Darnith w poszukiwaniu skarbów

Weź mi nie ucinaj! zresztą... zanim Ty mi utniesz zdążę ja Ci uciąć

To co - dawać kolejną część?
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Staraj się unikać "teleportował się gdzieś". To tak fuj brzmi.

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Eee.... a ci kolesie to znawcy sztuk magicznych, obeznani z takim słownictwem? Sorry, ale mnie wszystko wszędzie wkurza Możesz napisać choćby * Nagle tam gdzie stał obcy, teraz była tylko trawa. Mag po prostu znikł* To takie moje nędzne wypociny. Chodziło mi o to byś ograniczył "Ta cię zabijam" czy "Teleportował się gdzieś". Albo zastąp to innymi słowami

,,A teraz Cię zjem i zaśpiewam piosenkę o wesołym brzuszku. Ach mój brzuszek..."

"No cóż ,widzisz,jest ich czworo,i to w zasadzie wszystko ,co do czego mogą się kiedykolwiek zgodzić.Nie potrafią się nawet zgodzić,czy chce im się szczać,nie mówiąc o wyborze nocnika,do którego mają naszczać.




Jestem harcorem
Odpowiedz
Czekamy na kolejną część, w której mroczny i zły magg zawładnie światem.
Odpowiedz
Zaraz o czym ono było? Tak dawno nie dałeś nic nowego że nie pamiętam Dawaj NASTĘPNE i komentuj moje
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
Tak wam sięto podoba? Sam się zdziwiłem, myślałem, że będzie kilka wyświetleń i że nikt nie będzie chciał tego czytać...
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Ma swój taki ironiczny klimat, że jak to czytam to cały czas sie uśmiecham. NIe ma w tym ciekawego wątku itp. ale jest zabawne całkiem, coś jak parodia...
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz
uff dobrze że to nie był mój dom:P
mam jedno pytanko: mógłbyś zedytować tamtego posta bym nie zadawał pytania "nie wiesz?" ... bo przecież ja wiem że on nie wie:P możesz napisać , że ktoś inny się o to pyta:P
Odpowiedz
Ejże. Co się Insiowi wtranżalasz w twórczość. Widać według niego takie właśnie pytanie powinno paść z ust tej a nie innej postaci. Napisz opowiadanie, na którego kolejne części userzy będą czekać z zapartym tchem, tam nikt nie będzie musiał się pytać "nie wiesz?"
Odpowiedz
nie załamuj:P wiem że moje "dzieło" nie jest z najwyższych półek ale sam napisał że jestem wszechwiedzący:P więc tym pytaniem wyczuwam jakąś sprzeczność (ja zdziwiony i w ogóle:P)

-------------

Humorystyka, przedstawienie nas w swojej książce, WRESZCIE rozwijająca się fabuła, zagadki, pojawienie się mnie w książce:P no i wogóle samo w sobie jest to bardzo oryginalne przez co ciekawe:)
Odpowiedz
Ohh, nie popisał Kolega Pięć na Dziesięć.
Jaka akcja, jakie zabijanie. Przecież nie o to tu chodzi, imho. Mamy tutaj... hm, fantasy z kanapkami z serem i pomidorem, ze zdjęciami i magami, którzy mają tylko strzałę ognia, i orkami w których trzeba wpakować piętnaście takich strzał. Komuś nie pasuje, niech nie czyta. Nie spodziewamy się na paragonie fiskalnym przemyśleń głęboko filozoficznym, czyż nie? Insio dzielnie pisze, czytelników ma (choć głównie dzięki cziterskiemu, ale jakże skutecznemu chwytowi z nadawaniem postaciom imion forumowiczów ), idzie coraz lepiej, a że zaczyna już jako młodziak, to w jego przyszłej twórczość na pewno znajdą się liczne brutalne mordy, porywająca akcja i rozbudowana, wielowątkowa fabuła, której czytelnicy pokroju Kolegi Pięć na Dziesięć oczekują, bez obaw. Chce pisać i nawet sporo tego już jest, to się ceni najbardziej.
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strateks dnia pią, 23 maj 2008 - 17:08 napisał

Insio dzielnie pisze


Oj, pisze, pisze, bo lubi

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strateks dnia pią, 23 maj 2008 - 17:08 napisał

przyszłej twórczość na pewno znajdą się liczne brutalne mordy


Wiesz co? Może nie tak liczne...

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Strateks dnia pią, 23 maj 2008 - 17:08 napisał

porywająca akcja i rozbudowana, wielowątkowa fabuła, której czytelnicy pokroju Kolegi Pięć na Dziesięć oczekują, bez obaw. Chce pisać i nawet sporo tego już jest, to się ceni najbardziej.


Tak, tak...
No, i tutaj jest prawda, bo na pewno za kilka lat to wszystko będzie lepsze. Wiem, bo pisałem już opowiadania w wieku 9 (!) lat. I teraz piszę lepsze niż trzy lata temu.

A więc zmieniam zdanie. Na osiemdziesiąt procent kolejny fragment będzie jutro. Chyba się nie obrazicie??
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Nie pomyślałeś Innosie, że skoro Ekhtelion się zdenerwował, to i ja też mogę? W sumie to olewam, ale uprzedzam cię na przyszłość.

Zacząłem czytać, ale wymiękłem. Zbyt dużo nieskładnych zdań by to wszystko ogarnąć.
Odpowiedz
Pomyślałem, pomyślałem, ale miałem nadzieję, że będziesz się cieszył
No to co? w końcu jeszcze raz zmienić czy zostawić? Napisałeś, że to olewasz, ale mogę zmienić tutaj na jakieś zmyślone imię i będzie święty spokój
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Innos, mam pomysł !

Sam siebie wstaw w tą rolę...

przecież jesteś użytkownikiem.

;o
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Jestem, ale Innos homuculusem? a gdzie...

Ja Darnith jestem Serio. Ja nie mogę być dwoma osobami naraz.
Trudno się mówi
[font="Courier"]"In noreni per ipe,
in noreni cora;
tira mine per ito,
ne domina.
In romine tirmeno,
ne romine to fa,
imaginas per meno per imentira."[/font]

[font="Courier"]"Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło"[/font]
[font="Courier"]"Nigdy nie znajdziesz prawdziwego przyjaciela, jeśli sam nie umiesz nim być..."[/font]
[font="Courier"]Hej, Ty lepiej czytaj moje posty, a nie sygnaturę.[/font]
Odpowiedz
Dlaczego? ;o

Kogoś wplątujesz bez pytania, a jak siebie samego, to wielce pięć tysięcy wymówek.

Wydawało mi się, że Innos to Innos, a nie Innos to Darnith. ;o

Może mam coś z mózgiem. ;o

Daj, daj siebie samego.
Czy 643 artykuły na GE nie mówią same za siebie?


Najładniejsza laurka, jaką kiedykolwiek dostałem. Dzięki. (;

Odpowiedz
Nie wykręcaj się. No dalej. Jak widzisz ta broń jest obosieczna (zyskałeś tym fanów, ale teraz musisz siebie wkręcić )
Three Rings for the Elven-kings under the sky,
Seven for the Dwarf-lords in their halls of stone,
Nine for Mortal Men doomed to die,
One for the Dark Lord on his dark throne
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
One Ring to rule them all, One Ring to find them,
One Ring to bring them all and in the darkness bind them
In the Land of Mordor where the Shadows lie.
Odpowiedz

Cytat

Napisałeś, że to olewasz, ale mogę zmienić tutaj na jakieś zmyślone imię i będzie święty spokój

Nie musisz. Tak cię tylko uprzedzam.
Odpowiedz
← Fan Works

Darnith w poszukiwaniu skarbów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...