Perv/Nerzes

Imię: Maciek
Pochodzenie: Crack City
Rok urodzenia: 1986 (rocznik Czarnobyla )
Studia: 3 rok medycyny na CMUJ
Stan cywilny: Zajęty przez Nit >
Zainteresowania: Firedance, walka na miecze, łucznictwo, komputery, gra na gitarze, Nit >, warhammer, rpg, książki, sport... Dużo tego '
Motto: Mając do dyspozycji wieczność trzeba nauczyć się cierpliwości

Hmm... Trzeba by coś napisać o sobie... No więc tak:
Jestem wrednym facetem z pokrętnymi zasadami. Dorastałem w grupie ludzi będącej drużyną najemną wzorowaną na Czarnej Kompanii ("Czarna Kompania" Glen Cook). Wyniosłem z tamtąd kilka dziwnych zapatrywań na życie i moją w nim rolę. Staram się trzymać tego, co sądzę, że jest dobre. Status religijny określiłbym obecnie jako niewierzący.
Walka na miecze i łucznictwo to załuga bractwa rycerskiego, z którym swego czasu współpracowaliśmy, obecnie nie jestem już zrzeszony w żadnej oficjalnej grupie tego typu (ostatnią była Krakowska Rota Najemna), prowadzę szkółkę rycerską dla dzieci i młodzieży w ramach kontynuowania zainteresowań.
Jakiś rok temu z okładem Nit wymyśliła sobie poi i tak się zaczęła przygoda z ogniem. Obecnie kręcę dla zabawy i przygotowuję się razem z dziewczynami (Nit i Maw) do sezonu letniego.
Cóż jeszcze...
W komputerach siedzę od takiego (pokazuje niski wzrost), mam na tym punkcie małego hopla. Chciałbym w przyszłości się zająć wdrażaniem nowoczesnych rozwiązań technicznych w medycynie, jednak co z tego wyjdzie, zobaczymy.
Jestem po stworzeniu i wygłoszeniu pierwszej pracy naukowej, jeśli ktoś byłby zainteresowany, to mogę podać link. Rzecz ma prawe 40str ostrzegam

Staram się rozwijać każdego dnia, być jak najlepszym w tym co robię, wspierać Nit i sprawiać, by czuła się doceniana, bo na to zasługuje.

Jak ktoś ma jakieś pytania, to można strzelać

P.S.
Jestem uzależniony od kawy '
Odpowiedz
Łohoho. Może stwórzmy coś jak wikipedia/forum/przeglądarka internetowa klinika medyczna ze swoimi lekarzami lub lekarzami z całego świata(leki, choroby (co jak i dlaczego), porady lekarzy, recepty, polecane kliniki, lekarze, komentarze, etc. na wielką sieciową skale międzynarodową w różnicyh jezykach) Taka strona zarobiła by fortunę aż kiedyś wykupił by nas Sergey Brin i te drugi Larry w googlach a nfz by poszedł z torbami i zaczęły by się kolejne strajki pielęgniarek które nie mają i tak nic do powiedzenia.
Ulubiony aktor? (ka)
Odpowiedz
Dużo razy poparzyłeś się przy tej zabawie z ogniem? xD


Fanclub mój i PaniBógHaliny. Nie dołączysz bo się boisz. Yhym.
Odpowiedz
Jesteś uzależniony od kawy - skąd wiesz? Nie czujesz, że to źle ? Nie sądzisz, że pijąc kawę dajesz pracę dzieciom w Kolumbii, by pracowały za marne grosze (lub nawet za darmo) zamiast cieszyć się swoim dzieciństwem ?
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Łooo Cou, piona *wystawia łapsko*
Jeśli nie znasz to posłuchaj sobie taki zespół Rage Against The Machine

Nezres, masz samochód? I jaki jest Twój taki wymarzony. No i jeśli masz to zapraszam na Rajd Radomierzyce
Odpowiedz
Wow, się wysypało...

Mezlar: Stary Sztur
Des: Nie, póki co jedynie na kieliszku
Cou: Bo śpię bez kawy. Nie sądzę, że to źle. I problemy dzieci w Kolumbii nie bardzo zaprzątają me myśli, gdyż nie jestem w stanie absolutnie nic na temat ich dzieciństwa powiedzieć, a tym bardziej wpłynąć na nie.
Kirill: Nie mam. Wymarzony? Stary garbusek Taki odpicowany, ze zmienionym silnikiem i kołami, i wogóle full wypas...
Odpowiedz
Dobra dobra, teraz o co chodzi z tym co wypluwasz? Co to za płyn? w stanie ciekłym niepalny. Rozumiem, że zmieszany z powietrzem tak się pali... co to?
Odpowiedz
Taka uwaga, że bez powietrza nie ma ognia Ale sam jestem ciekaw co to za płyn

A właśnie - Rower czy samochód?
Patrząc na to co się dzieje we Wrocławiu i jak dzisiaj mi się jeździło po centrum to sam się zastanawiam czy nie reanimować mojego roweru zniszczonego na downhillach
Odpowiedz
A kto mówił, że w stanie ciekłym niepalny?
Pluć można różnymi rzeczami, od nafty po spirytus

W mieście rower, jest znacznie szybciej niż komunikacją miejską ;]
Odpowiedz
Jak długo zajmujesz sie fire showem (nie wiem czy już pytałem)?
Odpowiedz
Od roku .

(Perv jest wstrętny leń, znaczy czyta mądrości jakieś, więc odpowiadam ja . Nit)
Odpowiedz
W swoim temacie lepiej odpowiedz .
Odpowiedz
Poczytam .

[Dodano po 8 dniach]

Czemu ten temat ucichł?
Odpowiedz
Cóż, nikt nie ma pytań, nikt się mną nie interesuje, to ucichł

Swoją drogą, to się pochwalę, że zostałem barmanem.
Od lipca siedzę w Katedrze, na Poselskiej 9 w Krakowie i zapraszam wszystkich serdecznie na kawkę, herbatkę, piwko czy drinka
Odpowiedz

Cytat

Dorastałem w grupie ludzi będącej drużyną najemną wzorowaną na Czarnej Kompanii ("Czarna Kompania" Glen Cook). Wyniosłem z tamtąd kilka dziwnych zapatrywań na życie i moją w nim rolę.


Może to rozwiniesz? Okazja, by troszkę popisać o sobie
Inne pytanie : nasza-klasa.pl - popierasz ten pomysł, a może sam masz tam konto?
Odpowiedz
Cóż, obecnie mam trochę na głowie, więc nie napiszę zbyt wiele, może kiedyś będzie więcej.
Prosto i zwięźle rzecz ujmując, to nauczono mnie, że świat dzielimy na dwie kategorie ludzi, swoich i całą resztę.
Swoich się wspiera i oni wspierają Ciebie, dla reszty można pracować i na tym zarabiać.
Ograniczenie zaufania i przygotowanie na najgorszy scenariusz pozwalają przetrwać większość sytuacji.
Szacunek dla kobiet, umiejętność dyskusji i podstawy dyplomacji dają większe możliwości niż krzyk i awantury.
Respekt dla przeciwnika, znajomość własnych wad i ograniczeń, przekładanie sposobu i techniki nad brutalną siłą, to cechy zapewniające sukces.
Dążenie do samodoskonalenia i bycia jak najlepszym w tym co się robi to absolutna podstawa.
To taka namiastka tego, czym się w życiu kieruję, bo temat jest rzeka

Co do naszej klasy: Nie wspieram, nie mam konta, ale pomysł niegłupi.
Problem tylko w tym, że robi się z tego znów serwis, w którym ludzie dążą do jak największej ilości znajomości i robią się lekkie patologie
Odpowiedz

Cytat

Cou: Bo śpię bez kawy. Nie sądzę, że to źle. I problemy dzieci w Kolumbii nie bardzo zaprzątają me myśli, gdyż nie jestem w stanie absolutnie nic na temat ich dzieciństwa powiedzieć, a tym bardziej wpłynąć na nie.


Nie pij kawy to nie dasz im pracy i pozwolisz im przeżyć beztroskie dzieciństwo - tak możesz wpłynąć
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz
Albo sprawię, że nie będą miały pracy, więc umrą z głodu...
Poza tym, gdybym nie pił kawy, to mój dzień nie mógłby trwać po 20 godzin, a obecnie nie widzę możliwości, by to zmienić...
I podkreślę jeszcze raz, jakoś mnie los tych dzieci wybitnie nie wzrusza, zanim tam cokolwiek się zmieni, to moje dzieci zdążą się zestarzeć
Odpowiedz
Ja chcę ja chcę ja chcę!

No to tak
1) Którego dnia tygodnia najbardziej nienawidzisz? (bo gówno prawda, że poniedziałek jest najgorszy, ja nienawidzę niedzieli)
2) Czym będziesz się zajmował na emeryturze?
3) Masz jakieś zabawki z dzieciństwa, których dotąd nie wyrzuciłeś?
[size=14]Możesz mnie wkręcić![/size]

Odpowiedz
← Użytkownicy

Perv/Nerzes - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...