[IWD2] Zadanie z Hakowymi poczwarami

No wiec tak
RZECZNE JASKINIE - POZIOM 2
Tam jest głaz i ja go odrazu odsunałem czy to mi uniemozliwiło wykonanie zadania z tym ze zabiłem wszystkie hakowe poczwary? bo zabijam je wszystkie a komunikatu o tym nie ma...
Odpowiedz
Czy spotkałeś już tych krasnoludów? A czy w ogóle odkryłeś przejście do ciała jednego z tych krasnoludów? Jeśli nie, to poszukaj tego ciała w południowej części jaskini. Jeśli nie spotkałeś krasnoludów, to spotkaj się z nimi, wejście do ich siedziby jest na północnym zachodzie jaskini. Jeśli nie wykonałeś wszystkich zadań dla tych krasnoludów to możesz ich zabić (nie bierz zadania, że zabijesz mnichów, jest bardzo trudne). To chyba wszystko.
Masz tu obrazek z całą mapą do tej jaskini
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Ja najpierw oczyściłem `prawą` część mapy, pozabijałem wszystkie poczwarki, a dopiero potem poszedłem do krasnali. I wszystko było okej.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
No ja zrobilem tak samo jak kolega wyżej napisal. Najpierw wytluklem poczwary, a potem do tych duergarow czy jak sie zwali poszedlem i chyba sie exp dostaje od nich za to, ze sie te poczwary wytluklo.

Jak Luyanki wspomnial, nie zabijaj mnichow z klasztoru, bo jest to trudne i chyba malo oplacalne. Tam przed Podmrokiem na sam koniec i tak cie duergarowie jeszcze napadna [ta lokacja z 4 trudnymi golemami].
To chyba tyle
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
znaczy zgodziłem sie wykonac zadanie z mnichami ale oprocz tej zgody nic nie robłem...
Odpowiedz
Możesz pozabijać tych duergów, jest to o wiele lepsze wyjście niż zabijanie mnichów. Więcej zarobisz zabijając tych maluchów.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Te małe, szkaradne, podziemne krasnale nie mają do zaoferowania żywe nic fajnego. A jak zadrzesz z mnichami, to Cię może ominąć parę fajnych rzeczy.

Ale przecież nie o tym jest temat.

Godlike - jeśli masz jakiegoś save`a sprzed tej lokacji to radzę Ci wgrać grę i zacząć od nowa - oczyścić całą prawą część mapy, głazu w ogóle nie ruszać. Ta lokacja na mapie pod liczbą 6 (w ogóle nie wiem, dlaczego właśnie *ta* lokacja nie ma żadnej liczby przypisanej) jest legowiskiem królowej tych poczwar, przynajmniej ja tam ją spotkałem. Ustaw sobie drużynę w jakimś strategicznym miejscu, wejdź jedną, szybką postacią do środka, a ze ścian zaczną wyłazić te paskudztwa - zwab je do drużyny i posiekaj. Momentami walka może być dramatyczna, szczególnie, że mają upodobanie uderzać w drużynę od tyłu i na te słabsze postacie. No ale dasz radę.
- Tak, tak. Ja za każdym razem mówię co innego. - Aha. I?

- I nic. Uważam to za cnotę. (...) Dziennikarka pyta mnie, czemu ciągle zmieniam zdanie, a ja jej odpowiadam: "Żeby się uwiarygodnić". - "Uwiarygodnić"?

- Oczywiście. Bo zawsze mówię to, co w danej chwili czuję. Nie kalkuluję, nie kombinuję. Uwiarygodniam się przez to, że sobie zaprzeczam. - Przewrotne.

- Tak. I jutro temu zaprzeczę.
Odpowiedz
← Icewind Dale

Zadanie z Hakowymi poczwarami - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...