[IWD2] Różne dziwne przedmioty

Za 1 razem zauwazylem tylko plusiki na moim postaciach i odrazu wylaczylem...a potem jak wczytalem to juz nic nie było...no ale mnie dziwi to troche zeby az tyle doswiadczenia dostac ? z początu 15 poziomu paladyna na 16 za jedno zadanie?
Odpowiedz
klucze symbole Auril nie przyda ci się jeśli przeszedłeś lodowiec.


Ma sie rozumiec ze jak powroce do tego lodowca w przyszlosci to juz bedzie wszystko otwarte;]?

Co do tego buga to jednak nie jest bug...trzeba bylo po prostu zrobic tak by te zombi mnie zaraziły tym 'obnizaniem poziomu' czy jak to sie nazywa
Odpowiedz
Wszystkie drzwi w lodowcu będą wtedy otwarte.
Koniec, temat można zamknąć, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pytania do jakichkolwiek przedmiotów.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
<- Luyanki

Co Ty tak z tym zamykaniem tematu ?
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
No bo po co ma być otwarty? problem rozwiązany, temat zamknąć, by np. nie narosło spamu.

A czy potrzebne mi będą książki z drugiego poziomu Oka Smoka? jest ich chyba 6, więc pytam się, bo nie chce mi się za bardzo ich czytać... ale jeśli trzeba to napiszcie.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Hmm to moze czy przydatne bedą przeklęte rzeczy? pierscienie albo rękawice? notatka Orii, dziennk Larysy hmm fragmenty ksiązek np Szalenstwo Furii, Pnący bluszcz, Bractwa Tajemne... itp ogolnie zwykle ksiazki
Odpowiedz
Nie, chyba że jest zadanie, że trzeba jakąś przeklętą rzecz przynieść, a nigdzie się w ID II z takim nie spotkałem, więc możesz sprzedać albo wyrzucić.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Przeklęte rzeczy można sprzedać. Notatka Orii i dziennik Larysy przydają się do jakiegoś momentu, ale później można je wywalić. reszta do śmietnika.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Tzn chodzilo mi ze nie ma co go zamykac tak wczesnie, bo widze ze Godlike i chocby Innos jeszcze jakies pytania maja i bede mieli jeszcze przez pewien czas

Ogolnie wiekszosc albo sie wyrzuca, albo trzyma po sakwach, jesli sie ma w nich jeszcze miejsca [itemy z questow tam nie wchodza w sumie], albo sprzedaje i co tu sie jeszcze pytac ?
Na solucji jak dobrze pamietam byly wzmianki co sie przyda pozniej, a co nie
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Tak patrze i w mojej kolekcji przedmiotów znalazł sie przypalony zwój z miasta (druga lokacja w grze, gdzie zabija sie tego maga na polecenie czarodziejki)
wywalic?

do tego
Ksiazka ... Valas - czarny kruk
klucz do magazynu..dostalem klucz do magazynu tam w tym klasztorze mnichów i nie wiem po co mi ten klucz
Dziennik Thavry czy jakos tak...to jeszcze z lodowej swiatyni...ktos pisal ze on moze sie przydac, dalej...tylko do czego?
tak samo dziennik arcykapłanki Larysy...

Wywalic to wszystko??
Odpowiedz
Nie pamiętam zbyt dobrze, ale powinieneś zostawić ten zwój. Książkę Valasa możesz sprzedać. Klucz do magazynu możesz wywalić jak i dziennik Thavry i arcykapłanki Larysy.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Właśnie przeczytałem że są dwa zwoje teleportacyjne, a ja znalazłem tylko jeden , czy mam się bać , znaczy czy to czymś grozi?
Odpowiedz
Hmmm 1 był na samym poczatku jakos.
Drugi... wydaje mi sie, ze ja takowy mialem z jakiegos questa ale nie jestem pewien w 100%.
Nie bój sie, Diego
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Diego drugą część zwoju gdzieś można znaleźć, ale na wszelki wypadek zostaw sobie ten pierwszy fragment. Grę możesz przejść bez znalezienia obydwu zwojów.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
To dobrze, raczej nie sądziłem że będzie potrzebny, ale wolałem się upewnić, nie chciałbym się dowiedzieć gdzieś na końcu gry że to jest potrzebne .

Pierwsza część zwoju była u Goblińskiego sapera (czy jakoś tak), a drugiego nie znalazłem (aktualnie jestem w oku smoka więc raczej już nie znajdę ).
Odpowiedz
Przeca jeden zwój ma ten śmierdzący goblin, tam gdzie jest pierwsza poważniejsza (xD) walka grupowa, a drugi ma Phaen, ten czarodziej, który nas atakuje w mieście.


Jeśli kłamię, niech wejdę krasnoludowi w drogę!
Jestem krasnoludem, który wziął sobie za żonę uroczą dziewoję o pięknych kształtach. Zapamiętaj to! Jestem uparty, groźny i mam drewnianą chochelkę obitą różowym futerkiem. Lepiej ze mną nie zadzierać.


[color="red"]Pec Ci w oko...
Niech będzie pochylony...


Cóż, jeśli kiedykolwiek będziesz w potrzasku...
...to napisz petycję ;p
[/color]
Odpowiedz
← Icewind Dale

Różne dziwne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...