Gry Antyczne

No właśnie, antyki, dzięki którym dany gatunek zaczoł się rozwijać. DLa mnie skokiem milowym w grach FPP był Duke Nukem 3D, ta interaktywność z otoczeniem, suoer hero, super bronie, hit nad hity, wiele dzisjeiszych gier nadal nie ma takiej interakcji z otoczeniem jak nasz Ksiąze 3D B) No i oczywiście nieśmiertelne gatko Duke'a to bylo coś, szczególnie do ładnych panieniek tańczących i pokazujących buist po daniu X dollarów, (co ciekawe Księciu nigdy nie brakowało :lol: )
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Antyk ..-> Wolfshtain (nie wiem za bardzo jak to sie pisze) i oczywiście Doom. Zapoczątkowały również FPS'y.
Odpowiedz
Jasne Doom jest dobre nawet nie dawno z miesiąc temu grałem w to Podobała mi sie ta gierka
Odpowiedz
Zgodzę się z poprzednikami Doom to prawdziwa legenda w rozwoju FPS'ów, w Wolfensteina też się pogrywało na starym kompie... Pamiętacie może taką polską platformówke Elektrobody ?
Odpowiedz
TEż grałem w DOOM'a i mimo że jest dobry to Duke lepszy, ale w końcu a pare lat DOOM jest starszy wiec się nie dziwić. A rwj platformówki nie znam, nigdy nie grałem
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
no a na necie chyba counter strike . jeszcze z takich poczontkujoncych gier to chyba wolf3D , colin1 , gta1 (mam wszystkie )
Odpowiedz
och tak doom to juz legenda pamietam jak sie w to cieł non stop
Odpowiedz
ja tam nie lubie dooma . ze starych wzorców to chyba jeszcze niezastompiony Thief : The Dark Project
Odpowiedz
Thief, z pewnością była bardzo dobrąskadanką w FPP i dzięki niej rozwineła się ta inna droga FPP nie tylko rzeźnia jak w DOOM. A pamięta ktoś taką gre jak Ponpolus, czy jako tak, gdzie było się bogiem? Pierwsza bodajrze gra w tym rodzaju
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Ja pamiętam To chyba sie Populous nazywało. I zapoczątkowało coś w rodzaju Black&White.
Odpowiedz
o tak Wolf3D to było coś... pamiętam, że nie pozwalano mi w to grać zbyt brutalne

Panie Minias tak... Populous było naprawde dobrą grą!

to się raczej do gier nie będzie zaliczało ale ja nigdy nie zapomne Windowsa 3.11
Odpowiedz
A co powiecie na legendarne i nieśmiertelne po dziś MARIO? B)
Odpowiedz
oczywiscie ze pamietam lemingi - pierwsza gra przy ktorej usnolem przed monitorem :lol:
Odpowiedz
Ja spędzałem noce przy Pro Evolution Soccer 1 i Final Fantasy Tactick. To sa gry idealne!
Odpowiedz
eh... FF znam tylko z filmu i z muzyki... niestety...

jak mozna zasnąć przy Lemingach? :blink: toż to się teoretycznie nie da... ta akcja, te postacie...

hmm a co powiecie na niesmiertelne pasjanse, sapera no i oczywiście tetrisa? B)
Odpowiedz
ze starcy przygodówek to lubie larrego i neverhooda i cos wniosły , jak dla mnie
Odpowiedz
Tak tetris.... a może jeszce arkanoid czy tam asteroids!!
Odpowiedz
[color="blue"]Ale ja nie napisałem że lubie te gry... ... tylko znam je niekture[/color]
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Gry Antyczne - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...