Darnith w poszukiwaniu skarbów

Nom, to teraz wszyscy będą to wszystko pięknie rozumieć. Dobra robota, Luyanki Więc niech teraz nikt mi tu nie pisze, że nie wie co to jest homuculus itp. bo ja nie wiem co zrobię
Są jeszcze jakieś pytania do tego fragmentu czy ogólnie do wszystkiego, co do tej pory zamieściłem?

----------

No to się cieszę, fajnie, niech Cię bawią dalej. Zresztą co się czepiasz? A bo ja nie mogę zapytać? Skąd mam wiedzieć, czy czytacie dokładnie, piąte przez dziesiąte czy tam opieracie swą wiedzę na komentarzach (z tym ostatnim przesadziłem)? Prawdę mówiąc tylko Jugg, Luyanki i pewnie Strateks, no może kapeńkę Enether chociaż chyba też nie za bardzo czytają to i potrafią na serio to wszystko docenić. Mi nie chodzi już o to, by kłamać i mówić, że wszystko jest super. Nie! Zresztą wszyscy powinniście patrzyć z trochę mniejszą krytyką, bo ja nie mam siedemnastu lat tylko dwanaście i wiele błędów mogę popełnić i wiem, że to robię.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Co mnie to obchodzi? Bierzesz się za pisanie, to czekaj na opinie, a poza tym w tym wypadku nie chodziło mi o twoje opowiadanie, tylko stosunek do tego. Jeśłi chodzi o czytanie to mylisz się, bo śledzę dosyć uważnie ten twój art(tylko nie zadawaj mi pytań dotyczących przeglądania się w lustrze i kotów Jugga ) A że nie doceniam to druga sprawa. Samych wielbicieli nie musisz mieć. Nie zamierzam ci poblążać ze względu na wiek.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Yop tak głupio odpytywać czy czytamy. No sorry Jakbym nie czytał to bym tu nie jęczał Ale ok pisz dalej.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Ale ja nie mówię, że muszę mieć wielbicieli!

Cytat

kotów Jugga


Taa jasne uważnie, a koty są Jugga... kłamiesz w żywe oczy
Nie no tak na serio to na pewnmo pomyliło Ci się, koty są Enethera.

Cytat

Nie zamierzam ci poblążać ze względu na wiek.


Dobra, no to tak samo traktuj pięcioletnie dziecko i siedemnastolatka
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Po gruntownym sprzątaniu otwieram ten temat.

Innos i Luyanki dostali rangę trolla. To wasza ostatnia szansa na poprawę przed banem z forum. Jeśli będziecie się porządnie zachowywać, pisać sensowne posty i pokazywać symptomy poprawy, karna ranga zostanie zdjęta. Jeśli nie, to się pożegnamy.

Innosie, od tej pory dodawaj nowe odcinki opowiadania poprzez edycję pierwszego posta. Jeśli nie będzie już się mieścić w pierwszym, to dopiero wtedy możesz umieszczać nowe części w kolejnym poście.
Odpowiedz
Innos , latarka? gdzie w tego typu świecie jest latarka? Chyba , że jest coś, o czym nie wiem . Ogólnie słabo, kupa błędów, jedna z najsłabszych części 5,4/10.
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik razor dnia nie, 01 cze 2008 - 09:04 napisał

Innos , latarka? gdzie w tego typu świecie jest latarka? Chyba , że jest coś, o czym nie wiem . Ogólnie słabo, kupa błędów, jedna z najsłabszych części 5,4/10.


Dobrze, mogły się pojawić.
Co do latartki to nie wiem. Tak jakoś mi się napisało.
No a możesz mi powiedzieć, jakie to są błędy? napisz, wtedy kolejny fragment będzie lepszy.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Może być, są małe niedociągnięcia w pisowni, że np. brakuje spacji. Ale ogólnie jest dobrze tylko czemu takie krótkie?
I też wydaje mi się dziwne z tą latarką. Nie mogło być, że Darnith użył zaklęcia światła?
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Niestety, nie mogło, bo Darnith jest magiem ognia, więc on potrafi rzucać tylko czary zadające obrażenia od ognia.
A co do tego, że krótki fragment to dlatego, bo miałem mało czasu a obiecywałem, że w sobotę dodam kolejny fragment więc dotrzymałem słowa.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Czyli nie miałeś weny twórczej. Mógł też puścić kulę ognia, żeby na chwilę oświetlić przejście lub mogli użyć pochodni.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
No Panowie, własnym oczom nie wierzę! ;o

Nie macie w ogóle rozumu?! Dopiero co dostaliście ostrzeżenia, otrzymaliście tą pro - Troll'owską grupę, każdy ma Was na oku, a już zaczynacie swoje.

Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop
Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop
Post Innosa
Post Luyanki Werpolterop

! ;o

Nie macie gg? Piszecie po jednym zdaniu i jeb, wysyłacie. ;o

Ogarnijcie się proszę, bo naprawdę będe za Wami tęsknić.

Ludziee...
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Przeczytałam, choć poczułam się jak w świecie Gothica i Warcrafta. Zwłaszcza świat podobny do Gothica inspiruje wiele osób - mam nadzieję, że starać się jednak będą stworzyć coś bardziej autorskiego, swojego.
Te dialogi...brak w nich opisu zachowań postaci - chociażby np:
- Odsuń się - pogroził mu okutą w stal rękawicą
- Zapomnij - jego wyraz twarzy mówił stanowcze nie jego rozkazowi.
Korzystanie z nicków użytkowników bez ich zgody to ich sprawa - swojego się nie doszukałam, więc osobiście nie przeszkadza mi to
Odpowiedz
Urm.... troll psuje opowiadanie. Krótkie, nudne jak flaki z olejem, horda orków ukrywająca się w tuneliku i mag ognia który nie umie rzucić jakiegoś prostego czaru by rozświetlić ciemność... A o pochodni buszmeni nie słyszeli? Patyk i pstryknięcie od niechcenia palcami Darnitha. Latarka lepsza? I nie mów cięgle 'Luyanki' a potem 'Darnith' i znów 'Luyanki'.
Odpowiedz
Opowiadanie jest fajne!Oczywiście mogę ponarzekać na słownictwo itp ale myślę że pisanie rozwija.
Pisząc powieści rozwijasz wyobraźnie oraz słownictwo tak jak w przypadku czytania.
Słaby pisarz który ciągle będzie próbował i stosował się do uwag innych w końcu stanie się zawodowcem(trochę talentu nie zaszkodzi) i przerośnie swoich mistrzów


Mój pomysł na opowiadanie:Historia Gothic'a ,NVN'a czy Morrka
(Gothic byłby najlepszy!)

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Natomiast ja wyrażę się w prostym zdaniu: Po przeczytaniu tekstu nastąpiło załamanie nerwowe. Opowiadanie według mnie dość nudne. Fakt że może jest to pierwsze opowiadanie Darnitha, ale myślałem że ma więcej wyobraźni.

Zorg - (nie sądziłem że to kiedykolwiek powiem) ale nie wokół Gier świat się kręci
Odpowiedz
Tak tak ale dla mnie codziennie od 11 i przez następne 4 godziny nie ma nic innego na świecie niż komputer a pisząc to siedzę przy komputerze.Idę zjeść...śniadanie...ups...jutro tu wrócę!

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Nie mówcie, że chcecie reaktywacji tekstu, z całym szacunkiem dla autora, myślałem, że to niewypał, który już dawno padł. ZORG, przecież to i tak prawie świat Gothica
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
No tak.Całego op nie czytałem bo pracuje nad swoim ale po pierwszych fragmentach coś mi to przypominało

[Dodano po 6 dniach]

Cytat

- Będą koty! O! już m,i jeden miauczy do ucha, że one muszą być!
i

Cytat

Z prawej strony leżały instrumenty oraz fotel. na końcu były


Brakuje tu dużych liter. Fabuły nie skomentuje bo nie czytałem całego op. ale dobrze, że to kontynuujesz. A z treści jest ok

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
Dzięki za ukazanie mi błędów. Już je poprawiłem. Jaka ocena tego fragmentu? chociaż właściwie jest tak krótki, że nie ma co oceniać...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Oceny nie wystawie bo jak dla mnie za dużo tego do czytania (musiał bym czytać całe op). Ten fragment jak dla nie jest niezły - śmieszny

[font="Georgia"]Każdy z nas jest śniącym, lecz tylko niektórzy są lunatykami.[/font]
Głaszcze muchy, jem pająki w sygnaturze mam danonki.
Jeśli ciągle masz zły dzień to przypakuj z dyńki w cień.
Czy to Tesco czy Biedronka - mamo, mamo kup danonka.
[color="#A0522D"]Mam 0 ShoutBoxów i jestem z tego dumny!
ZORG daje, ZORG odbiera.[/color]
Oddaj cześć wodzowi i złóż pokłon ZORG'owi!
Nie cuda tworzą wiarę lecz wiara cuda.
Buffalo Soldier Dreadlock Rasta
My name is...
Vrishnak Merkulash

\"Strach przed głupotą stanowi początek mądrości.\" - Morrowind!
\"Nikt inny ale tylko my sami możemy być wolni od naszych myśli.\" - Bob Marley
\"Mam małe królestwo
gdzie myśli i uczucia są moim ludem
I ledwie potrafię
władać nim z trudem ..\" - Louisa May Alcott
Odpowiedz
← Fan Works

Darnith w poszukiwaniu skarbów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...