[GII] Jak dostać się do klasztoru...

Użytkownik Verthogh dnia sob, 24 mar 2007 - 18:59 napisał

Potem najtrudniej jest tylko wspiąć się po kolumnie, trzeba się naskakać, żeby w końcu się udało.

[post="56792"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


W cale nie jest to takie trudne jeśli wie sie w które miejsce trzeba wskoczyć ( mi sie na tą kolumnę udało sie wskoczyć za pierwszym razem )
Odpowiedz
może i ktoś to już zna to co teraz powiem ale skoro w tym temacie tego nie było to chyba nie zaszkodzi
ja zawsze nastawiałem się bokiem na bramę i klikałem D wtedy strażnik który czy tam pilnuje tych skrzyń czy bramy chcę z tobą porozmawiać ty nie puszczasz D i kiedy jesteś po drugiej stronie bramy lub magazynie to puszczasz D i gadasz z nim potem kończysz rozmowę i już jesteś po drugiej stronie bramy czy tam w magazynie

niestety screen'a nie mogę dodać bo nie bardzo umiem
Odpowiedz
Ja tez o tym wiedziałem sposobie wejscia do klasztoru nie jest łatwy ale dobry.................
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
A ja powiem coś na temat zbroi skórzanej Nie lepiej się zakraść w nocy do domu Zurisa podwędzić zawartość skrzyni i uśpić strażnika? W NK są ubrania szczególnie fajne jest białe rękawy

A tak przy okazji ktoś wie jak sie wydostać ;] Bo jakoś nie mam pomysłów ;] A całej wieczności nie chce tam zostać ;]


Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Pyjak dnia czw, 14 lut 2008 - 16:24 napisał

A ja powiem coś na temat zbroi skórzanej Nie lepiej się zakraść w nocy do domu Zurisa podwędzić zawartość skrzyni i uśpić strażnika? W NK są ubrania szczególnie fajne jest białe rękawy

A tak przy okazji ktoś wie jak sie wydostać ;] Bo jakoś nie mam pomysłów ;] A całej wieczności nie chce tam zostać ;]


spróbuj przeskoczyć przez murek
Jak co to kup drugi zwój(ale to musi być przed wejściem) i znowu uśpij strażnika
Odpowiedz
Co do tematu głównego -> Dobra droga do klasztoru jest koło.... CZARNEGO TROLA skręcasz w lewo koło Grimbald'a i idziesz przez góry, tylko uważaj bo tam są błędy i czasami możesz spaść gdy dojdziesz do klastoru spróbuj wskoczyć na dach ;]

A co do Magazynu za sklepem Matea już tam kilka razy wskakiwałem trzeba wziąść jedynie dobry rozbieg ;]
Odpowiedz
mi się udało to już 2 lata temu lecz nie mogłem wyjść z klasztoru

P.S.:Jeśli jesteś strażnikiem to kololeś pilnujący tych skrzyń(koło sklepu matea)jeśli mu powiesz że masz pozwolenie to cię wpuści
Odpowiedz
Nom niezły sposób ale i tak skoro nie chcą was normalnie wpuścić to wchodząc sposobem i tak nie macie co tam robić


http://krwawygrabacz.pl.tl/ <<< Oficjalny Polski serwis o brutalnym duchu nazywanym
" Krwawym Grabaczem " Wejdź na stronę przeczytaj o nim i zaglądaj regularnie by
dowiadywać się aktualnych informacji z Świata związanych z Krwawym Grabaczem
Odpowiedz
No niezły sposób ale ja wole tam wejść uczciwie.
Odpowiedz
← Gothic

Jak dostać się do klasztoru... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...