[GII] Broń

Broń

1. Broń Dwuręczna (14 głosów [63.64%])
2. Broń Jednoręczna (8 głosów [36.36%])
Ja wybieram broń dwureczną ponieważ jak sie jest mistrzem takiej broni to jest ona naprawde dobra w walce........




Pozdrawiam
user posted imageAsh nazg durbatulűk, ash nazg gimbatul, ash nazg thrakatulűk agh burzum-ishi krimpatul.
Odpowiedz
Zagłosowałem na broń jednoręczną, ponieważ jest szybsza i potrzeba mniej siły. Dwuręczna broń jest ciężka i Bezi trzyma ją dwoma rękami. Na początku trudno zdobyć dwuręczą, a trzeba trochę walczyć więc szkoe sie w broni jednorecznej, a potem jak już ją zdobęte to trzeba PN, ale są wydane na tą pierwszą.


[font="Times"]"Lecz śmierci przeznaczenia bogowie nie mogą
Odwrócić od najdroższej głowy, od nikogo
Jeśli w sen wieczny czarna pogrąży godzina."[/font]

Księga, III, w. 239-241
Homer, Odyseja
Odpowiedz
Jednoręczna!

Każdy człowiek w pewnym momencie swego życia zorientuje się, że nie maksymalne obrażenia są najważniejsze.

Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Zdecydowanie broń jednoręczna.
Odpowiedz
Zdecydowanie jednoręczna, na końcu gry obrażenia są tam 10 mniejsze, a broń 10x szybsza, no i jak sie ma dużo siły to jest moc jak dwuręczna.


Za orkową hordę!!!
Odpowiedz
Na początku broń 1 ręczna potem jednak wolę 2 ręczną

Odpowiedz
Gra bronią dwuręczną przyniosła mi dużo więcej zabawy - irytowało mnie, że byle pałką, czy sztyletem można bezproblemowo blokowac ciosy potężnego topora, w wyniku czego, przy odpowiedniej koncentracji, można na upartego pokonac pałką każdego humanoida z bronią oburęczną (co to za zabawa, kiedy wiesz, że przeciwnik właściwie nie ma szans?). Broń dwuręczna jest lepsza do walki z bestiami i moim zdaniem ładniejsza.
Odpowiedz
Ja dwuręczną. Nie dlatego, że zadaje większe obrażenia, ale i tak o dużo więcej, tylko dziwnie by wyglądało pokonać smoka jakimś jednoręcznym mieczykiem. Zresztą mając broń dwuręczną bezimienny robi lepsze combosy. Tzn. ładniej wyglądają Oczywiście, jednoręczna też jest dobra, bo szybka - ale według mnie to nie to samo co dwuręczna.
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Wcześniej lepiej walczyć jednoręczną, ale jak się jest dobrze podszkolonym, to dwuręczna w dłoń.
Odpowiedz
oba typy są dobre ale wolę jednak broń obu-ręczną ze
względu na wygląd ale głównie atak
Odpowiedz
Oczywiście dwuraki, npc biegający z jednoręczną to rzaden problem (większy zasięg), blok jest automatyczny przy cofnięciu się w tył więc można lać nawet 5 na raz, przy dużej sile i mistrzostwu w takim orężu jest się jak czołg. Grałem oboma typami broni, co dziwne zauważyłem zależność. Jak się gra jednoręczną łatwiej pokonać npc z dwurakiem, jak dwuręczną to na odwrót.
Cytując moją babcię: sralis mazgalis rewerendus duptus
Odpowiedz
Pewnie, że dwuręczna. Nie tylko ze względów estetycznych (miecz zakonu) ale i możliwości bojowych.... - Raz a dobrze !
Odpowiedz
Dwuręczna. Zadaje o wiele większe obrażenia, bohater bardzo fajnie wygląda z taką bronią na plecach, a jak się wyuczyć na mistrza, to jest prawie tak szybka jak jednoręczna.
Odpowiedz
chcesz być prawdziwym kozakiem bierz w łapy broń dwuręczną
Odpowiedz
← Gothic

Broń - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...