[GIII] Gildie

tutaj piszci gildie o których słyszeliście lub które byście chcieli zobaczyc w GIII

Ja słyszałem że będzie to prawie pewne że bendą inekromanci i łowcy orków
poza tym chciałby zeby byli łowcy trolli
Odpowiedz
Ja chciałbym, żeby byli łowcy pełzaczy. Chodzili by w zbrojach z pełzaczy, na pewno bym się do nich dołączył.
Odpowiedz
Bractwo Beliara albo coś z tego, porpostu Dark Side Nie tylko dobre <_<
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Odpowiedz
Na pewno będą Magowie Wody i Ognia, powinni też być Nekromanci. Pewnie będą też Njaemnicy i Strażnicy
Odpowiedz
Jeszcze mają być strażnicy królewscy, wojownicy innosa i Gwrdziści
Coś 10x lepszego od ŁS, bo prawdopodobnie będzie można dowodzić oddziałem ludzi - 10, może 20 a zbroja ma być lepsza od paladyńskiej (oczywiście zbroja oficera i wyżej )
Odpowiedz
Ja mam tylko nadzieje, że będzie coś w stylu najemników
Odpowiedz
Jacyś wojowie, nekromanci i cos w stylu tropicieli, leśniczych.
Odpowiedz
Mogli by byc tez Bamndyci lub nawiązując do Vampire Lorda Bractwo Beliara odrazu bym sie przylonczyl
Odpowiedz
sondze ze magowie ognia i moze ich w pewnym momencie zdradzic i zostac nekromantom , nie wiem jak z magami wody , jesli chodzi o najemnikow to powinni byc i z pewnosciom ludzie króla
Odpowiedz
Czyli gwardziści.
Z kolei ja cchiałbym, aby w gildiach pojawili się magowie ziemi i powietrza. Wtedy wszystkie żywioły miałyby swój udział
Odpowiedz
O wlasnie takie gildie jak napisal Finkregh. Mogly by byc tez Mordercy. Ukrywajacy sie w kanała i zbierajzcy pieniadze od trupów. Palladynom potoszac zbroie itd. Zyli by w zzgodzie z najmnikami i by dostawali zbroie miecze i tatkie tam gównika
Odpowiedz
Ale macie fajntazje... Mógł by mi ktos podać 100% gildie? Jezeli wiecie że na 100% są takie to prosze pisać.
Odpowiedz
ja słuszałem i widziałem screen'a z człowiekiem północy i tez chce żeby byli łowcy pełzaczy.
Odpowiedz
chyba widziałem to zdjęcie cobra to był zwiadowca łowców orców z normandii czy jak ta kraina sie nazywa
Odpowiedz
Normandii? w normandii był nalot w 2 wojnie światowej a na dodatek to jest w Niemczech
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
Normandia to chyba jest gdzie indziej ale co z tego , moze takie cos byc w grze bo czemu nie ?
Odpowiedz
kurde nordmaru przejezyczyłem sie

i nie pamitam gdzie to widziałem ale mam to zdjecie na kompie jak ktos chce zobaczyc to do mnie
na gg
Odpowiedz
WIEM!!! będą pustynni ludzie czy jakoś tak...widziałem ich rys są ubrani w turbany itp
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
Odpowiedz
A więc ja dam odpowiedzi :

Oto my człowiek z Nordmaru



A teraz ci z Pustyni...



Więcej informacji na www.gothic.g4ce.pl hehe, ja te działy robiłem :blink:
Być albo nie być....nie być jak nie ma piwa
Odpowiedz
tez je widziałem ale z tym z pustyni jeszcze 2 inne rys. były i ta gra bardziej mi przypominała princ of persja niz gothica to chyba jakis kit ludzi któży już marzą o GIII
Odpowiedz
← Gothic

Gildie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...