[GI] Ulubiona broń

No to piszcie w tym standardowym temacie Moje to: topór Gorna i topór Lee. Krzyk wojownika też ładny
Masz racje Krzyk wojownika jest świetny , ale lubie jeszcze jeśli chodzi o topory to wojenny i barbarzyński.
No katowski też dobry ale jednoręczny

Do tego podoba mi się bardzo jeden toporek.
Chrzest albo chrzęst się nazywa - ale niestety znajdujemy go dopiero pod koniec.
Bardzo klimatycznie się nazywa i wygląda , obrażenia też duże.
Idealny dla dobrego wojownika.
Nom krzyk wojownika ładny, no i wymiata
o ja lubie tam Urizjela bo najlepiej wygląda i jest jedną z najmocniejszych broni.
Moja ulubiona broń to URIZEL ....
A moja ulubiona broń to topór który kąsłem Gornowi i jeszcze jedna słaba broń taka jedna fajnie wyglądała lecz niepamietam jak sie nazywała pamietam że trzymało sie ją w jednaj ręce i na końcu kija miała prostokatne ostrza rozłożone w każda stronie (takie kruciutkie ostrza)
Topór Lee rządzi Jak się okazało jest leszu od Uriziela czy jako to się tam nazywa <_< .
Jestem Wampirem.
Jestem jedynym istniejącym Bogiem.
Jestem dumny z tego, iż żeruję na ludziach i oddaję honor moim zwierzęcym instynktom.
Urziel króluje! No i tez fzajnie wygląda fajny jest tez jest Gniew Innosa co ma Gomez.
Urizel wymiata >
[font="Courier"]Mistrzyni Legionu Nieumarłych. Członkini Rady Cienia.[/font]

You all will die...When the darkness fall...
In nomine xaos...
Lubię Gniew Innosa , Topór Silasa , Uriziel , berło ryżowego ksiencia , łuk diega i długi łuk , miecz thorusa tez spoko
Ja lubię Uriziela, bo jest najlepszą bronią w całej grze, ale lu bię też wszystkie topory.
hey ludzie co wy się znacie ULUMULU wymiata
na początku dobre jest rządło krwiopijcy. lubie tobór gorna i thorlofa . Siekacz Corda i czerwony wiatr super nazwa super wygląd i siekanka tym niezła
Ja lubie chrzest.
Ja lubię wszytskie orkowe bronie . A Uriziel i tak rządzi!
moim ulubionym mieczem jest krwawe ostrze za nazwe i atak i jeszcze topur lee ten topur ma klase i torlofa topur też nie ma sobie równych.
ja z mieczy lubie mściwą stal a z toporków hehe pięść trolla
strażnik w gwardii królewskiej
kto niepowołany przekroczy próg ...zginie

Pamiętajcie "Better is Good"
gniew gorna i mściwą stal exstra i pięść trolla
Moim ulubionym toporkiem jest Pięść Trolla, który dostajemy dopiero w Świątyni Śniącego. Potem lubię Uriziela. Ale jak gram magiem i wyjmę runę, to chodzę z Gniewem Innosa...


Tonari no Totoro!
Krzyk wojownika jest świetny. Poza tym Uriziel
← Gothic
Wczytywanie...