ET

chodzi o Enemy Territory . co sondzicie o tej grze ? co Wy na to aby założyc własny klan - ze wszystkich chętnych forumowiczów ?
Odpowiedz
Jeśli nawet założycie to ja się nie piszę, nie lubię ET, grałem i szybko bo po tygodniu mi sie odniechało
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
szkoda , bo na Ciebie Vampir liczyłem ale skoro nie to moze sie jeszcze ktos znajdzie - minimum 5 i ja moge sprobowac takze
Odpowiedz
A ja w to nie grałem więc się nie dołącze
Odpowiedz

Użytkownik Qurnik dnia Jul 28 2004, 09:50 AM napisał

szkoda , bo na Ciebie Vampir liczyłem 

Przykro mi Qurnik, ale porostu tak wypadło, nie przepadam a ET i już
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
dobra , moze Milten i Saturas w to wejdom to chociaz jeden mały skład by był zresztom sam jeszcze nie grałem ale sie juz szykuje
Odpowiedz
Hehe, ciekawa incjatywa! Jeśli znajdzie się również i dla mnie miejsce chętnie się dołącze..
Odpowiedz
pewnie , tylko kto załozy ? zresztom najpierw trza członków , juz mamy dwóch ...
Odpowiedz
Hmm a co myślicie o założeniu nowego tematu o tym bo nieżle z offowaliście
Zróbcie temat to podepne dopóki nie będzie 5 członków lub minie 2 tygodnie
Odpowiedz

Użytkownik Mroczny Paladyn dnia Jul 28 2004, 05:35 PM napisał

Hmm a co myślicie o założeniu nowego tematu o tym bo nieżle z offowaliście
Zróbcie temat to podepne dopóki nie będzie 5 członków lub minie 2 tygodnie

Nie ucz Admina dzieci robić, co!

Ja się mogę podjąć założenia takiego klanu, zwerbujemy paru ludzi, założymy sobie serwer dla naszego teamu na, którym będziemy zbierać potrzebne doświadczenie, a potem to już tylko wypłynąć na szerokie wody i zdobywać reputację dla naszej grupy w świecie internetowych rozgrywek.

Masz czas, żeby spotykać się na treningach, co Qurnik?
Odpowiedz
A ja moge byc w klanie?? A jak sie bedzie nazywał? Może... milczace owce? Zgwałcone pandy :lol:
Odpowiedz
pewnie , cos bym wyuskał ale poza tym trzeba by miec 12 czlonkow bo jak 6 nie bedzie mogło to tych drugich 6 zagra ale pewnie ze znajde czas
Odpowiedz
A najlepiej gram w Solidera of Fortuna 2. A wracająć do ET jestem w tym słaby... nie oczekujcie za duzo... Qurnik zagadaj na GG
Odpowiedz
mam odnowa win. xp i za bardzo nie mam gg a poza tym wole na razie nic nie sciagac to mozemy pogadac na priva , a co do timu et to jestem za tym by Blade załozył !!!
Odpowiedz
oki informujcie mnei na bierząco a teraz nie piszmy bo jakieś kary wymyśla na nas :lol:
Odpowiedz
dobra , no , zgłośta sie ludzie ! 3osoby to mało bo z reguły gra sie 6vs6 i potrzeba jeszcze 3 ! Saturas ! Milten !
Odpowiedz
Jaką bede pełnił funkcję w klanie??
Odpowiedz
JA się zgłaszam na członka Już z Blade'em gadałem o tym, cos załorzył tylko nie do końca wyszło tak jak miało wyjść i jeszcze raz od nowa trzeba zakładać to ile nas jest już?

Uszanowanko dla Blade'a
Odpowiedz
Ja niestety chyba nie będę mógł, bo nie za bardzo umiem w to grać - zresztą i tak żadna gra mi nie wchodzi
Odpowiedz
zaraz - Blade , Adi , Deus , Ja to cztery osoby a funkcje ? - 5 profesji (nie ja wymyslałem ) : coverops , fieldops , medyk , żołnierz , inżynier
Odpowiedz
← Gry ogólnie

ET - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...