[GI] Jaki jest wasz najtrudniejszy rozdział

Dla mnie najtrudniejszym rozdziałem był rozdział III :O
Odpowiedz
a dla mnie 4 nie moglem przejsc dopiero 2 tyg pużniej !!
Odpowiedz
Dla mnie najtrudniejszy był V, mianowicie nienawidze biegania po planszy - za to VI był naj naj naj... lepszy
Odpowiedz
Ja grałęm tylko raz więc nie pamiętam rozdziałów, ale ostati był spoko I ten z tymi kamienia oginskującymi
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Najtrudniejszy ten z Ulu-mulu albo z kamieniami ogniskującymi a najlepszy 1
Odpowiedz
Dla mnie najtrudniejszy był 4 i 5 tyle biegania ..... a najlepszy to pierwszy
Odpowiedz
a ja będe dość orginalny i powie że nie lubie 6 rozdziału nie lubie i tyle i w g1 i w g2 w g1 najlepszy jest 1 a potem kamienie i ulumulu
Odpowiedz
Wydaje mi się że III.
W tym właśnie rozdziale zaczynałem sie dopiero silnie rozwijać i wtedy przyszło mi stawić czoła orkom. To był takimoment rzełomowy

Dość trudny jest też rozdział V.
Szkielety w Gothic są bardzo silne a dla niedoświadczonego wojownika mogą być jedynie jego zgubą.
Lepiej mi szło w V rozdziale jak byłem najemnikiem lub strażnikiem świątynnym .....wtedy to nie jest źle , ale magiem było dla mnie dość trudno
Odpowiedz
6 - nie najtrudniejszy, ale najbardziej go nie lubie. Ta świątynia zupełnie nie ma klimatu i najgorzej mi sie właśnie wtdey grało.
Odpowiedz
za pierwszym razem 4 , na 2 miejscu 3 , reszta łatwa , a za 2 razem juz all łatwo
Odpowiedz
Rozdzial V był nudny i do tego trudny.
Odpowiedz
Zdecydowanie 4. Nigdy nie lubiłem uganiać się za tymi kamieniami... Chociaż wtedy można lepiej zaqmplować się z Gornem, Lesterem, Diego i Miltenem . A najlepszy jest 1. Można się zdecydować, do którego obozu dołączyć.
Odpowiedz
V piąty rozdział był trudny ztymi łazęgami opętanymi jaka nuda łazić do xardasa i saturasa ciągle to wykańcza .
Odpowiedz
Nie będę oryginalny i powiem, że najgorszy był rozdział 5 Nigdy nie lubiłem tej Świątyni. Była po prostu nudna...


Tonari no Totoro!
Odpowiedz
moj najtródniejszy rozdział to 5 taki żmudny
Odpowiedz
Valen, pierwszy raz słysze o % rozdziale

Ja już dosyć dawno w to grałem i nie pamiętam za bardzo rozdziałów, ale chyba najtrudniejszy był IV lub V.

Jak przejde G2 (narazie jestem w 3 rozdziale) to jeszcze raz przejde G1 i powiem który rozdział był najtrudniejszy.
A dead issue, don't wrestle with it, deaf ears are sleeping. A guilty bliss,
so inviting, nailed to the cross. I feel you, relate to you, accuse you.
Wash away us all, take us with the floods.
Then throughout the night, they were raped and executed.
Cold hearted world. Your language unheard of, the vast sound of tuning out.
The rash of negativity is seen one sidedly, burn away the day.


Odpowiedz
sorry pomylilo mi się przy 5 nasisnolem shift i wyszlo mi to%
Odpowiedz
Mnie nie podobał się rozdział I z 2-óch powodów:
1 Łatwo zginąć prubójąc wykonać któreś początkowe zadanie lub poszeując EXP-eków.
2 Trudność wyboru przynależności.

Uwielbiałem rozdiały od 3 do 5 a szósty to był po prostu końcowy standart.
Odpowiedz
Dla mnie także był najtrudniejszy III. Pojawiają się różne "brzydkie" stworzenia i dopiero się rozwijam.
Ash nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.

Odpowiedz
← Gothic

Jaki jest wasz najtrudniejszy rozdział - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...