[IWD2] Różne dziwne przedmioty

Najpierw mam pytanie czy takie rzeczy jak
Kamienie straznicze z fortecy goblinów
Rozwalone karawasze Kuntura
Ciała pająków, ktore mozna było wziac po zabiciu Podmruka
przydadza sie pozniej?
W solucji pisze ze moge wziać te wszystkie rzeczy, gdyby to nie bylo do niczego potrzebne to raczej nie powinno sie o tym pisac, ale teraz logicznie myslac to po co mi kamien strazniczy do twierdzi goblinów, po przejsciu tej misji O_o?
Odpowiedz
Jak wspomnial Luyanki - takie rzeczy juz sie nie przydaja, wiec wywalaj je
W Targos od matki tego kapitana statku o3masz zdechlego kota, on sie przydaje pod koniec gry
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
A ja zawsze inteligentnie nosze połowę takich rzeczy , no co zawsze może się przydać, czasami problem ze spakowaniem się .
Odpowiedz
No ja nigdy nie mialem miejsca na takie rzeczy, mimo kilku takich sakiewek przenośnych na kamienie i inne pierdoły
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
Zawsze mam 1 postać od zabierania rzeczy questowych bo czasem coś się przyda wiec radził bym tak uczynić
Yo nyggas i`m a Garcik:D

Odpowiedz
Ja takie przedmioty wyrzucam w ostateczności, zazwyczaj mało ważą i nie są duże (choć oczywiście nie zawsze)

Odpowiedz
Ale te rzeczy które wymieniono na początku nie przydadzą się, więc temat uznam za zamknięty.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Temat jest o zadaniach ogolnie...
Mam pytanie: czy da sie jakos pokonac te wilki przy wędrującej wiosce? bo jak raz od nich pojde to ciagle wychodzą nowe z nory i mnie atakuja, gdziekolwiek pojde tam juz zaraz są wilki

EDIT: jeszcze jedno...czy kiedys bedzie sie wracało do lodowego pałacu? bo znowu mam mnostwo kluczy listów z tego etapu gry i sie zastanawiam czy wywalić
Odpowiedz
Wiem ze mam w solucji, ale tam nie piszą czy mam wywalac jakies rzeczy czy nie....
autor mowi ze wroci sie do swiatyni i nic tam sie nie bedzie robić tylko zabijac potwory....
a takie czesci jak:
czaszka, popsuta zbroja, fragmenty ksiazek, klucze symbole auril? troche denerwujące jest ze co misje to w kupe jest tych przedmiotów...w BG sie moglo zrobic skrzynke i po sprawie..a tutaj sie ciagle przemieszcza postaciami
Odpowiedz
Czaszka raczej się nie przyda (wyrzucić), popsutą zbroje można sprzedać, co do reszty nie wiem, ale raczej można wyrzucić.
Odpowiedz
Czaszkę możesz wyrzucić, popsuta zbroja przyda się tylko jak będziesz leciał z tym knypkiem (jeśli przeszedłeś ten poziom to nie przyda ci się), klucze symbole Auril nie przyda ci się jeśli przeszedłeś lodowiec.
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
Kolejne pytanie...po wykonaniu zadan w wędrującej wiosce gdy Isair i Madae ze mną gadali, potem zmienili straznikow w zombi, zabilem ale stracilem postac jedną (przez wlasny czar) i po rozmowie z tą "grubszą" kolesiówą - Kurtt co mowi odrazu ze uratowalem wioske, dostalem tyle doswiadczenia ze wszystkie postacie sie wyszkoliły,,a gdy wczytalem i zrobilem wszystko tak samo to nie dostalem doswiadczenia...dopiero po rozmowie z Soumą i oddaniu jej tych gałezi dostalem expa..no ale nie az tyle...
Teraz mnie dziwi czy bład byl w tym ze na początku dostalem expa ktorego nie powinienem dostac (musialobyc strasznie duzo tego dosw skoro wyszkolił mi sie paladyn ktorego niemalze 5 min wczesniej wyszkoliem) czy blad w tym ze za nastepnymi razami nie dostalem expa, mimo ze powinienem go dostac
Odpowiedz
Zrobilem dokladnie to samo...odrazu po rozmowie pokonaniu zombich nagle dostalem mnostwo doswiadczenia..bez niczego a potem juz nie dostalem...dopiero jak pogadalem z Soumą to za gałęzie
Odpowiedz
Hmmm jestes pewien ze odrazu po pokonaniu zombich, po rozmowie z Kurttą ktora pokazuje sie za miastem i sama zaczyna rozmowe, dostaje sie odrazu doswiadczenie?
Odpowiedz
Po prostu bug
Sprobuj jeszcze raz, tak samo, w koncu sie uda
PS. Masz ustawione ile dokladnie ci expa dodaje za kazdego questa i zabicie potworaska? Bo moze nie zauwazyles
Od miłości niedaleko do nienawiści



"The days of boring beats are numbered!":
2.05.09 <- Future Memories
Odpowiedz
← Icewind Dale

Różne dziwne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...