźdźcy jastrzębi - praktycznie banalni do zniszczenia, a tu... szybkie użycie kajdanów i koniec

Mass gyro: 90 żyrokopterów wlatuje na bazę z dopakowanymi bombami. Zwykle widząc te maszynki się śmiejemy (2 strzały z wieżyczki i pada), ale jak 90* 12 obrażeń spada na zamek rzednie mina

Moc ludzi głównie w warsztacie: kanonierzy i czołgi. Zresztą co ja się będę rozpisywał : P


Ooo... bym zapomniał o czarodziejkach i priestach na mistrzowskim... no, już się zamykam


A żeby nie było offtopu(xD): Battlenet to siła warcrafta. Każdy powinien spróbować. Fajnie się zgrać czasem. Chociaż przez ostatni rok grałem może z 2 h tygodniowo.


PS.
FF 3 nie ma jeszcze sprawdzania pisowni a tu niemal bezbłędnie, hurra!
www.maxpayne.boo.pl
Odpowiedz
Dlatego kapłan ze swoim rozproszeniem wymiata wszyscy spell casterzy mogą się schować
Odpowiedz
Jak ja gram ludźmi to zazwyczaj pakuję wszystko w rycerzy, strzelców, kanonierów i w gryfy. Jak mam dobry humor to se zrobię trochę kapłanów by leczyli

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Króla Góry i Goblińskiego Mechanika. Dzisiaj nawet wrzuciłem trochę w Łamaczy. Jak chcesz to prześle ci na maila powtórkę z 2vs2 na Battle.Net'cie. Oczywiście wkopałem im! xD

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
czarodziejki, kapłani i kanonierzy są najlepsi w 4 na 4. Spowolnienie i dokończenie z dział.
Odpowiedz
U mnie jeśli chodzi o bossów to Króla Gór zawsze biorę na końcu, nie jest zły ale wolę zdolności Arcymaga i Paladyna

Odpowiedz
Paladyn to według mnie tylko ulepszona wersja kapłana. Ja polecam Maga Krwi z dodatku, jego feniks nigdy nie znika (oprócz na krótką chwilę, ponieważ sam siebie spala i musi się odrodzić) i zadaje ogromne obrażenia od magii. Może też użyć zaklęcia, chyba nazywa się Słup Ognia, który zadaje na 3 poziomie ponad 100 obrażeń na sekundę.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Tyle, że ja mówię o Regin of Chaos bo nie mam FT (tak jakoś wyszło)
A paladyn wymiata, może leczyć, robić się nietykalnym i przede wszystkim wskrzeszać, to pozwala zaoszczędzić nam sporo golda

Odpowiedz
I czasu, ale niestety nie jest zbyt silny i łatwo go pokonać, gdyby nie miał tej aury, która zwiększa pancerz bohatera i jednostek niedaleko niego, byłby do niczego.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Kogo wolicie z szeregów dominium elfów: Warden, czy Łowcę Demonów?
Osobiście wolę Worden, bo ma w sobie moc (której nie wyczuwam u Huntera), a ja umiałem kiedyś ją wykrzesac i odpowiednio wykorzystac (tę moc).
Odpowiedz
Hunter to bardziej taki wojownik, dobry dla początkujących, a Worden, ma wielką moc tylko trzeba ją wykorzystać
Osobiście biorę zwykle obu bohaterów w pierwszej kolejności

Odpowiedz
A co sądzicie o bohaterach dostępnych w karczmach?
Z neutralnych zawsze miałem słabość do Mrocznej łowczyni. Czarna Strzała jest bardzo przydatna..

Odpowiedz
Hm, trzeba powiedzieć, że wszyscy są mocni. A zwłaszcza ten Pandrodor jego czar na szóstym poziomie jest genialny. Wystarczy jeden żywioł zostawić gdzieś w bezpiecznym miejscu a potem nam się odrodzi cudo. Ten władca otchłani też jest niezły, ale jak ma pierwszy - trzeci poziom to łatwo go pokonać. Potem robi się mocniejszy. Mroczna Łowczyni też jest mocna, prawda, ten czar na szóstym poziomie jest mocny, fajnie się przejmuje wrogie jednostki, ja najbardziej lubię brać sobie tym czarem lodowe żmije No i został Władca Zwierząt. I on też jest bardzo mocny, mając go bardzo szybko zdobywałem poziomy, niezłe ma czary, ale ten na szóstym jest super. To zniszczy wszystko. A i fajnie wygląda podczas rzucania tego czaru Więc podsumowując, tak jak napisałem na początku - wszyscy są mocni.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Jest jeszcze jeden bohater, nie pamiętam jej nazwy, który przypomina rybę. Posiada dobrą zdolność która pozwala, zadania dużych obrażeń trzem jednostkom wroga. Jej tarcza powoduje, że tracić życie w czasie walki traci manę. Na szóstym poziomie może przywołać tornado którym możesz sterować. Ostatnia z jej zdolności to lodowa strzała, spowalnia wrogów oraz zwiększa obrażenia zadawane przez bohatera. Ona jest chyba najsłabszym bohaterem z tawerny, oczywiście najlepszym bohaterem jest Pandarem.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Tak, zgodzę się, jest najsłabsza. Chociaż to tornado czasami jest przydatne, a w jednej misji, w kampanii bardzo mnie wkurzało, bo wszystkie zigguraty mi niszczyło Musiałem zniszczyć bazę nagów, by mieć spokój. Więc to jest bohaterka Nagów.

Cytat

który przypomina rybę

Chyba bardziej syrenę.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
A co sądzicie o tych którzy pojawili się w którymś patchu? Ognisty jegomość, alchemik i inżynier? Niektóre z ich umiejętności są tak pokręcone, że panowie z Blizzarda chyba coś zażywali robiąc te patche. Bo rozumiecie, fabryka małych nakręcanych wybuchowych gremlinów?!

Ustalmy, że ta ryba to Morska Wiedźma.

"Przynoszę wam PANDEMONIUM!"
"LIKI LIKI!"
hmmm
Jakieś ulubione teksty z gry?

Odpowiedz
← Gry ogólnie

Warcraft - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...