[GIII] Zbugowane zaklęcia

Wiele rzeczy o GIII słyszałem, m. in. zbugwana umiejętnośc "Mag Ognia", zbugowane tj nie działajace zaklęcia lub w ogóle niemożliwe do wyuczenia...
Słyszałem, że np. zaklęcia "Armia ciemnosci" nigdzie nie można sie nauczyc... Czy tak też jest w przypadku innych ścieżek - tj. że tam tych silniejszych zaklęc tez sie nie będę mógł nauczyc mimo obrania konkretnej boskiej ścieżki ?
Ja sam zauważyłem że np "Osłabienie" nic w ogóle nie daje - jest efekt ale postac ma tyle samo hp i tak samo atakuje.
Czy te bugi można zlikwidowac jakimś patchem i czy to prawda o tych "nieistniejących czarach" ?
Odpowiedz
To wszystko prawda, ale może dodatek będzie posiadał kilka rozwiązań. Patch prawdopodobnie nie wyjdzie do podstawki.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
A jakiś patch nie poprawia tego ? Wiem że 1.6 naprawie wiele niemożliwych do nauczenia umiejętności, ale nic nie słyszałem o umożliwieniu używania tych 3 najmcniejszych zaklęc.
Odpowiedz
Jak pisałem wcześniej, możliwe, że dodatek poprawi błędy i nie ma na co liczyć, że wyjdzie jakiś patch do podstawki.
Koniec, kropka. Temat do zamknięcia.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Sie Luyanku nie baw w moderatora, i tematu nie ucinaj. Jeśli ktoś chce na ten temat napisać to proszę bardzo. Super, że nam napisałeś co na ten temat myślisz. Być może jednak wyjdą jakieś patche do podstawki zanim wydany zostanie dodatek.
Powiedz dlaczego twierdzisz, że nie będzie patcha?
Odpowiedz
Nie no ale w patchu 1.5 czy 1.6 są odblokowane niektóre umiejętności (np. mistrz w złodziejstwie), więc dlaczego nie mieliby odblokowac tego zaklęcia; no i czy z pozostałymi ścieżkami jest to samo ?
Ewentualnie jak nie ma wyjścia to może istnieje jakiś (działający) kod na odblokowanie konkretnego zaklęcia ?
Odpowiedz
Jeżeli Ci się chce Dorn, to możesz poszukać odpowiedzi na swoje pytania w TYM temacie.
Odpowiedz
Z listy poprawek winika że najważniejszej rzeczy nie trudzili się zrobic, za to woleli podrasowac dialogi i zmienic twarz angara...
Nawet kody w większości sa zbugowane
To chociaż powiedzcie mi czy z ostatnimi zaklęciami w pozostałych ścieżkach jest tak samo ?

Edit:
Tak jest !
Udało mi się metodą prób i błędów wklepac kod tylko na ten czar. Dobrze - przynamniej wiem że nie bede miał zdekompletowanej postaci, po prosu w momencie gdy bede czas na to zaklecie, wpisze ten kod i po sprawie
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Taramelion dnia sob, 31 maj 2008 - 13:11 napisał

Dorn pamiętaj, że patch 1.6 to łatka fanowska a nie robiona przez Spellbound.

Właśnie słyszałem że 1.6 jest oficjalną łatką (w poprawkach brał też udział spellbound, który niby miał poprawic wydajnosc gry - tymczasem było dokładnie na odwrót - gra ostro na tym patchu momentami mi przycinała...
Teraz mam patcha 1.5x też mi sie zdaje że gra idzie wolniej (ale nie tak jak na 1.6) jednak niektóre ważne poprawki są typu naprawienie umiejętności udoskonalenia szat.
Odpowiedz
← Gothic

Zbugowane zaklęcia - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...