[GIII] Wasze oczekiwania świata.

Wasze oczekiwania interaktywnego świata GIII. Moje to przedewszystkim dwa miasta. Jedno miasto stolica, gdzie tak jak w starym obozie, zewnętrzny i wewnętrzny pierscien, drugie to coś w rodzaju Khorinis bez górnego miasta.
Wieś, coś w rodzaju osady najemników, ale więcej farm, za to mniejszych.
Osada Orków, niedaleko stolicy.
Napady orków co x minut. (niesamowita inteligencja strażników by sie przydała by odparować ) no zawsze można zrobić, by sie toczyło ciągle tak samo do x razy, a potem inaczej.
Gilidia złodziei.
Bandyci od x h do x h na drogach pomiędzy miastami (np. rządanie kasy x odstetek od sumy)
i to narazie wszystko szczegółowo opisze to później
Jeszce żeby była możliwośc powrotu do Khorinis w celach turystycznych . A cała ogólna lądu powinna być minimum 10 rzy tyle co w G2.
Zapomniałem jeszcze o paru rzeczach:)

-Klasztor Innosa zbudowany w jakimś podobnym miejscu co w G2 (fajnie wygląda nad takim bagnem).
-Nekromanci - niedaleko obozu orków, 4 wieze jak ma Xardas wydobywające się z wielkiego zamku.
-Magowie Wody - Na jakimś zagajniku parę domków przy wodzie
-Sny co x odpoczynków losowo jeden z x snów. (np. jak Ci orki wyjmują flaki )
co prawda, bagna, gdzie stojąc np. 5 sekund zatapiamy się.
-więcej miast również by było przyjęte dobrze ;]
-WIELKI TEREN jak to powiedział Gamec. W g2 szybko wszystko łatwo odkryć.
-możliwość dawania zadań przechodnim (np. pobicie kolesia x za x monet)
tak to są bardzo dobre pomysły ale ja slyszałem ze bedzie wiecej miast miasto orców i cmentaz orków stolica normandia tam wytapiają rude z tamtąd pochodzą łowcy orków jeszcze jedno i kilka wsi
A ja chciałbym, żeby można było mieć drużyne składającą sie z 3-5 ludzi. Coś jak Biff w G2 tylko więcej.
Nom tylko, żeby kasy za to nie wołali.
Możliwe, że coś takiego będzie bo wraz z naszą paczką z wcześniejszych gier z serii gothic będziemy ścigać Xsardasa.
To może być ciekawe taka walka z Xardasem 1 vs 1 no no
Podobno my z nim walczymy, ale przegrywamy i bogowie go zabijają.
Świat bedzie większy od Morkowego, i będzie baardzo duży dużo questów, walki, i wszystkiego, będzie to hit nad hity, takąmam nadzieję
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Co do wielkości świata to ma być 5 razy większy niż w Gothic 2 [czytałem to chyba, gdzieś w news'ie na GS albo CDprojekt] Mamy zaczynać już z pewnymi statami [nie od zera] Co do fabuły to wiem tyle, że to będzie zemsta Lee i wojna z orkami... no i wiele innych ogólnych informacji
I ponoc ma isniec gildia strażników króleswich i Wojowników innosa (nie palów), przez co palowie sa zawsze wkurzeni A ma isnieć import statsów z GII
No taki import byłby niezły. Na początku gry 40 poziom
Hmm morrowind według mnie nic go nie przebije!!
W g3 swiat taki wielki jak w morrku i gra gitara
albo jazda na koniu w lśniącej zbroji rarytasik
hmm dużo miast
Ja bym bardzo chciał, żeby można było walczyć dwiema broniami.
Dwiema broniami jeszcze ujdzie, ale konie to już nie gothicowo.
czmu nie? Fajnie by było walka dwiema brońmi, cool, no i żeby było super AI wrogów jakj i towarzyszy, i jakieś wątki miłosne
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
W g2 były takie wątki
adi miłośc to nie zabawy w burdelu vampir nie mam cic przeciwko dwum broniom ale konie to juz przesada
czemu konie przesada jak nie konie to umiejetnosc osiodłania dzikich scierwojadow, fajnie tez by sie ujezdzalo trolla albo cieniostwora. Ale wracajac do koni to znakomity pomysl. Watek milosny tak to jest to jakas ladan Bezimienna zakochuje sie w naszym Bezimiennym. Widze tyo mneij wiecej tak:

Bezimienna: Cześć Bezimienny jestem...
Bezimieny: To nie ma znaczenia jak się nazywasz...
Bezimienna i Bezimienny (razem): yh uh siup ciup...

I wyszly male Bezimienne dzieci . Piekna historia
Mam nadzieje, że do Gothic 3 zostaną wprowadzone jakeś środki lokomocji, poza teleportami. MUSZĄ zresztą, jesli świat ma byc około 5 razy większy od tego z G2 [chyba nie chciało by się wam walić takich kilosów na piechote?] Co do koni może być, możliwe że w trójce zostaną dodane jeszcze jakieś inne zwierzęta domowe [ze świata fantasy] na których będzie mozna jeździć tak jak na koniach...
← Gothic
Wczytywanie...